Dziennikarka oskarża WHO o plan masowych mordów


Ten artykuł został  opublikowany 23 lipca 2009 r. i został zaktualizowany o nowe informacje.

W 2009 roku austriacka dziennikarka śledcza Jane Burgermeister 1 wniosła oskarżenie przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia, Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz kilku najwyższym rangą urzędnikom państwowym i korporacyjnym, w tym prezydentom Barackowi Obamie i George’owi W. Bushowi, oskarżając ich o bioterroryzm i próby popełnienia ludobójstwo2

Wniosła również oskarżenie przeciwko firmom Baxter AG i Avir Green Hills Biotechnology z Austrii o wyprodukowanie i wypuszczenie żywego wirusa ptasiej grypy 3 twierdząc , że było to umyślne działanie mające na celu wywołanie pandemii i czerpanie z niej korzyści.

Kiedy czeski naukowiec przetestował ich szczepionki przeciwko grypie sezonowej, stwierdził, że zawierają one żywe wirusy H5N1 i H3N2. Oskarżenia Burgermeister obejmują dowody na to, że firma Baxter celowo wysłała 72 kilogramy żywego wirusa ptasiej grypy, dostarczonego przez WHO zimą 2009 roku.

W 134-stronicowym dokumencie 4 wymieniającym domniemane zarzuty, Burgermeister twierdzi, że posiada decydujące dowody na to, że firmy farmaceutyczne i agencje rządowe są aktywnie zaangażowane w dystrybucję śmiercionośnych czynników biologicznych w celu wywołania pandemii. Przygotowała także wniosek o zakazanie przymusowych szczepień, twierdząc, że obowiązkowe szczepionki będą celowo skażone chorobami.

Sprawa Burgermeister przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia oraz innym agencjom rządowym i wysoko postawionym urzędnikom rozeszła się po Internecie, ale mimo że mogłaby z łatwością stać się jednym z najgorętszych newsów 2009 roku, w mediach głównego nurtu nie znaleziono o niej ani słowa.

 

Zamiast tego informacje podawali niezależni dziennikarze i agencje informacyjne oraz blogi internetowe, takie jak InfoWars – z których wiele już nie istnieje lub zostało zablokowanych w mediach społecznościowych – co sprawiło, że wiele osób uznało je za oszustwo lub próbę podbicia stawki przez obłąkanego teoretyka spisku.

Jednak w oparciu o własne wywiady na blogu Burgermeister i dokumentację, którą wymienia w swoich aktach sądowych, a także na stronach internetowych takich jak trueer.org 5 pozew wydawał się całkiem realny, a Burgermeister całkiem poważnie traktowała swoje zarzuty.

Jeśli chodzi o konwencjonalną blokadę medialną, to nie powinno to być wielkim zaskoczeniem, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, i nie można tego używać jako dowodu do odrzucenia ważności tej historii. W końcu napisałem już wystarczająco dużo artykułów o tym, że media są w dużej mierze kupowane i opłacane przez przemysł farmaceutyczny.

I choć było to w 2009 r., jest to aktualne do dziś. W rzeczywistości, podczas gdy obecność Burgermeister  została niemal całkowicie wymazana z mediów społecznościowych i Internetu, wznowiła ona swoją walkę z tymi samymi organizacjami w 2020 roku, kiedy COVID-19 przejął władzę, i wystąpiła, nazywając tę pandemię koniem trojańskim dla przymusowych szczepień . 6

„Mój szczególny niepokój budzi fakt”, powiedziała w powyższym filmie, „ że WHO ogłosiła jednocześnie dwie globalne epidemie – koronawirusa i Eboli – i w obu przypadkach (…) pospiesznie wprowadza się szczepionki”. Ostrzega ludzi, by zapoznali się z tymi badaniami, aby sami mogli się przekonać, co się dzieje z przyspieszonymi szczepionkami.

13 lat po tym, jak Burgermeister ostrzegła świat, że „międzynarodowy korporacyjny syndykat przestępczy opracował, wyprodukował, zmagazynował i wykorzystał broń biologiczną w celu wyeliminowania ludności USA i innych krajów dla korzyści finansowych i politycznych ” 7 a dwa lata po tym, jak wezwała ludzi do przeprowadzenia badań na temat pandemii, co sądzimy o tych fantastycznych zarzutach?

I co możemy zrobić z wiedzą, którą zdobędziemy, badając, co Burgermeister próbuje nam powiedzieć?

 

Przymusowe szczepienia – zagrożenie dla Twojego zdrowia i wolności

Przeglądając dokumentację dostarczoną przez Burgermeister, przynajmniej jedna rzecz staje się jasna: Istnieje już wystarczająco dużo przepisów prawnych, aby urzeczywistnić program obowiązkowych, przymusowych szczepień, dających pewnym agencjom prawo do użycia nawet śmiercionośnej siły, aby zapewnić przestrzeganie przepisów.

Jak już wielokrotnie podkreślałem w czasie pandemii COVID, w zamian za poddanie się szczepieniu pod przymusem nie ma żadnych gwarancji bezpieczeństwa szczepionki, a jeśli coś pójdzie nie tak, nie ma żadnych prawnych możliwości pozwania kogokolwiek, gdziekolwiek, o odszkodowanie. W istocie jest to absolutny koszmar i nic innego, jak przestępstwo, niezależnie od tego, jak bardzo „legalne” i „w najlepszym interesie ludzi” wydaje się to być.

Tak więc, niezależnie od tego, co sądzisz o Burgermeister i jej zarzutach, prawdziwym i palącym problemem, przed którym obecnie stoimy, jest możliwość przymusowych szczepień przeciwko wielu różnym chorobom – nie tylko COVID.

Na przykład w 2009 roku WHO i agencje zdrowotne na całym świecie nadmiernie forsowały szczepionkę przeciwko świńskiej grypie, mimo że szanse zachorowania i śmierci z powodu świńskiej grypy były dalekie od uzasadniających wprowadzenie obowiązkowej szczepionki.

Podobnie w roku 2022, gdy w przygotowaniu są setki badań klinicznych nad szczepionką COVID, 8 w tym wiele terapii genowych z wykorzystaniem mRNA, a także wszystkie inne choroby, nad którymi pracują naukowcy, takie jak denga, malaria i Marburg, możliwość kolejnych przymusowych szczepień będzie się tylko nasilać.

Nawet były kandydat na prezydenta i kongresman Ron Paul (który jest również lekarzem) publicznie stwierdził 9 , że wrzawa wokół świńskiej grypy w 2009 roku była niczym więcej, jak tylko histerycznym szumem mającym na celu osiągnięcie korzyści finansowych. W usuniętym już wystąpieniu wideo przypomniał również o wynikach programu szczepień przeciwko świńskiej grypie, który miał miejsce w 1976 roku. 10

W tym czasie jedna osoba zmarła na prawdziwą grypę, 25 osób zmarło z powodu niepożądanych reakcji na rzekomo ratującą życie szczepionkę, a kilkaset osób zachorowało na paraliżujący zespół Guillaina-Barrégo. Jego zdaniem – i ja się z tym zgadzam – gdy świńska grypa została zestawiona z regularnymi zgonami na grypę, gruźlicę i inne choroby zakaźne, okazała się całkowitym niewypałem.

Po tych wszystkich latach jest oczywiste, że te masowe, międzynarodowe, wieloagencyjne i wojskowe środki zaradcze nie tylko były absolutnie nieproporcjonalne do rzeczywistego zagrożenia, jakie stanowiła świńska grypa, ale także COVID. Jeśli naprawdę weźmie się pod uwagę wszystkie fakty i zagrożenia, reakcja kryzysowa na świńską grypę w 2009 roku nasuwa pytania o motywy.

Dlaczego promowano przesadne „środki ostrożności” w postaci programu masowych szczepień przeciwko chorobie, która wywołuje TYLKO łagodne objawy i ma niezwykle niskie ryzyko zgonu? A to była świńska grypa – to samo można powiedzieć o COVID, która stanowiła poważne zagrożenie głównie dla osób starszych.

Jane Burgermeister uważa, że zna odpowiedź na to pytanie i że może ją udowodnić. Według jej ustaleń z 2009 r. dotyczących szczepionki przeciw świńskiej grypie, które były częścią pakietu zarzutów karnych, sama szczepionka mogła stanowić o wiele większe zagrożenie niż sam wirus. To samo można powiedzieć o zastrzykach z terapią genową COVID.

To, czy w to uwierzysz, zależy od Ciebie, ale polecam Ci zapoznanie się z dowodami, które ona sama przedstawia, takimi jak dokument dotyczący zarzutów kryminalnych, do którego odsyłam na początku tego artykułu, oraz jej dokumentacja dotycząca dowodów bioterroryzmu. Niezależnie od tego, jaka jest prawda, uniknięcie wdrożenia programu przymusowych szczepień ma ogromne znaczenie, jeśli cenisz życie i zdrowie swoje oraz swoich dzieci, przyjaciół i rodziny.

Baxter był objęty dochodzeniem, ale mimo to otrzymał kontrakt na szczepionkę.

Wiele z tego, co wydarzyło się w 2009 roku, miało niewiele sensu, na przykład zatrudnienie firmy Baxter International do opracowania szczepionki na świńską grypę, pomimo faktu, że były przedmiotem dochodzenia w sprawie masowego uwolnienia wirusa ptasiej grypy na początku tego roku. 11

W lutym 2009 r. firma Baxter wysłała do austriackiej firmy badawczej mieszankę szczepionki przeciw grypie i nieoznakowanego wirusa H5N1 (ludzka postać ptasiej grypy). Spodziewając się, że przesyłka będzie zawierać tylko szczepionkę przeciwko grypie, austriacka firma wysłała następnie porcje skażonego produktu do Republiki Czeskiej, Słowenii i Niemiec.

Dopiero gdy naukowcy z laboratorium w Czechach wstrzyknęli szczepionkę fretkom, które niespodziewanie zmarły, odkryto błąd związany z zanieczyszczeniem. Ale czy takie „błędy” naprawdę powinny być akceptowane bez konsekwencji?

Gdyby ta partia żywych wirusów ptasiej i sezonowej grypy trafiła do społeczeństwa, mogłoby to mieć tragiczne konsekwencje. Chociaż wirus H5N1 niełatwo zaraża ludzi, to wirus grypy już tak. Gdyby więc ludzie byli narażeni na kontakt z obydwoma wirusami, staliby się nosicielami połączonych wirusów, a także staliby się wysoce zaraźliwi i mogliby przenosić śmiertelny wirus ptasiej grypy na innych.

Burgermeister, który w związku z tym incydentem wniosła oskarżenie przeciwko firmie Baxter i innej firmie biotechnologicznej, uważa, że „było to celowe działanie mające na celu wywołanie pandemii i czerpanie z niej zysków”. Ale to nie jedyna skaza na firmie Baxter.

W latach 90. firma Baxter zawarła czterostronną ugodę o wartości 640 milionów dolarów z chorymi na hemofilię w związku z koncentratami krzepnięcia krwi zakażonymi wirusem HIV. 12 W 2008 r. co najmniej 81 osób zmarło, a setki odniosło obrażenia od skażonej heparyny (lek rozrzedzający krew), 13 , a w 2001 r. ponad 50 pacjentów dializowanych zmarło z powodu wadliwego sprzętu firmy Baxter. 14 Następnie w 2017 roku firma Baxter zapłaciła 18,2 miliona dolarów w ramach ugody w związku z pleśnią w zakładzie produkcyjnym. 15

Gdyby nie fakt, że firma Baxter może być niewiarygodnie niechlujna, gdy ma do czynienia z potencjalnie niebezpiecznymi lub śmiercionośnymi materiałami i lekami – w przeciwieństwie do bycia częścią ludobójczego spisku – rozsądnie byłoby pominąć ją przy opracowywaniu szczepionki przeciwko świńskiej grypie. Ale to tylko jeden z przykładów.

W rzeczywistości firma Pfizer, która szybko otrzymała pozwolenie na stosowanie w sytuacjach awaryjnych szczepionki COVID-19 z terapią genową mRNA, weszła do kręgu producentów szczepionek pandemicznych po tym, jak została skazana na zapłacenie największej w historii kary za oszustwa w służbie zdrowia. 16

Ogłaszając rekordową karę w wysokości 2,3 miliarda dolarów nałożoną na giganta farmaceutycznego, Departament Sprawiedliwości USA powiedział, że jeden z zarzutów był przestępstwem. Pozostałe zarzuty wynikały z fałszywych działań i roszczeń złożonych w federalnych programach opieki zdrowotnej. Ale to nie wszystko, co firma Pfizer wypłaciła: W 2018 r. firma zgodziła się również zapłacić 23,8 mln USD w celu rozstrzygnięcia zarzutów, że wykorzystywała fundację jako pośrednika w opłacaniu copays pacjentów Medicare przyjmujących trzy leki firmy Pfizer..  17

.Jeśli spojrzeć na historię tych dwóch firm, powinno być jasne dla każdego, że nie są to firmy, którym można bezgranicznie zaufać, jeśli chodzi o zdrowie i pieniądze. A jednak mamy rok 2022 i mamy ufać, że firma Pfizer nie robi tego samego ze swoim zastrzykiem COVID.

W najgorszym wypadku Burgermeister ma rację, twierdząc, że istnieją niezbite dowody na to, że firmy farmaceutyczne, w tym Pfizer i Baxter, oraz międzynarodowe agencje rządowe, w tym WHO, są aktywnie zaangażowane w opracowywanie, produkcję, dystrybucję i całkiem możliwe, że celowe uwalnianie wirusów sklasyfikowanych jako najbardziej śmiercionośna broń biologiczna na Ziemi, aby następnie móc ogłosić pandemię i szybko zaoferować szczepionkę do użytku na całym świecie.

 

Czy świńska grypa była wykorzystywana dla korzyści politycznych i finansowych?

Jeśli chodzi o zarzuty kryminalne, jakie Burgermeister wniosła do FBI przeciwko WHO, Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) i kilku najwyższym urzędnikom państwowym i korporacyjnym, przedstawiono dowody na to, że:

„… międzynarodowy korporacyjny syndykat przestępczy, który zaanektował wysokie stanowiska rządowe na szczeblu federalnym i stanowym, zamierza dokonać masowego ludobójstwa na ludności Stanów Zjednoczonych poprzez wykorzystanie sztucznego (genetycznego) wirusa pandemicznego grypy i programu przymusowych szczepionek, aby spowodować masową śmierć i obrażenia oraz wyludnić Amerykę w celu przekazania kontroli nad Stanami Zjednoczonymi Organizacji Narodów Zjednoczonych i powiązanym z nią siłom bezpieczeństwa (oddziały ONZ z takich krajów jak Chiny, Kanada, Wielka Brytania i Meksyk).

Istnieją dowody, że wiele organizacji — Światowa Organizacja Zdrowia, ONZ, a także firmy produkujące szczepionki, takie jak Baxter i Novartis — są częścią jednego systemu pod kontrolą głównej grupy przestępczej, która zapewnia strategiczne przywództwo, a także finansuje rozwój , produkcja i uwalnianie sztucznych wirusów w celu uzasadnienia masowych szczepień z użyciem substancji broni biologicznej w celu wyeliminowania ludności USA, a tym samym uzyskania kontroli nad aktywami, zasobami itp. w Ameryce Północnej.”

Bez względu na to, czy prawdziwym powodem masowych szczepień jest chęć zmniejszenia populacji, czy też nie, nie ma wątpliwości, że szczepionka przeciwko świńskiej grypie napełniła kieszenie firm farmaceutycznych i innych zaangażowanych stron – podobnie jak dziś szczepionka COVID-19.

Na lekach związanych z pandemią również zbito majątek. Patrząc na rok 2009, jeden z analityków finansowych oszacował, że sprzedaż Tamiflu w najbliższej przyszłości wyniesie setki milionów dolarów, a sprzedaż przygotowywanych obecnie szczepionek przeciwko świńskiej grypie prawdopodobnie sięgnie miliardów dolarów, ponieważ WHO ogłosiła, że świńskiej grypy nie da się powstrzymać i poleciła wszystkim 194 krajom członkowskim zgromadzić zapasy.

Według raportu CNN 18 oczekiwano, że sam popyt w USA wyniesie aż 600 milionów dawek szczepionki przeciwko świńskiej grypie. To byłyby dwie dawki każda na 300 milionów Amerykanów, oprócz 115 milionów dawek szczepionki przeciwko grypie sezonowej. Biorąc pod uwagę, że sprzedaż remdesiviru – odpowiednika COVID dla Tamiflu – ma wzrosnąć z marnych 2,87 miliarda dolarów w 2021 r. do 377 miliardów dolarów w 2022 r. 19 , można zauważyć, że finansowa karuzela trwa w nieskończoność.

Czy świńska grypa była sprawdzianem dla przyszłych pandemii?

W 2009 roku Strategiczna Doradcza Grupa Ekspertów (SAGE), najwyższy szczebel doradczy WHO w sprawach dotyczących szczepień ochronnych, zaleciła, aby szczepionkę przeciwko świńskiej grypie podawać w pierwszej kolejności następującym grupom docelowym: 20

Pracownicy służby zdrowia Kobiety w ciąży
Dzieci powyżej 6. miesiąca życia z przewlekłymi schorzeniami Dorośli z przewlekłymi schorzeniami, takimi jak przewlekła choroba układu oddechowego, astma lub otyłość
Zdrowi dorośli w wieku od 15 do 49 Zdrowe dzieci
Starsi  

Dokładnie to samo stało się w przypadku szczepionek na COVID: Te same grupy demograficzne, które były objęte szczepionkami w 2009 roku, były tymi samymi, które były objęte szczepionką COVID. Moje pytanie brzmi: kto jeszcze pozostał poza osobami zmarłymi, jeśli chodzi o szczepionki obowiązkowe?

W 2009 roku Burgermeister natychmiast poczuła, że jej działania, które rzuciły światło na to  szczepionkowe złote jajo i zagroziły mu, przyniosły jej szkodę, poczynając od zwolnienia z pracy w charakterze europejskiego korespondenta portalu internetowego Renewable Energy World. W jednym z blogów stwierdziła:

„Ponieważ istnieją powody, by sądzić, że ta decyzja była związana z wniesieniem przeze mnie zarzutów dotyczących bioterroryzmu przeciwko narodowi USA i reszty świata, oraz ponieważ jako obywatel jestem uprawniona do zgłoszenia przestępstwa, jeśli istnieją wiarygodne dowody, zamierzam złożyć pozew przeciwko Pennwell, firmie zajmującej się magazynami dla przemysłu naftowego i obronnego, która przejęła REW w 2007 r. po tym, jak zacząłem tam pracować, o niesprawiedliwe zwolnienie z pracy”.

 

Co możesz teraz zrobić?

Są to czasy pełne wyzwań, ale strach, panika i nadmierne reakcje emocjonalne nie są rozwiązaniem, choć rząd i korporacje naciskają, by tak właśnie było. Pamiętajmy, że odrobina zdrowego rozsądku i zdroworozsądkowe myślenie o wiele lepiej przysłużą się nam i naszym rodzinom.

Zamiast wierzyć w informacje prasowe, które są czytane po stokroć na każdym kanale, zdobądźcie wiedzę na ten temat. Poświęć trochę czasu na przejrzenie ogromnej ilości informacji dostępnych na stronie internetowej Narodowego Centrum Informacji o Szczepionkach (National Vaccine Information Center – NVIC) i dołącz do Barbary Loe Fisher w podejmowaniu działań przeciwko potencjalnemu zagrożeniu, jakim są obowiązkowe szczepienia przeciwko świńskiej grypie.

Możesz również skontaktować się z ustawodawcami. Na koniec pragnę powtórzyć, że można chronić swoje zdrowie przed KAŻDYM rodzajem grypy, bez potencjalnie niebezpiecznej szczepionki, poprzez wprowadzenie pozytywnych zmian w stylu życia i gorąco zachęcam do wprowadzenia tych zmian już dziś.


Żródło: mercola.com

Przypisy:


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: