Wzrost liczby nowotworów o 10 000% po szczepionkach COVID-19! – naukowcy alarmują


Badacz Brian Shilhavy , który przeszukał system zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS) Centers for Disease Control (CDC), odkrył 10 661,4% wzrost liczby zgłoszeń zachorowań na raka w wyniku stosowania eksperymentalnych szczepionek opartych na genach, w porównaniu ze wszystkimi szczepionkami zatwierdzonymi przez FDA w ciągu ostatnich 30 lat.

Po sprawdzeniu przypadków „najczęstszych nowotworów [które] zostały zgłoszone po szczepionkach COVID-19″, znalazł „837 przypadków raka, w tym 88 zgonów, 66 przypadków trwałego kalectwa i 104 przypadki zagrożenia życia (źródło)”.

I to nie jest wyczerpująca lista, ponieważ jak stwierdził,  baza danych nie mogła obsłużyć zapytania uwzględniającego WSZYSTKIE nowotwory wymienione w VAERS w ramach kategorii szczepień na COVID

Następnie, „używając dokładnie tych samych wyszukiwanych haseł dotyczących raka”, przeszukał WSZYSTKIE szczepionki zatwierdzone przez FDA w ciągu ostatnich 30 lat i stwierdza : „znalazłem tylko 140 zgłoszonych przypadków raka.” ( Źródło .)

„Ten wynik (140) dotyczy 360 miesięcy (30 lat), podczas gdy 837 przypadków po eksperymentalnych szczepionkach COVID-19 zostało zgłoszonych w ciągu zaledwie 20 miesięcy, od czasu wprowadzenia szczepionek na COVID-19, które rozpoczęły się w grudniu 2020 r” – napisał Shilhavy.

„To jest wzrost o 10 661,4%!”

 

W marcu 2021 roku, certyfikowany patolog dr Ryan Cole poinformował, że widzi ogromny „wzrost”  różnych chorób autoimmunologicznych i nowotworów u pacjentów, którzy zostali zaszczepieni p. COVID.

„Od 1 stycznia w laboratorium obserwuję 20-krotny wzrost liczby zachorowań na raka endometrium w stosunku do tego, co widzę w skali roku” – powiedział.

W październiku 2021 r. dwóch szwedzkich  naukowców, w badaniu laboratoryjnym wykazało, że białko spike związane z chorobą COVID-19 i eksperymentalnymi szczepionkami, wchodzi do jądra komórek i znacząco zakłóca funkcje naprawy uszkodzeń DNA, upośledzając adaptacyjną odporność osoby i być może sprzyjając tworzeniu się komórek rakowych. Źródło

Głośno było też o wycieku danych ujawnionych przez informatorów -„odznaczonych wysokich rangą żołnierzy, którzy są lekarzami i urzędnikami zdrowia publicznego” wykazujących ogromne skoki w dziesiątkach chorób po przyjęciu szczepionki na COVID w amerykańskim wojsku. 

Były to między innymi:

  • Poronienia — wzrost o 279%
  • Niepłodność kobiet – wzrost o 471%
  • Niepłodność męska — wzrost o 344%
  • Wady wrodzone –  wzrost o  156%
  • Nadciśnienie: wzrost o 2,281%
  • Choroby układu nerwowego: wzrost o 1,048%
  • porażenie Bella – wzrost o 291%
  • Zatorowość płucna – wzrost o 467%
  • Rak: wzrost o 296%

 

Na koniec warto przypomnieć że przeprowadzone w 2010 r. przez Harvard badanie zlecone przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS)  ujawniło , że „mniej niż 1% poszczepiennych zdarzeń niepożądanych” jest zgłaszanych do VAERS. Więc to, co wykazują te dane można uznać za wierzchołek góry lodowej, a 10 000 % więcej zachorowań TYLKO na najczęstsze nowotwory pomnożyć….


 


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: