Preparaty mRNA uszkadzają serca WSZYSTKICH zaszczepionych – dowody naukowe

,

Pojawiły się nowe dowody na to, że szczepionki mRNA na COVID-19 rutynowo uszkadzają serce wszystkich zaszczepionych.

Najnowsze dowody pochodzą z badania ze Szwajcarii, które wykazało podwyższony poziom troponiny – wskazujący na uszkodzenie serca – u wszystkich zaszczepionych osób, przy czym 2,8% wykazuje poziomy związane z subklinicznym zapaleniem mięśnia sercowego.

Szwajcarskie badanie donosi, że uszkodzenia serca wystąpiły u wszystkich biorców zastrzyku mRNA COVID włączonych do badania. Ale to nie wszystko –  2,8% lub 1 na 27 miało również zapalenie mięśnia sercowego.

Podczas gdy niektórzy chcieliby winić za te schorzenia wcześniejsze zakażenie wirusem, „grupa kontrolna” w Australii poparła dowody na to, że szczepionki były przyczyną. Stwierdzono również „16 nadmiernych zgonów na 100 000 dawek przypominających” oraz „grupy wiekowe, w których najczęściej stosuje się dawki przypominające, wykazują duży wzrost nadmiernej śmiertelności po wprowadzeniu dawek przypominających„.

Badanie przeprowadzone w Japonii wykazało to samo, podobnie jak inne badanie przeprowadzone w Izraelu. Inne niepokojące odkrycia to:

  • Szczepionki z mRNA nie pozostają w miejscu wstrzyknięcia, ale zamiast tego podróżują po całym organizmie i gromadzą się w różnych organach;
  • Szczepionki oparte na mRNA wywołują długotrwałą ekspresję białka kolca SARS-CoV-2 w wielu narządach;
  • Wywołana szczepionką ekspresja białka kolca indukuje autoimmunologiczne zapalenie;
  • Zapalenie wywołane szczepionką może powodować poważne uszkodzenia narządów, zwłaszcza naczyń, czasami ze skutkiem śmiertelnym.

Szczegółowe  informacje w jęz. angielskim dostępne TUTAJ


Źródło: dailysceptic.org


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: