Przedstawicielka Pfizer śmieje się, mówiąc że kłamali…


Chorwacki eurodeputowany Mislav Kolakusic wezwał Unię Europejską do zerwania wszelkich umów z producentami szczepionek na COVID, którzy, jak powiedział, sprzedawali narodom „fałszywe szczepionki”.

Prezes Pfizer ds. międzynarodowych rynków, Janine Small podczas poniedziałkowego posiedzenia specjalnej komisji Parlamentu Europejskiego w Brukseli odpowiadała na pytania holenderskiego posła do Parlamentu Europejskiego (MEP) Roba Roosa i chorwackiego posła Ivana Sincica

Roos wyraźnie poprosił Small o „jasną odpowiedź”,

czy szczepionki Pfizera COVID zostały „przetestowane pod kątem zatrzymania transmisji wirusa, zanim weszły na rynek?”.

„Jeśli nie, proszę powiedz to wyraźnie” – powiedział eurodeputowany.

„.. przed wejściem na rynek, nie” – odpowiedziała Small, śmiejąc się.

„….musieliśmy naprawdę poruszać się z prędkością nauki, aby naprawdę zrozumieć, co dzieje się na rynku”.

Przedstawicielka firmy,  która sprzedaje zabójcze preparaty śmieje się z tego, że nie przeprowadzili żadnych badań. Miliony ludzi zostało zmuszonych do przyjęcia preparatów na podstawie opinii nie popartych żadnymi badaniami .

Tysiące ludzi już zmarło i dalej umiera po szczepieniach ,skutki uboczne są przerażające, a ona przed komisją się śmieje.

Tak że ona śmieje się prosto w twarz tym, którzy zaślepieni kłamstwami przyjęli preparaty, a teraz mają kłopoty zdrowotne, lub już nie żyją.

Wydane miliardy , rozbite budżety państw – to wszystko powoduje odmiana grypy, jak przyznają organizatorzy fałszywej pandemii.

No tak, ale dla wielu to teorie spiskowe … Tylko że według danych np. brytyjskiego NHS preparaty Moderny i Pfizer nie zapobiegały wcale rozprzestrzenianiu się wirusa.

My zarobiliśmy miliardy, a wy zdychajcie – Takim słowami można podsumować śmiech i inne wypowiedzi ludzi, którzy jeszcze niedawno grozili zamykaniem w gettach niezaszczepionych, a teraz jakby nic się nie stało mówią że kłamali.

Kto jest tak naprawdę niewolnikiem/ –  my mówiący że jesteśmy Niewolnikami Maryi, czy ta większość która mówi że niewolnik to takie niestosowne słowo,  a idzie na smyczy świata z kagańcem na twarzy?

Nie miejcie złudzeń, że ktoś poniesie prawdziwą odpowiedzialność. Teraz serwują ludziom już następne kłamstwa, dążąc do wielkiego kryzysu. A covid zastąpili Putinem ….


Arkadiusz Niewolski

Źródło: lifesitenews.com, Twitter


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: