Globaliści już rok temu zaplanowali epidemię małpiej ospy !


Główne media na całym świecie rozpoczęły przygotowywanie mas ludzkich do następnej pandemii. Tym razem ma być to pierwsza na świecie globalna epidemia ospy małpiej i rozpoczęła się ona w połowie maja 2022 r. – zaledwie rok po międzynarodowej konferencji na temat bezpieczeństwa biologicznego w Monachium  , która odbyła symulację  „ globalnej pandemii obejmującej niezwykły szczep małpiej ospy

https://brownstone.org/articles/monkeypox-was-a-table-top-simulation-only-last-year/embed/#?secret=InrpUut10x#?secret=RJLwDQTZFg

Opracowany w porozumieniu z ekspertami technicznymi i politycznymi, fikcyjny scenariusz ćwiczeń przedstawiał śmiertelną, globalną pandemię z udziałem niezwykłego szczepu wirusa ospy małpiej.

Skąd wytrzasną ten zaplanowany „niezwykły szczep” nietrudno się domyślać. W końcu WHO ma 10-letni plan pandemii  więc musi mieć dostęp i do „niezwykłych szczepów”.

Dr. Robert Malone uznawany na całym świecie naukowiec  i wynalazca szczepionki mRNA, krytyk procedur WHO w sprawie COVID,  twierdzi na swoim blogu  :

„Objawy małpiej ospy są nieco podobne, ale znacznie łagodniejsze niż ospa prawdziwa. Ogólny obraz kliniczny choroby wywołanej przez wirus ospy małp zachodnioafrykańskich obejmuje objawy grypopodobne — gorączkę, bóle ciała, dreszcze — wraz z obrzękiem węzłów chłonnych. Często obserwuje się wysypkę na dłoni. W ostatnim stadium choroby, które w niektórych przypadkach może trwać do miesiąca lub dłużej, mogą wystąpić niewielkie zmiany, w wyniku których powstaje strup, co może skutkować niewielką odbarwioną blizną. Nie ma dowodów na bezobjawową transmisję. Innymi słowy, współczesna wiedza medyczna wskazuje, że rozprzestrzenia się ona jedynie przez kontakt między osobą niezakażoną a osobą, która ma już objawy choroby. W związku z tym, rozprzestrzenianie się choroby można łatwo kontrolować za pomocą klasycznych interwencji w zakresie zdrowia publicznego, takich jak śledzenie kontaktów, tymczasowa kwarantanna osób, które miały fizyczny kontakt z osobą zakażoną, oraz dłuższą kwarantanna osób, u których wystąpią objawy. Zasadniczo wszystkie obecne przypadki na Zachodzie, które obserwujemy w wiadomościach, dotyczą mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami i wydają się być spowodowane bliskim kontaktem fizycznym.”

„Kluczowe wnioski: to nie jest grypa ani COVID – ten wirus mutuje powoli, nie jest wysoce zakaźny, naturalnie nabyta odporność jest silna i długotrwała …A rozprzestrzenianie się tego wirusa można łatwo powstrzymać za pomocą prostych, niedrogich klasycznych środków ochrony zdrowia publicznego. Gdyby było inaczej, już dekady temu doświadczylibyśmy pandemii ospy małpiej.”

Jest to więc kolejna sztucznie pompowana „pandemia” i sianie strachu. A schemat już jest znany.

Wydarzenie 201 (Event 201) zostało zorganizowane w październiku 2019 roku – zaledwie dwa miesiące przed pierwszym ujawnieniem koronawirusa w Wuhan – przez Fundację Gatesów, Światowe Forum Ekonomiczne, Bloomberga i Johnsa Hopkinsa. Podobnie jak w przypadku Wydarzenia 201, uczestnicy symulacji Monkeypox do tej pory milczą na temat tego, że brali udział w symulacji pandemii, której fakty stały się rzeczywistością zaledwie kilka miesięcy później.

Jedną z osób, które były obecne zarówno na Wydarzeniu 201, jak i na symulacji ospy Monkeypox, jest George Fu Gao, dyrektor Chińskiego Centrum Kontroli Chorób. I to jest chyba najważniejsza informacja .

Jak można się spodziewać już rozpoczęto zakup szczepionek.

Bavarian Nordic, firma biotechnologiczna produkująca szczepionkę, ogłosiła, że Stany Zjednoczone złożyły zamówienie o wartości 119 mln USD, z opcją zakupu kolejnych 180 mln USD, jeśli będzie taka wola. Jeśli ta druga opcja zostanie zrealizowana, będzie to oznaczało zakup około 13 milionów dawek. (źródło)

I co tu pisać?

Zaślepienie ludzi jest straszne. Nikt wcale nie ukrywa niczego głęboko, w sumie to wszystko jest widoczne. Scenariusz jest znany. Do tego jeszcze kryzys żywnościowy i ekonomiczny, a ludzie nic – dalej milczą.

I wszystko to jest wina regionalnej wojny na Ukrainie?

Naprawdę w to wierzysz ?

Zresztą, niektórzy Amerykanie wierzą gdy Biden mówi że wzrost cen paliwa na stacjach to wina Putina. To nic że USA kupuje go od Rosji tylko 3 %

Ty też musisz na kogoś zgonić winę i na kogoś wyzywać. Potem pokornie przyjąć jakiś preparatt

Bo tylko tyle możesz. A za skutki ich działań zapłacisz własnym zdrowiem .


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: