Na pewno nie umrzecie! Wstrzyknijcie sobie! – Nowy watykański film propagandowy z szatańską argumentacją


Jak informuje Vatican News opublikowano nowe wideo w którym Franciszek stręczy szczepionki utrzymując że zrobienie skażonego aborcją zastrzyku jest „aktem miłości” :

Pandemia i Magisterium Papieża Franciszka: trzeci z serii filmów stworzonych przez Dykasterię ds. Promowania Integralnego Rozwoju Człowieka i watykańską Komisję Covid-19 zgłębia nauczanie Papieża na temat globalnego kryzysu zdrowotnego, potwierdzając, że z kryzysu nie wychodzi się takim samym, ale albo lepszym, albo gorszym. I „nie wychodzi się samemu”, ale „biorąc drugiego za rękę”.

Filmik, w którym połączono archiwalne nagrania z Franciszkiem, jest kolejną promocją szkodliwych i to wręcz śmiertelnie zastrzyków. 

Bycie zaszczepionym szczepionkami dopuszczonymi przez kompetentne władze jest aktem miłości”, mówi Franciszek na początku filmu, „a przyczynianie się do tego, by większość ludzi była zaszczepiona, jest aktem miłości. Miłości do siebie samego, miłości do rodziny i przyjaciół, miłości do wszystkich ludzi”.

Wideo potępia też tzw. „dezinformacje” publikowane w odniesieniu do zastrzyków COVID, prosząc widzów o „pomoc w dostarczaniu poprawnych i prawdziwych informacji o COVID-19 i szczepionkach, bez kopania rowów i tworzenia gett„. Nie trzeba się długo zastanawiać żeby się zorientować kto wg Watykanu jest wrogiem w tej grze.

Jak wiadomo Franciszek który objął patronat nad Nowym Porządkiem Świata razem z najbogatszymi wyzyskiwaczami ludzkości nie może się pogodzić również z głosami prawdy nie tylko na temat Tradycji – obrzydzając wszystkim o niej przypominających – ale również na tematy tego „wybawiciela ludzkości” jakim jest preparat podający się za szczepionkę. 

Tyle informacji ile jest dostępnych na temat skutków przyjęcia tych preparatów ( u nas dostępne jest to tylko kropla w morzu) – poczynając od chorób do nagłej śmierci – jest niepodważalnym argumentem do unikania ich jak ognia, dla ludzi potrafiących wyciągać wnioski, a już co najmniej powinno być powodem poważnych wątpliwości . A wątpliwości w sprawach ludzkiego zdrowia i życia automatycznie dyskredytują taki środek jako rozwiązanie problemu. O ile rzeczywiście byłby to problem, bo wiele „autorytetów” którzy na początku straszyli „pandemią” teraz oświadczają, że to choroba sezonowa podobna do grypy. 

Wzrost liczby nowotworów o 10 000% po szczepionkach COVID-19! – naukowcy alarmują

Powodów do odrzucenia tej narracji jest tak wiele że trzeba naprawdę złej woli żeby kogoś jeszcze do tych preparatów nakłaniać. „Na pewno nie pomrzecie”, „będziecie jak bogowie” (por. Ks. Rodz. 3) mówił szatan kusząc Ewę w Edenie. Zdecydowanie przecież w „akcie miłości” do człowieka. 

Teraz nie można nazwać inaczej tego co robią moderniści i ich przedstawiciel Bergoglio jak tylko szatańskim zabiegiem o tych samych skutkach – śmierci duchowej w herezjach i fizycznej w wyniku słuchania takich „argumentów” zamiast Boga. 

Wstrzyknijcie sobie i nic was złego nie spotka! Pierwsi chrześcijanie, męczennicy szli na śmierć żeby trafić do Nieba, a teraz ludzie uciekają od Boga, odrzucają przykazania bo się boją śmierci. Wstrzyknijcie sobie! – truciznę stworzoną z wykorzystaniem abortowanych dzieci – w akcie miłości oczywiście. Tak się kończy kreowanie przez modernistów człowieka na boga. 

https://www.niewolnikmaryi.com/2022/07/05/wielkie-tuszowanie-eksplozji-chorob-patolog-o-skutkach-ubocznych-szczepionek-covid/ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: