Najnowsza tragedia: Zespół nagłej śmierci osoby dorosłej (SADS) – Dlaczego umierają zdrowi młodzi dorośli?

,

HISTORIA W SKRÓCIE

  • W ostatnich tygodniach media na całym świecie zaczęły zwracać uwagę na zjawisko medyczne zwane „zespołem nagłej śmierci dorosłych” (SADS), co wydaje się być wyraźnym zabiegiem mającym na celu ukrycie rzeczywistej liczby zgonów spowodowanych przez szczepionki COVID. 
  • Czynniki leżące u podstaw SADS to m.in. niezdiagnozowane zapalenie mięśnia sercowego, stany zapalne i inne schorzenia powodujące nieprawidłowości w układzie elektrycznym serca, co prowadzi do zatrzymania akcji serca.
  • Chociaż wiadomo, że SADS występował już wcześniej, nowością jest częstość występowania tego rzadkiego wcześniej zdarzenia. W Australii, Instytut Serca i Cukrzycy w Melbourne Baker tworzy nowy rejestr SADS, „aby uzyskać więcej informacji” na temat tego zjawiska.
  • Dane zebrane przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski wskazują na 101 nagłych zgonów sportowców poniżej 35. roku życia w latach 1966-2004, co daje średnią roczną liczbę 29 zgonów we wszystkich dyscyplinach sportowych. Tymczasem tylko w okresie od marca 2021 do marca 2022 roku co najmniej 769 sportowców na całym świecie doznało zatrzymania akcji serca, zasłabło i/lub zmarło na boisku.
  • Wśród sportowców UE FIFA (piłka nożna) liczba nagłych zgonów wzrosła w 2021 r. o 420%. W przeszłości każdego roku podczas gry w piłkę nożną umierało około pięciu piłkarzy. W okresie od stycznia do połowy listopada 2021 r. z powodu nagłej śmierci zmarło 21 zawodników FIFA.

W ostatnich tygodniach media na całym świecie zaczęły zwracać uwagę na zjawisko medyczne zwane „zespołem nagłej śmierci u dorosłych” (SADS), co wydaje się być wyraźną próbą ukrycia rzeczywistej liczby zgonów spowodowanych przez szczepionki COVID.

SADS jest również skrótem od „zespołu nagłej śmierci arytmicznej” 1 , który został po raz pierwszy zidentyfikowany w 1977 roku. Czynniki leżące u podstaw SADS (zarówno nagłej śmierci dorosłych, jak i wersji nagłej arytmii) obejmują nierozpoznane zapalenie mięśnia sercowego, stany zapalne i inne stany które powodują nieprawidłowości w układzie elektrycznym serca, wywołując w ten sposób zatrzymanie akcji serca 2 , 3 , 4 Chociaż wiadomo, że SADS występował już wcześniej, nowością jest częstość występowania tego wcześniej rzadkiego zdarzenia.

 

Historyczna częstość występowania SADS

Według British Heart Association co roku w Wielkiej Brytanii występuje około 500 przypadków SADS. 5 Z kolei dane Brytyjskiego Urzędu Statystycznego (Office for National Statistics) mówią o znacznie mniejszej liczbie przypadków. 6 ONS podaje, że w 2016 roku odnotowano 128 przypadków SADS (we wszystkich grupach wiekowych, bez względu na to, czy były to przypadki związane z sercem, czy nieznane), 77 przypadków w 2017 roku, 70 w 2018 roku, 107 w 2019 roku i 139 w 2020 roku.

Chociaż trudno jest uzyskać dane na temat występowania SADS w latach 2021 i 2022, częstość występowania wzrosła na tyle, że w niektórych krajach budzi niepokój. Przed pandemią SADS był akronimem zespołu nagłego zgonu z powodu arytmii, który występował rzadko, a badania na jego temat były skąpe, poza wzmianką, że był przyczyną około 30% nieoczekiwanych zgonów sercowych wśród młodych ludzi. 7

 

Obecnie jednak nie jest już rzadki, a SADS jest praktycznie „na sterydach”, ponieważ liczba nagłych zgonów u młodych dorosłych na całym świecie rośnie. Liczby te są tak niepokojące, że na przykład w Australii Instytut Serca i Cukrzycy w Melbourne Baker tworzy nowy rejestr SADS, „aby uzyskać więcej informacji” na temat tego zjawiska. 8 , 9

Według rzecznika, w Australii jest około 750 przypadków SADS rocznie. Mówi się, że w USA średnia roczna liczba ofiar śmiertelnych z powodu SADS wynosi około 4000. 10

Od czasu wprowadzenia na rynek szczepionek COVID, w wiadomościach pojawia się mnóstwo doniesień o młodych, zdrowych i często wysportowanych ludziach umierających „bez powodu”, a lekarze twierdzą, że są tym „zaskoczeni”. Lekarze i naukowcy z Australii namawiają nawet wszystkich, którzy nie ukończyli 40 roku życia, aby poddali się badaniom serca, nawet jeśli są zdrowi i sprawni 11

Z drugiej strony, każdy myślący człowiek jest w stanie dostrzec związek między zastrzykami, które – jak wiadomo – wywołują zapalenie serca, a wzrostem liczby nagłych zgonów wśród młodych i zdrowych ludzi.

 

Setki sportowców zasłabło i zmarło po szczepieniu

Wśród sportowców częstość występowania nagłych zgonów historycznie wahała się od 1 na 40 000 do 1 na 80 000. 12 Analiza 13 zgonów wśród sportowców wyczynowych w latach 1980-2006 w Stanach Zjednoczonych wykazała łącznie 1866 przypadków, w których sportowiec albo zasłabł w wyniku zatrzymania krążenia, albo zmarł nagle. To 1866 przypadków, które wystąpiły na przestrzeni 27 lat, co daje nam średnio 69 w USA rocznie

Dane 14 opracowane przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski wskazują na 1 101 nagłych zgonów sportowców poniżej 35 roku życia w latach 1966-2004, co daje średnią roczną liczbę 29 nagłych zgonów we wszystkich dyscyplinach sportowych. Tymczasem tylko w okresie od marca 2021 r. do marca 2022 r., czyli w ciągu jednego roku, co najmniej 769 sportowców na całym świecie doznało zatrzymania akcji serca, zasłabło i/lub zmarło na boisku. 15

Good Sciencing, który utrzymuje bieżącą liczbę zgonów na tle sportowców po zaszczepieniu, szacuje obecną liczbę zatrzymań krążenia na 1090, a całkowitą liczbę zgonów na 715. 16 Kilkadziesiąt kolejnych oczekuje na potwierdzenie, że sportowiec rzeczywiście otrzymał zastrzyk.

Wśród unijnych sportowców FIFA (piłka nożna) nagła śmierć wzrosła o 420% w 2021 r . 17 Historycznie każdego roku podczas gry umierało około pięciu piłkarzy. Między styczniem a połową listopada 2021 roku z powodu nagłej śmierci zmarło 21 graczy FIFA.

 

 

Szczepionka COVID ma wyraźny związek z uszkodzeniem serca

W opinii opublikowanej w czasopiśmie Frontiers in Sports and Active Living w kwietniu 2022 r. podkreślono związek między zapaleniem serca wywołanym przez szczepionkę COVID a nagłą śmiercią sercową u sportowców:: 18

„Zwiększona liczba przypadków SCD [nagłej śmierci sercowej] związanej ze szczepionką COVID wydaje się wynikać, przynajmniej częściowo, z niedawnej historii infekcji i/lub szczepień, które wywołują stan zapalny i upośledzają odporność, co uszkadza serce.

Niezdrowy tryb życia, który może obejmować niewłaściwą dietę lub przetrenowanie, może być czynnikiem sprzyjającym. Wydaje się, że zwiększona częstość występowania zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia podczas COVID-19 i w okresie poszczepiennym oraz SCD stanowi poważne zagrożenie nie tylko dla sportowców, ale także dla wszystkich innych osób i jest powodem do niepokoju.

Wraz ze starzeniem się społeczeństwa i wzrostem popularności biegania, jazdy na rowerze i innych sportów wytrzymałościowych potencjalnie wzrasta także obciążenie ryzykiem SCD. Silny nacisk na zdrowie i sprawność fizyczną powinien być głośnym i wyraźnym przesłaniem zdrowia publicznego.”

 

Sygnał, którego nie można wyciszyć

W artykule z 13 czerwca 2022 r. w Substack dr Pierre Kory skomentował również te ostatnie wysiłki mające na celu wyjaśnienie zgonów spowodowanych przez szczepionki COVID: 19

„”Ostatnio opublikowałem obszerną kompilację 20 dowodów szczegółowo opisujących historyczną katastrofę humanitarną, która powoli rozwija się w większości rozwiniętych gospodarek zdrowotnych na świecie. Spowodowała ją globalna kampania masowych szczepień prowadzona przez mistrzów farmacji z BMGF/WHO/CDC, która nielogicznie (ale z zyskiem) skupiła się na szybko mutującym koronawirusie.

Użyto do tego celu najbardziej toksycznego białka stosowanego w celach terapeutycznych w historii medycyny. W fiolkach zmieszanych z nanocząsteczkami lipidów, glikolem polietylenowym i kto wie, czym jeszcze.

Cytowałem badania i raporty pokazujące ogromny wzrost zgonów z przyczyn sercowo-naczyniowych i niepełnosprawności neurologicznej (i innych) wśród dorosłych w wieku produkcyjnym, począwszy od roku 2021.

Niepokojący sygnał płynie z oryginalnych danych z badań klinicznych, 21 danych VAERS, 22 danych dotyczących ubezpieczeń na życie, 23 danych dotyczących niepełnosprawności, 24 raportów o zatrzymaniu krążenia u zawodowych sportowców, 25 zgłoszeń karetek pogotowia ratunkowego o zatrzymanie akcji serca u młodych ludzi w wieku przed zawałem, 26 oraz masowego wzrostu zachorowań i manipulacji danymi 27 w bazach danych Departamentu Obrony.

W miarę jak wydarzenia te stawały się coraz bardziej zauważane przez przeciętnego obywatela (i okazjonalnego dziennikarza), w odpowiedzi na nie rozpoczęto nową żałosną „Kampanię dezinformacji”, próbując obarczyć winą wszystkich młodych ludzi umierających za potrzebę zwiększenia świadomości na temat rzadkiego schorzenia zwanego zespołem nagłej śmierci dorosłych (Sudden Adult Death Syndrome – SADS), a nie za przykłady legionów umierających z powodu szczepionek.

Weryfikatorzy faktów również poparli tę narrację, nazywając każdego, kto uważa, że szczepionki są przyczyną SADS, teoretykiem spisku…

To, co jest przyprawiające o mdłości, to ton rzekomo dobrych intencji w tych artykułach, informujących ludzi, że jeśli jesteś spokrewniony z osobą młodą, która nagle zmarła, powinieneś udać się do kardiologa, aby upewnić się, że nie masz nieprawidłowego EKG.

Gdy okaże się, że jest w normie, z pewnością powiedzą ci, żebyś się zaszczepił, co jest absurdem na szczycie góry absurdów spowodowanych przez nasz bio-medyczno-medialny kompleks przemysłowy w ciągu ostatnich ponad dwóch lat”.

 

Powroty chorób „tłumionych przez COVID”

Media starają się również przypisać wzrost liczby zachorowań na inne choroby nie związane ze szczepionką COVID. „Choroby stłumione podczas szczepień COVID powracają w nowy i osobliwy sposób” – donosi CNBC z 10 czerwca 2022 roku.28

W dalszej części artykułu omówiono, w jaki sposób wirusy inne niż SARS-CoV-2 „powracają w nowy i niezwykły sposób”. Jak zauważa CNBC, grypa, wirus syncytialny układu oddechowego (RSV), adenowirusy, gruźlica i ospa małpia „w ostatnich miesiącach nasiliły się i wykazywały dziwne zachowania”.

Nie wspomina się jednak o tym, że szczepienie COVID zostało powiązane z niedoborem odporności nabytym przez szczepionkę (obniżoną funkcją odpornościową), co czyni cię bardziej podatnym na infekcje i wszelkiego rodzaju choroby przewlekłe, w tym choroby autoimmunologiczne29 Stephanie Seneff, badaczka z MIT, wyjaśnia mechanizmy tego zjawiska w artykule „COVID Vaccines and Neurodegenerative Disease” („Szczepionki COVID a choroby neurodegeneracyjne”).

Wykazano również, że szczepionka COVID aktywuje utajone wirusy, w tym wirus zapalenia wątroby typu C, wirus cytomegalii 30   wirus ospy wietrznej i półpaśca 32 oraz wirusy opryszczki. 33 Nic dziwnego, że Moderna pracuje obecnie nad nową szczepionką do „zapobiegania utajonemu wirusowi cytomegalii”. 34

Jest to kolejny przypadek firmy farmaceutycznej, która tworzy „lekarstwo” na problem zdrowotny, za którego powstanie odpowiada jej własny produkt. Tymczasem CNBC powołuje się na „ekspertów w dziedzinie zdrowia”, którzy przypisują obniżoną odporność blokadom COVID, noszeniu masek i pominiętym szczepieniom dziecięcym.35

Amputacje rąk, nóg, palców rąk i nóg – konsekwencje zakrzepów krwi po zaszczepieniu – są również odpisywane jako coś innego. 36 W tym przypadku media obwiniają o wysoki poziom cholesterolu, 37 całkowicie ignorując fakt, że wysoki cholesterol jest powszechny od dziesięcioleci, a dopiero teraz ludzie tracą kończyny w szokującej liczbie.

Z kolei za wzrost liczby zakrzepów krwi i udarów mózgu obwinia się palenie tytoniu, ciążę i środki antykoncepcyjne 38 , mimo że zakrzepy krwi i udary mózgu należą do najczęstszych działań niepożądanych szczepionki COVID. Najbardziej niedorzeczne jest jednak twierdzenie, że „nowo odkryta, wysoce reaktywna” substancja chemiczna w atmosferze ziemskiej może wywoływać choroby serca. 39

Dla każdego, kto ma choć pół mózgu, jest jasne, że władze rządowe i media robią wszystko, co w ich mocy, aby odsunąć winę od najbardziej oczywistego winowajcy, czyli od szczepionek COVID.

Wszystkie choroby i dolegliwości, za które obwinia się teraz wszystko – od cholesterolu po tajemnicze chemikalia atmosferyczne – są znanymi efektami ubocznymi szczepionki. Słoń w pokoju jest tak gigantyczny, że nie da się go już nawet obejść. Przyciska nas do ścian.

 

Raporty pielęgniarskie z linii frontu

W swoim artykule Substack z 13 czerwca 2022 r., 40 Kory podzielił się również informacjami pochodzącymi od starszej pielęgniarki oddziału intensywnej terapii i ostrego dyżuru, która po przyjęciu drugiej dawki szczepionki firmy Pfizer doznała urazów związanych z krzepnięciem krwi, spontanicznym, niepowstrzymanym krwawieniem i powiększeniem węzłów chłonnych szyjnych.

Złożyła raport w systemie zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS), który od tamtej pory zniknął. Numery partii szczepionek, które otrzymała, wiązały się ze złymi reakcjami neurologicznymi i zakrzepami. W wyniku zranienia szczepionką straciła również swojego hematologa-onkologa.

Choć miał zaledwie 40 lat, jego stan zdrowia jest zbyt ciężki, by mógł prowadzić praktykę. „Był ‚wiernym wyznawcą’ i zaprzeczał, dopóki to on nie stał się poszkodowanym pacjentem” – powiedziała Kory.

Jak mówi, w dużym szpitalu onkologicznym, w którym pracuje, liczba pacjentów „sięga tysięcy”, podczas gdy wcześniej średnia liczba pacjentów w danym kwartale wynosiła od 250 do 400. Nie mają nawet wystarczającej liczby łóżek ani miejsca na infuzje, aby ich wszystkich leczyć, a zabiegi radioterapii są opóźnione.

Pojawiają się wszelkiego rodzaju nowotwory – mózgu, układu chłonnego, żołądka, trzustki, krwi, a nawet OCZU, „zwłaszcza u osób młodszych, które niedawno zostały zaszczepione”. Udary również „znacznie wzrastają” u osób bez czynników ryzyka lub chorób współistniejących. W e-mailu do Kory napisała: 41

„Zapytaj mnie o cokolwiek. Opowiem ci o tym, co dzieje się na piętrach i w apartamentach. To musi się skończyć. Muszą przyznać się do oszustwa i przestępstwa i STOP. Odpowiedzialność musi zostać zniesiona, mandaty zakończone. Oni WIEDZĄ TERAZ, a wielu WIEDZIAŁO WTEDY.

Nie wiem, czy to w ogóle przeczytacie, ale śledzę was wszystkich na podstronie i Twitterze – tych, którzy nie zostali jeszcze zbanowani! – i czytam WSZYSTKIE dane. Sam byłem szczurem laboratoryjnym z powodu wypadku samochodowego wiele lat temu – znam ten proces. Tak wiele jest oszustw”.

W kolejnym e-mailu nienazwana pielęgniarka kontynuowała:

„Straciłam 4 lekarzy z powodu poważnych skutków ubocznych ‚zdecydowanie zalecanych’ leków wspomagających. 2 hospitalizowanych, jeden na MICU … Wszyscy w wieku od 30 do 40 lat. Nie mieli potrzeby przyjmowania dawek przypominających … Wszyscy mieli wcześniejsze badania COVID, przeciwciała N były w pełni mierzalne”.

 

Mnożą się anomalie serca

Jej koledzy z oddziału kardiologicznego również zgłaszają „wiele anomalii… które nigdy wcześniej nie istniały”, w tym masywne skrzepliny wypełniające całą tętnicę. Niektórzy balsamiści udokumentowali to nigdy wcześniej nie widziane zjawisko. 42 Ponadto ledwo nadążają za bezprecedensową liczbą zatrzymań krążenia. Kory pisze: 43

„Powiedziała mi… że na niektórych nocnych zmianach zespoły pielęgniarskie widzą więcej zatrzymań krążenia w ciągu jednej zmiany niż kiedykolwiek wcześniej i u niespotykanych wcześniej pacjentów w młodszym wieku.

Na niektórych zmianach jest ich tak dużo, że „wózki” są przewożone prosto z jednego zatrzymania do drugiego, ponieważ apteka, zwłaszcza na nocnych zmianach, nie jest w stanie wystarczająco szybko uzupełnić zapasów. W całej mojej karierze taka sytuacja zdarzyła się może raz, gdy dwa zatrzymania miały miejsce na tym samym piętrze lub oddziale w krótkim czasie”.

I chociaż personel medyczny nadal nie wypowiada się publicznie, rzeczywistość zdaje się docierać do niego wewnątrz szpitala, w prywatnych rozmowach między pracownikami. Jednak nawet tam pielęgniarki, w obawie przed represjami, mówią o urazach spowodowanych przez zranienia jabłkiem COVID wyłącznie jako o „tej sprawie”.

Pielęgniarka zwróciła uwagę, że obecnie status szczepienia jest wyraźnie zaznaczony na górze pierwszego ekranu dokumentacji medycznej pacjenta, gdy podejrzewa się lub wiadomo, że szczepienie ma związek z „tajemniczym” lub „złożonym” problemem pacjenta. Być może jest to znak, że oderwanie od rzeczywistości powoli się przełamuje. Mam taką nadzieję.

https://www.niewolnikmaryi.com/2022/09/06/tajemnicze-zgony/

 
 

https://www.niewolnikmaryi.com/2022/06/14/10-najstraszniejszych-rzeczy-ktore-wynikna-ze-swiatowego-forum-ekonomicznego/


Źródło: mercola.com


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: