Szokująca prawda o agendzie globalnej depopulacji


HISTORIA W SKRÓCIE

  • „Niepłodność: Diaboliczna Agenda”, wyprodukowany przez dr Andrew Wakefielda i Children’s Health Defense, wyszczególnia zamiary Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące wyprodukowania szczepionki przeciwko płodności w odpowiedzi na postrzegane przeludnienie oraz to, jak takie szczepionki są stosowane – bez wiedzy i zgody ludzi – od połowy lat 90.
  • WHO niejednokrotnie została przyłapana na celowym oszukiwaniu kobiet, które myślały, że zostały zaszczepione przeciwko tężcowi, podczas gdy w rzeczywistości były sterylizowane
  • Film wyraźnie pokazuje, że program depopulacji nie jest teorią spiskową. To rzeczywistość i dzieje się na całym świecie. Szczepionka przeciwko HPV i zastrzyki COVID mają również negatywny wpływ na płodność, który jest ignorowany
  • W ciągu dekady po wprowadzeniu szczepionki przeciw HPV wskaźnik ciąż wśród nastolatek spadł o 50%
  • Chociaż VAERS jest jedynym publicznie dostępnym systemem do oceny obrażeń spowodowanych przez szczepienie COVID, rząd USA ma co najmniej 10 innych systemów raportowania, z których nie udostępnia danych. Organizacja Children’s Health Defense składa wnioski o Freedom of Information Act (FOIA) dla innych systemów, aby uzyskać lepsze wyobrażenie o skali szkód, ale VAERS i niepotwierdzone raporty same sugerują, że skala obrażeń i zgonów jest ogromna. Dane z firm ubezpieczeniowych na całym świecie również to potwierdzają.

W powyższym wywiadzie dr Andrew Wakefield i Mary Holland, prezes i doradca generalny Children’s Health Defense, omawiają swój nowy film dokumentalny „Niepłodność: diaboliczna agenda”, który opublikowaliśmy wczoraj. Jeśli go przegapiłeś, możesz go obejrzeć tutaj .

„Niepłodność: diaboliczna agenda” to czwarty film Wakefielda. Pierwszym z nich było „Kto zabił Alexa Spourdalakisa?” a następnie „Vaxxed” i „1986: The Act”. Ten najnowszy film szczegółowo opisuje zamiary Światowej Organizacji Zdrowia, aby wyprodukować szczepionkę przeciw płodności w odpowiedzi na postrzegane przeludnienie, oraz sposób, w jaki takie szczepionki były używane bez wiedzy i zgody ludzi od połowy lat 90-tych.

„To bardzo ważna historia, o której wiedziałem już od kilku lat” – mówi Wakefield. „Myślę, że wiele osób słyszało o tym programie szczepień przeciw płodności, głównie u kobiet w krajach rozwijających się, takich jak Afryka. Ale to poszło w zapomnienie, więc nie zwróciłem na to należytej uwagi.

Powinienem był zwrócić na to większą uwagę, ponieważ przez lata ludzie pytali mnie: „Czy myślisz, że istnieje program kontroli populacji?”. …

Zarzucono, że Światowa Organizacja Zdrowia pod przykrywką programu zapobiegania tężcowi noworodków celowo sterylizowała kobiety [w Kenii] – – używając szczepionki do przerywania istniejących ciąż lub do zapobiegania przyszłym ciążom. Robili to pod przykrywką ochrony dzieci, a nie faktycznej redukcji populacji”.

Jak wyjaśnił Wakefield, nie było tajemnicą, że WHO pracowało nad szczepionką przeciwko płodności od lat 70. 1 Opublikowano dokumenty, a sama WHO nawet to przyznała. Prawdziwym problemem jest tu kwestia świadomej zgody. WHO nie raz została przyłapana na celowym oszukiwaniu kobiet, by myślały, że zostały zaszczepione przeciwko tężcowi, podczas gdy w rzeczywistości były sterylizowane. Jest to etyczne i moralne dno, które trudno przebić.

 

Ujawniono tajną kampanię sterylizacji na Filipinach

 

Historia opisana w tym filmie zaczyna się w 1995 roku, kiedy kenijski rząd rozpoczął kampanię szczepień WHO przeciwko tężcowi wśród kobiet w wieku rozrodczym. Dr Stephen K. Karanja, były przewodniczący Kenijskiego Stowarzyszenia Lekarzy Katolickich, nabrał podejrzeń co do tego programu, kiedy dowiedział się, że zdarzały się programy przymusowej sterylizacji udające programy przeciwko tężcowi.

W tym samym roku, 1995, Katolicka Liga Kobiet Filipin faktycznie wygrała orzeczenie sądu wstrzymujące program UNICEF przeciwko tężcowi, w którym stosowano szczepionkę przeciw tężcowi z dodatkiem hCG. Szczepionki zawierające anty-hCG znaleziono również w co najmniej czterech innych krajach.

Ta szczepionka przeciw tężcowi zawierająca hCG doskonale pasowała do szczepionki przeciw płodności ogłoszonej przez WHO w 1993 roku. Ślad w papierach ujawnia, że do 1976 roku naukowcy WHO z powodzeniem skoniugowali, czyli połączyli lub przyczepili, ludzką gonadotropinę kosmówkową (hCG) do toksoidu tężcowego, używanego w szczepionce przeciw tężcowi. W rezultacie, po podaniu kobiecie, wytwarza ona przeciwciała zarówno przeciwko tężcowi, jak i hCG.

HCG to hormon, który jest wytwarzany, gdy tylko plemnik dostanie się do komórki jajowej i zarodek zaczyna się formować. W odpowiedzi na ten sygnał jajniki kobiety wytwarzają progesteron, który utrzymuje ciążę do terminu porodu. Skoniugowana szczepionka skutecznie kończy i zapobiega ciąży, ponieważ jej własny układ odpornościowy natychmiast zaatakuje i zniszczy hCG, gdy tylko się uformuje.

W tym czasie Karanja, który zmarł w 2021 roku, przekonał przywódców Kościoła katolickiego – jednego z największych dostawców opieki zdrowotnej w Kenii – do przetestowania podawanej szczepionki przeciw tężcowi, aby upewnić się, że nie ma w tym nic złego. Bez wyjaśnienia WHO zrezygnowała z kampanii z 1995 r., ale w 2014 r. powrócili z programem przeciw tężcowi noworodków.

 

Diaboliczny program

Dziewczęta i kobiety w wieku od 15 do 49 lat zostały poinstruowane, by zaszczepić się serią pięciu zastrzyków w odstępie sześciu miesięcy. Co podejrzane, jest to dokładny harmonogram wymagany, by szczepionka przeciw płodności powodowała bezpłodność. Regularna profilaktyka tężca wymaga tylko jednego zastrzyku co pięć do dziesięciu lat, a w żadnym wypadku nie potrzeba ich pięciu.

Kościół katolicki zdecydował się przetestować szczepionki i pobrał trzy fiolki z próbkami bezpośrednio z klinik podczas kampanii 2014. Próbki zostały przetestowane przez trzy niezależne laboratoria i, jak się obawiano, zawierały hCG. Następnie zebrano i przetestowano kolejne sześć fiolek. Tym razem połowa zawierała hCG.

Kiedy Kościół Katolicki upublicznił wyniki, nakłaniając dziewczęta i kobiety do niestosowania się do kampanii szczepień, kenijski rząd przystąpił do ofensywy, twierdząc, że nie ma nic złego w szczepionce. Wakefield mówi:

„Wykorzystali media do demonizowania Kościoła katolickiego i sugerowali, że doszło do celowego zanieczyszczenia tych próbek hCG, aby uzyskać pożądany rezultat.

W tym miejscu pozostało, aż – i tutaj robi się naprawdę ciekawie i gdzie film naprawdę spełnia swoje zadanie – nasze kamery zostały zaproszone z powrotem do laboratorium, gdzie przeprowadzono te testy… [i] prawda została ujawniona.

Wszystko sprowadzało się do rozwiązania kluczowego pytania: kto kłamał, a kto był uczciwy? Kto oszukiwał, a kto nie? To naprawdę niezwykła historia, która uświadomiła mi wagę tego zagadnienia. Jest tam niezwykłe prorocze stwierdzenie na końcu od zmarłego Dr. Karanja, OBGYN z Afryki. który był w sercu tego wszystkiego.

Powiedział: „Kiedy skończą z Afryką, przyjdą po ciebie”… To położenie stosowne, by przekazać je Maryi, ponieważ proroctwo nigdy nie mogło być bardziej trafne, bardziej prawdziwe”.

 

Program wyludniania jest teraz faktem spisku

Holandia kontynuuje:

„Bardzo trudno było odpowiedzieć… kiedy ludzie pytali nas: „Czy istnieje program depopulacji?” Ludzie wskazywali na rzeczy, o których mówił Bill Gates, na przykład jak szczepionki zmniejszą populację. Istniała interpretacja, że dzięki nim ludzie będą zdrowsi, a więc nie będą chcieli mieć więcej dzieci.

To było niejasne. Myślę, że ten film naprawdę pomaga nam zrozumieć, że to nie jest teoria spiskowa. To jest absolutna rzeczywistość … Film czyni to w 100% jasnym. Po prostu nie ma co do tego wątpliwości. I widzisz oszustwa i podstępy. Dla przypomnienia, Statut Rzymski dla Międzynarodowego Trybunału Karnego, który podpisała większość krajów świata … czyni przymusową sterylizację zbrodnią wojenną.

To nie jest błaha sprawa, pozbawić ludzi świadomej zgody i poddać ich sterylizacji. To jest dokładnie to, co się stało. Jeden z wywiadów w filmie, który jest tak przejmujący, dotyczy kobiety, która nie może donosić ciąży do końca. Uświadamia sobie, że ma przeciwciała na hCG i zdaje sobie sprawę, że ktoś, gdzieś, uczynił ją niepłodną. Jest to, jak sama to nazywa, diaboliczny plan…

Możemy teraz spojrzeć wstecz na to, co stało się ze szczepionką przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV), o której napisałam książkę w 2018 roku. Jedną z rzeczy, które widzieliśmy, było to, że… wskaźnik ciąż wśród nastolatek spadł o 50% od 2007 do 2018 roku — 50%! Teraz, cokolwiek chce się myśleć o nieplanowanych ciążach, jest to oszałamiający spadek w ciągu 10 lat.

Ludzie zgłaszali ekstremalne skutki reprodukcyjne szczepionki HPV. Teraz słyszymy to samo, tylko o wiele bardziej, w odniesieniu do zastrzyków COVID. Słyszymy, że kobiety mają poronienia, dzieci dosłownie umierają z powodu matek karmiących piersią, które zostały niedawno zaszczepione.

Wrodzone deformacje są zgłaszane do systemu zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS). Jest to teraz, myślę, poza sferą teorii spiskowej, aby powiedzieć, że jest bardzo prawdopodobne, że te szczepionki, które są wciskane światu – szczególnie zastrzyki COVID – mają silne działanie przeciw płodności.”

 

Czy istnieje coś takiego jak bezpieczeństwo szczepionek?

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że żadne badanie nigdy nie dowiodło, że którakolwiek ze szczepionek znajdujących się w harmonogramie szczepień dziecięcych jest bezpieczna, zwłaszcza gdy jest podawana w różnych kombinacjach. Jak zauważył Wakefield, producenci szczepionek i ludzie tacy jak dr Anthony Fauci prezentują „prawie przedszkolne podejście” do bezpieczeństwa.

Podaje się ogólnikowe stwierdzenie, że szczepionki w ogóle, a zastrzyki COVID w szczególności, są „bezpieczne i skuteczne” oraz że nie mają negatywnego wpływu na reprodukcję i płodność. I to pomimo faktu, że nie przeprowadzono żadnych badań nad reprodukcją.

Kobiety, które usłyszą takie zapewnienia, założą, że konieczne badania ZOSTAŁY wykonane, podczas gdy w rzeczywistości jest to kompletne kłamstwo. Rzeczywistość jest taka, że nie można znaleźć dowodów na szkodliwość, jeśli się ich nie szuka. Inna rzeczywistość jest taka, że założenia i domysły dotyczące nauki nie są tym samym co dowody naukowe. Jednym z głównych założeń, które teraz okazało się całkowicie błędne, jest to, że zastrzyk mRNA pozostaje w mięśniu deltoidalnym, czyli w miejscu wstrzyknięcia.

„Nikt nigdy nie próbował ustalić, czy pozostają w miejscu wstrzyknięcia, czy nie, czy też rozprzestrzeniają się po całym ciele, co oczywiście robią” mówi Wakefield. „Więc jest to naiwne i całkowicie niewłaściwe założenie.

Innym założeniem, które było całkowicie niewłaściwe, było przyjęcie jakiegokolwiek założenia w ogóle. Zamierzasz podać ten [zastrzyk] siedmiu miliardom ludzi … i zamierzasz założyć coś na temat jego bezpieczeństwa? Następnie, po podaniu go większości z tych siedmiu miliardów ludzi, odkrywasz, że byłeś w całkowitym błędzie.

W rzeczywistości przechodzi przez całe ciało. Białko kolce można znaleźć w tkankach całego organizmu, w tym w szczególności w jajnikach. Tam może wywołać reakcję zapalną, autoimmunizację, uszkodzenie i niepłodność. Nie ma wątpliwości, które jest biologicznie wiarygodne.

Tak więc mamy tu do czynienia z mentalnością tych ludzi, którzy po tym, jak koń uciekł, próbują zamknąć bramę. Jeżeli mają powstać szkody, to szkody te zostały już wyrządzone i jest za późno. To jest całkowicie nieodpowiedzialne i ludzie muszą o tym wiedzieć”.

 

Wakefield wskazuje ponadto, że żadne badanie kliniczne żadnej ze szczepionek z harmonogramu szczepień dziecięcych nigdy nie zostało przetestowane w porównaniu z prawdziwym placebo. Wszyscy stosowali aktywne placebo, takie jak zastrzyk z aluminium lub inna szczepionka, która skutecznie ukrywa większość negatywnych skutków.

Co ciekawe, w niektórych próbach szczepionki COVID, faktycznie użyto całkowicie obojętnego placebo (chociaż niektórzy producenci szczepionek użyli innej szczepionki). Ale potem zauważ, co się stało. Przed zakończeniem próby, odślepili wszystkich i zaoferowali szczepionkę wszystkim w grupie placebo, skutecznie eliminując grupę kontrolną! Następnie próbowali zakopać dane pod biurokracją na 75 lat. Na szczęście rozsądny sędzia nie pozwolił im na to. Wakefield mówi:

„Oni [Pfizer] wiedzieli, że są problemy. Zidentyfikowali problemy, przeprowadzając odpowiednie badania, przynajmniej na początku, dopóki nie podali grupie placebo szczepionki, eliminując możliwość oceny długoterminowego bezpieczeństwa. Następnie próbowali się ukryć dane, ponieważ wiedzieli o tym, ujawniły powagę niepożądanych reakcji na ich szczepionkę. Sąd je unieważnił, a teraz te dane są analizowane i są przerażające.

 

Oszałamiająca abdykacja nauki

Co gorsza, rząd zachęca do ignorancji w świetle prawa. Zachęcają, nie wiedząc, jakie są długoterminowe skutki. Holandia dodaje:

„Szczególnie oszałamiające, jeśli chodzi o całkowitą rezygnację z nauki, jest to, że Centers for Disease Control and Prevention stwierdziło, że w porządku jest wspólne podawanie zastrzyków COVID ze wszystkim innym w harmonogramie dzieciństwa. To będzie miało niewypowiedzianie straszne skutki …

Większość pediatrów powie: „Hej, CDC mówi, że to w porządku”… Będą podawać te zastrzyki wspólnie z innymi rzeczami, a nie ma na to dowodów naukowych. Nic.”

Niestety, przyszłość wygląda ponuro w tym względzie, ponieważ amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków rozważa obecnie „przyszłe ramy”, w których producenci szczepionek będą mogli przeformułować i wydać przyszłe szczepionki przeciw COVID bez żadnych dodatkowych testów. Na początku badania kliniczne są łatwe do sfałszowania, ale teraz nie będą nawet musiały trudzić się, by uzyskać pożądane wyniki.

„I oczywiście będzie to miało szkodliwy wpływ na płodność” – mówi Holland. „Myślę, że staje się bardzo jasne, że musimy po prostu odrzucić to wszystko. To jest zepsute do samego rdzenia. Jest antyludzkie, mam na myśli to, że jest naprawdę antyludzkie. „

 

Pełna nadziei uwaga

Wakefield dodaje:

„Nawiązując do tego, nuta nadziei… Ludzie, którzy przychodzą do tego na nowo, mogą pomyśleć, że jesteśmy w strasznie mrocznym czasie. Widzę to inaczej, będąc w tym już od 30 lat. Kiedy zaczynałem , garstka ludzi na całym świecie była przygotowana do debaty na drażliwą kwestię bezpieczeństwa szczepionek.

Niedawno przeczytałem, że 70% dorosłych Amerykanów odrzuciło zalecany przez CDC protokół dotyczący szczepionki przeciw COVID. Albo nie dostali pierwszej dawki, albo nie otrzymali drugiej dawki, albo odmówili przyjęcia dawek przypominających, twierdząc, że nie jest to ani konieczne, ani bezpieczne.

Ci ludzie – 70% dorosłych Amerykanów – według mediów głównego nurtu to antyszczepionkowcy. Tak więc, czy wiedzą o tym, czy nie, dołączyli do naszej drużyny, a druga strona przegrała.

To desperacki, desperacki środek; jedno „Zdrowaś Maryjo” mija za drugim a jest bardzo źle.  Dla tych z was, którzy nie widzieli tego z perspektywy historycznej, weźcie sobie do serca, ponieważ świat naprawdę budzi się w niezwykły sposób …

Drugą stroną medalu COVID jest to, że obudziło to  tak wielu ludzi… To, co się tutaj dzieje, jest nieuniknione i nie ujdzie im to na sucho przez bardzo długi czas.”

 

Dopuściliśmy do stworzenia świata antyludzkiego

Jeśli chodzi o tych, którzy twierdzą, że nie mają zastrzeżeń do szczepionek dla dzieci, a jedynie do szczepienia COVID, Wakefield ostrzega, że ​​prawie każdy zwolennik bezpieczeństwa szczepień zaczął od sprzeciwu wobec pojedynczej szczepionki lub pojedynczego składnika, zanim zdadzą sobie sprawę, że nie jest to takie proste:

„Wszyscy doszliśmy do zbiorowej świadomości, że było to o wiele bardziej złożone niż wcześniej sobie wyobrażaliśmy. Z roku na rok stawało się to coraz bardziej skomplikowane, dodawali kolejne szczepionki do kalendarza, łącząc je wszystkie razem. Jak powiedziała Mary, pomysł, że te szczepionki są bezpieczne w połączeniu, nigdy nie został przetestowany, a jedynie założony jako bezpieczny …

Zdaliśmy sobie sprawę, że to jakaś skumulowana toksyczność, jakiś efekt interaktywny, jakieś wzmocnienie prowadzi do tego ogromnego wzrostu, na przykład, zaburzeń neurorozwojowych lub immunologicznych.

Gdyby pozwolono nam kontynuować badania, każdy z nas, wszyscy, mielibyśmy teraz odpowiedzi. Ale nie mamy odpowiedzi, ponieważ prace były sabotowane na każdym kroku, a teraz żyjemy w stanie większej niewiedzy niż byliśmy wcześniej.

Żyjemy teraz w świecie chorób stworzonych przez człowieka. To jest absolutnie oszałamiające. Nic z tego nie musiało się wydarzyć, a jednak mamy tu wszystkie te nowe warunki lub nowe warianty na stary temat, jak autyzm regresywny, którego nie widzieliśmy wcześniej. To jest coś, co stworzył człowiek.

Równie łatwo człowiek mógłby się tego pozbyć, gdybyśmy podjęli inicjatywę. To jest to, co, kolektywnie, musimy zrobić, i to jest to, co robi Children’s Health Defense. Alarmują ludzi o tym, budzą ich i to działa”.

Oprócz poznawania niebezpieczeństw związanych ze szczepionkami, ludzie zaczynają również dowiadywać się więcej o innych toksynach środowiskowych — pestycydach, organizmach modyfikowanych genetycznie (GMO), zanieczyszczeniu powietrza, zanieczyszczeniu wody, sztucznej żywności, plastikowych chemikaliach naśladujących hormony i nie tylko. które mają niekorzystny wpływ na zdrowie i zdolność reprodukcyjną.

„Myślę, że większość ludzi chce żyć w środowisku proludzkim” – mówi Holland. „I myślę, że świat rządów korporacyjnych, w którym się teraz znajdujemy, jest naprawdę antyludzki”.

 

Skala szkód jest oszałamiająca

Chociaż VAERS jest jedyną publicznie dostępną bazą danych gromadzącą niepożądane reakcje poszczepienne, rząd USA ma co najmniej 10 innych systemów zgłaszania zdarzeń niepożądanych, z których nie udostępnia danych.

Organizacja Children’s Health Defense składa wniosek o Freedom of Information Act (FOIA) do innych systemów, aby lepiej zorientować się w skali szkód, ale same VAERS oraz niepotwierdzone doniesienia sugerują, że skala urazów i zgonów jest ogromna. Dane z firm ubezpieczeniowych na całym świecie również to potwierdzają. Holland zauważa: 

„W 2021 r. z jednej firmy ubezpieczeniowej na życie w Stanach Zjednoczonych, firmy z Indiany, wiemy, że osoby w wieku od 18 do 64 lat cierpiały na 40% nadwyżkę śmiertelności. Powiedzieli, że zmiana o 10% byłaby zdarzeniem 1 na 200 lat. Przesunięcie o 40% jest poza katastrofą i na to właśnie patrzymy. To są tajemnice, które nie mogą być ukryte”.

 

Kongres Panafrykański naciska

Kolejną pozytywną wiadomością jest to, że niedawno zwołany Kongres Panaafrykański zaczyna wypierać WHO. A jeśli WHO miałaby zostać wygnana z kontynentu takiego jak Afryka, byłaby to dla nich koniec gry. Holandia wyjaśnia:

„WHO podąża dwutorowym kursem, aby dojść do tego, co, jak twierdzą, w 2024 roku będzie nowym międzynarodowym traktatem, który w zasadzie postawi WHO w centrum globalnego zdrowia i de facto zarządzania. Jedna ścieżka to proponowane przez USA międzynarodowe regulacje zdrowotne.

Stany Zjednoczone zaproponowały 12 regulacji w grudniu 2021 r., które postawiłyby WHO w centrum tych spraw i wprowadziły bardzo drakońskie przepisy, które pozwoliłyby WHO zastąpić wszelkie decyzje na szczeblu rządu krajowego. W głosowaniu nad tymi nowymi międzynarodowymi poprawkami do przepisów dotyczących zdrowia 47 krajów afrykańskich odrzuciło je wszystkie.

Afryka naprawdę wyznaczyła kierunek mówiąc: „Nie, nie ufamy WHO, nie chcemy WHO w tej roli”. To bardzo ekscytujące, ponieważ WHO i jej partnerzy z branży farmaceutycznej wykorzystują Afrykę w każdy możliwy sposób. Ale nie sądzę, że agenda WHO jest już martwa. Przed nami jeszcze dużo pracy.

18 czerwca zainaugurowaliśmy afrykańską koalicję suwerenności, którą można zobaczyć na stronie internetowej telewizji Children’s Health Defense TV. Byli aktywiści, adwokaci, lekarze, naukowcy z całej Afryki, a potem sympatycy z całego świata. To jest bardzo ekscytujące. Myślę, że Afryka wysyła głośny i wyraźny komunikat, że nie zniesiemy tego…

Przyjrzymy się temu dzień po dniu, ale wierzę, że WHO i jego zwolennicy zawiodą i z pewnością wiele osób na całym świecie, w tym Children’s Health Defense, pracuje nad pozwami sądowymi, aby udowodnić, że dzieje się tu oszustwo, jest to działalność przestępcza. Z pewnością autoryzacja dla małych dzieci jest działaniem przestępczym.

Będziemy zmieniać nasz pozew, czyli kwestionować szczepionki dla 5 do 11-latków, które FDA autoryzowała. Zmienimy to tylko dla tych młodszych dzieci. To jest niszczące, to jest zbrodnia przeciwko ludzkości. Nie ma żadnego uzasadnienia dla małych dzieci otrzymujących te zastrzyki. Nie są one zagrożone poważnymi obrażeniami lub śmiercią z powodu COVID, ale z pewnością są zagrożone z powodu tych zastrzyków.”

 

Czy można ufać systemowi sądownictwa?

Mówiąc o procesach sądowych, wiele działań prawnych w ciągu ostatnich dwóch lat zakończyło się fiaskiem, ale Holland, który jest generalnym doradcą w Obronie Zdrowia Dziecka, jest optymistą, ponieważ sądy mają tendencję do zmiany opinii publicznej. Zauważyła, że sądy stają się coraz bardziej otwarte na pogląd, że w przypadku szczepionek COVID może dochodzić do oszustw i że konflikt interesów odgrywa tu pewną rolę.

Na przykład, dwóch sędziów w Nowym Jorku, którzy byli przydzieleni do spraw, które reprezentowała, zostało ostatnio zmuszonych do wycofania się, po tym jak okazało się, że posiadają oni od 50 000 do 500 000 dolarów w akcjach Pfizera.

„Myślę, że w ciągu najbliższych dwóch lat prawdopodobnie zobaczymy o wiele więcej udanych procesów sądowych niż w ciągu ostatnich dwóch lat” , mówi. „Myślę, że ludność zaczyna rozumieć, że istnieją konflikty interesów, które uniemożliwiają tym ludziom bezstronność.

Myślę, że to kwestia czasu i myślę, że ścigamy się z czasem, ale wierzę, że pozwy sądowe będą prawdopodobnie bardziej skuteczne w miarę upływu czasu i myślę, że już to widzimy. Zlikwidowaliśmy mandat OSHA, zlikwidowaliśmy mandaty dotyczące masek w transporcie lotniczym, uzyskaliśmy dostęp do dokumentów firmy Pfizer. Myślę, że z sądów napływają kolejne dobre wieści, naprawdę.

 

Z punktu widzenia sądownictwa, najlepszy byłby przypadek, gdybyśmy mogli udowodnić, że producenci szczepionek dopuścili się oszustwa lub „umyślnego wykroczenia”, ponieważ to wyeliminowałoby wszystkie ich zabezpieczenia przed ściganiem i odpowiedzialnością. Szczepionki COVID są dopuszczone do użytku w nagłych przypadkach na mocy ustawy PREP z 2005 roku – którą Holland uważa za niekonstytucyjną – i zgodnie z tą ustawą, umyślne wykroczenie musi być udowodnione „jasnymi i przekonującymi dowodami”.

„Wierzę, że w tym momencie zbliżamy się bardzo, bardzo blisko progu, w którym możemy udowodnić umyślne wykroczenie za pomocą jasnych i przekonujących dowodów” – mówi.

„W tym momencie, myślę, że dla całej populacji będzie jasne, że to ochrona od odpowiedzialności nakazy szczepień umożliwiają to całe przedsięwzięcie. Myślę, że są poważne ataki na oba te elementy, a do czasu, gdy cała prawda wyjdzie na jaw, cały paradygmat szczepionkowy zniknie.

Myślę, że zdrowie osób nieszczepionych jest w przeważającej mierze lepsze od zdrowia osób szczepionych, i ta historia wychodzi na jaw. Children’s Health Defense wyda jesienią książkę autorstwa dr Briana Hookera i Roberta F. Kennedy’ego Jr. o nauce pokazującej, o ile zdrowsi są ludzie nieszczepieni.

Myślę, że prawda wychodzi na jaw, a stawka jest bardzo wysoka przez następne kilka lat. Ale naprawdę wierzę, że pod koniec tych kilku lat będziemy w zupełnie nowym paradygmacie szczepionek i zdrowia. Ludzie zobaczyli wystarczająco dużo o złej stronie strzałów COVID, że są teraz otwarci na to. Myślę, że prawdopodobnie zobaczymy zmianę w morzu”.

Na zakończenie, jeśli nie obejrzałeś wczoraj filmu, przeznacz 30 minut na zrobienie tego teraz. I koniecznie obejrzyj go do samego końca. Ostatnie 10 minut zawiera aktualizację historii Kenii, przegląd tego, co stało się ze szczepionką HPV oraz przegląd tego, co wiemy o potencjalnym wpływie szczepionek na COVID na płodność. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że ten program depopulacji nie rozpoczął się i nie zakończył w Kenii. To się dzieje na całym świecie.

 

Więcej filmów nadchodzi

Piąty film Wakefielda jest już w fazie przedprodukcyjnej i powinien być gotowy do premiery w przyszłym roku. Ten będzie pełnometrażową narracją o harmonogramie szczepień w dzieciństwie. Jego współautorem był Terry Rossio, który napisał także „Shreka”, „Piraci z Karaibów”, „Aladyna” i inne znane produkcje filmowe.

„To bardzo mocny film, naprawdę poruszy nastawienie” – mówi Wakefield. „Zabierze tych, którzy zostali obudzeni przez kwestię szczepionek przeciw COVID przez most z harmonogramu szczepień dla dorosłych do uświadomienia sobie, że to się dzieje w harmonogramie szczepień dla dzieci od samego początku. To bardzo, bardzo ważny film”.

 


Źródło: mercola.com


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: