Chiny przyspieszają upadek zachodu!


Pandemia i wojna na Ukrainie jako następny etap zniewolenia świata pokazały, że to co widać w mediach jest tylko wycinkiem prawdy. Wykreował się nam obraz podziału na destrukcyjne i dążące do samozagłady państwa zachodu i pozostałe które nie mają zamiaru poświęcać własnych narodów dla utopijnych, komunistycznych ideologii Światowego Forum Ekonomicznego. Zachód jest to ogólne określenie ale kraje mieszczące się w nim można łatwo teraz zidentyfikować jako te, które wspierają Ukrainę.

Wbrew narracji mediów wcale nie jest ich tak dużo. Obejmują one, nawet nie wszystkie państwa z UE, a przecież świat to nie tylko kraje Unii, UK, USA, Kanada i Australia jak się niektórym wydaje. Po drugiej stronie barykady pozostają takie potęgi jak Chiny, Indie czy też Rosja. Nie można zapomnieć też o całej Afryce i Ameryce Południowej.

Afryka nie darzy zbytnią sympatią zachodu. Coraz więcej rządów oskarża zachód ze im nie pomaga, a raczej promuje aborcję i antykoncepcję, doprowadzając do pogarszającej się sytuacji demograficznej, a więc po prostu o mordowanie i unicestwianie ludności tego kontynentu.

Jednak okazuje się, że poza zachodem istnieją inne państwa, które wcale nie chcą zagłady,  tylko np. dominacji nad rozpadającym się Zachodem. Komunistyczne Chiny wycofują się z proaborcyjnej polityki, ponieważ zagraża ona rozwojowi i zdają sobie sprawę, że polityka jednego dziecka to był błąd za który już przyszło im zapłacić .

Chiny komunistyczna droga do hegemoni nad światem

Zachód promuje zabijanie nienarodzonych do tego stopnia, że nawet w czasach blokad dopuszczano do aborcji w domach. Starzejące się społeczeństwa są drogie w utrzymaniu i blokady pozwoliły na rozwiązanie tego problemu poprzez odstąpienie od leczenia, a teraz szczepionki dokańczają dzieła zniszczenia.

Zachód dąży do samozagłady. Pisałem kiedyś że sankcje nigdy nie są skuteczne i w przypadku Rosji okazały się idiotyzmem uderzającym w Europę, a nie w Rosję, która po prostu zmieniła kierunek dostaw. Wprowadzanie ograniczeń na takie produkty jak ropa, gaz czy inne surowce w czasach gdy na świecie jest na nie ogromny popyt jest albo głupotą, albo planowanym działaniem. Nastąpił natychmiastowy wzrost obrotów z Chinami, Indiami czy innymi krajami.

Ciekawa jest tu reakcja Indii, które wyraziły swoje zdumienie, że zachód żąda od nich wprowadzenia sankcji z powodu jakieś wojny, podczas gdy sam ciągle je wywołuje nie licząc się przy tym ze zdaniem Indii, czy reszty krajów.

Chiny dobrze wiedziały, że USA nie jest uzależnione od dostaw z Rosji i postanowiły im „pomóc” w doprowadzeniu do wielkiego kryzysu, który – po wojnie –  jest następnym etapem w utopijnych planach globalistów. Podczas gdy Europa pogrąża się w chaosie inflacyjnym i stoi na krawędzi kryzysu, który może spowodować jej upadek postanowiły wykorzystać sytuację i uderzyć w swojego głównego wroga. Blokady miast chińskich, a więc zakłócenie łańcucha dostaw spowodowały szalony wzrost cen także w USA.

Osłabiony kryzysem zachód wcale nie przerodzi się w totalitarne państwo jak to się marzy globalistom, tylko stanie się łatwym łupem dla takich potęg jak Chiny, Indie czy też Rosja. Zresztą kraje te nie zastosowały, a jak już, to na małą skalę, „szczepionek” opartych na mRNA. Wiedziały że są one po prostu bronią biologiczną. Chiny produkują własne szczepionki opracowane w tradycyjny sposób, które owszem mają skutki uboczne, ale nie są tak wyniszczające jak oparte na mRNA.

Szczepionki mRNA jak potwierdzają statystyki są zabójcze dla organizmu, zresztą nie raz o tym pisaliśmy. Ogólnie mówiąc powodują one zanik naturalnej odporności podobnie jak w przypadku AIDS. Powikłania, nagłe przypadki śmierci, czy też ciężkie przypadki zachorowań na covid są faktem. Do tego należy dodać poważne problemy występujące u kobiet i przerażający wzrost poronień i martwych płodów, a także zanik płodności u mężczyzn. Wszystko to jest zgodne z planem depopulacji. Dodajmy do tego aborcję jako główny czynnik, ponieważ powoduje ona rocznie miliony morderstw na niewinnych dzieciach, i mamy pełny obraz wprowadzania w życie totalitaryzmu globalistów.

„Tradycyjne” szczepionki oparte są na zabitych organizmach, białkach lub osłabionych wersjach patogennych wirusów, ale szczepionki oparte na mRNA , jak przyznał sam szef firmy Bayer są terapią genową. Z rozbrajającą szczerością oznajmił: „gdybyśmy powiedzieli to ludziom od początku, nie chcieliby tego.”

Chiny od lat mają problem z Hongkongiem który chce wrócić do zachodu, dlatego pozwoliły na zastosowanie tam nieobliczalnych w skutkach preparatów opartych na mRNA co doprowadziło do największej na świecie śmiertelności na covid.

Kto rozdaje karty w tej strasznej grze ? Jeżeli myślisz że zachód, to się mylisz i to bardzo. On jest już tylko kolosem na glinianych nogach, który lada moment upadnie. Globaliści myślą że kontrolują cały świat, ale już niedługo przekonają się jak bardzo się mylą. Każda rewolucja jest zła i każda pożera własne dzieci . Wokół czają się potęgi takie jak Chiny, które nie chcą destrukcji tylko władzy i potęgi. Wiedzą też, że wyniszczenie własnego narodu jest głupotą .

Zachód jest już trupem jeżeli się nie obudzi. Rosjanie zaczym całkowicie skierowali się w innym kierunku – powtarzali zobaczymy kto dłużej to wytrzyma. Chodziło im oczywiście o sankcje które uderzają przede wszystkim w Europę. Niemcy i Francja zdają sobie sprawę , że USA gra ich kosztem i chcą zakończenia wojny .Polska wymachuje szabelką nie widząc że nie liczy się w grze wielkich mocarstw i ostatecznie może się stać tylko terenem działan operacyjnych które doprowadzą do niewyobrażalnych zniszczeń. Europa traktuje nas jak amerykańskiego agenta a USA jak pionek w grze. Biden jest zajęty walką o powszechny dostęp do aborcji i inne globalistyczne pomysły. Podsyca tylko konflikt na Ukrainie ponieważ musi ukrywać swoją nieudolność zganiając wszystko na Rosję. 

Tak naprawdę to kraje będące poza wpływami zachodu nie widzą żadnego sensu w sankcjach nałożonych na Rosję za jakąś wojnę, które przecież toczą się bezustannie  od zakończenia II Wojny Światowej   i to wywoływane przez USA i resztę. I nikt się nimi nie przejmuje.

Zachód mozna powiedzieć że uratował Rosję przed nadchodzącym kryzysem który może oznaczać upadek dolara , tak przewidują analitycy, od którego musi się ona uniezaleznić ze względu na sankcje. Chiny skorzystały z tej sytuacji i teraz kontrolują obie strony konfliktu. Nie jest przecież tajemnicą , że rodzina Bidena jest z powiązana z Chinami , dodajmy do tego wpływy w WHO i mamy pełny obraz sytuacji.

Chiny – komunistyczna droga do hegemoni nad światem

 


Arkadiusz Niewolski


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: