Chiny blokują miliony ludzi w Szanghaju a świat milczy !


HISTORIA W SKRÓCIE

  • Oficjalna polityka Chin zmierza do tego, aby w kraju nie było żadnych przypadków COVID. Zamknięto ponad miliard ludzi, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa z rodziny zimnych wirusów, o którym wiadomo, że jest rezerwuarem zwierzęcym.
  • Oznacza to, że aby osiągnąć zerowy poziom zachorowań na COVID, Chiny muszą zabić każde żyjące zwierzę, zamknąć wszystkie granice dla osób wjeżdżających do kraju i wyjeżdżających z niego oraz zmienić załogi samolotów, pociągów i ciężarówek, aby całkowicie odizolować ludzi.
  • Celem prawdopodobnie nie jest zero COVID, ponieważ jeden z doradców rządowych powiedział reporterowi, że „w końcu wszyscy będą musieli żyć z wirusem”. W międzyczasie ludzie głodują w swoich domach, ich zwierzęta są zabijane, żywność jest wyrzucana, a dorośli i dzieci są przymusowo szczepieni w domach i na ulicy.
  • Około 26 milionów mieszkańców Szanghaju, z których 1 na 3 jest w podeszłym wieku, nie może iść do sklepu ani otrzymać leków od 28 marca 2022 r., a jeśli wynik testu jest pozytywny, są zmuszeni do poddania się kwarantannie w metalowych barakach bez kontroli temperatury i bieżącej wody.

Oficjalna chińska polityka ma na celu zerową liczbę przypadków COVID, infekcji lub zgonów w kraju.  W tym celu zamknęli ponad połowę największych miast kraju  , w tym 26 milionów mieszkańców Szanghaju.

Aby pokazać skalę tego, co dzieje się w Chinach, CNBC przyjrzało się liczbom dotyczącym centrum finansowego Szanghaju. W mieście tym znajduje się najbardziej ruchliwy port świata, a blokady zmusiły mniej więcej trzy razy więcej osób niż w Nowym Jorku do pozostania w domach, poddania się masowym testom wirusologicznym, a w niektórych przypadkach do przymusowych szczepień .

Podczas gdy ich oficjalna populacja stałych mieszkańców w 2020 r. wynosiła 24,9 miliona,  niektórzy uważają, że obecnie jest blisko 26 milionów.  Ale to tylko 1,8% całej populacji kraju.  Szanghaj odpowiada za 7,3% eksportu z kraju i 14,4% importu. Wiele z tych towarów eksportowanych jest z centrum produkcji półprzewodników w Szanghaju, a wielu producentów samochodów również ma tam swoje fabryki.

Jest to również główny ośrodek wielu międzynarodowych korporacji, w tym P&G, Nike, General Electric i Apple. Blokady mają wpływ na każdą z tych korporacji i branż, a także na produkowane i eksportowane towary, co nie może powstrzymać rozprzestrzeniania się wirusa.

Istotne jest, aby wiedzieć i rozumieć, co dzieje się z mieszkańcami Chin, ponieważ cenzorzy internetu usuwają informacje  , a media głównego nurtu nie obejmują zakresu tego problemu. Duża część nadzoru i gromadzenia danych, które wspierają te brutalne ataki na ludzi, pochodzi z systemu kodów QR , który działa od lutego 2020 roku.

Osoby muszą pobrać aplikację na swoje telefony, aby móc chodzić do sklepów lub jeździć transportem publicznym. Bez zgody systemu ludzie są blokowani. System monitoruje działania i zgłasza je bezpośrednio policji10 , co nie jest powszechnie znane ani rozumiane. Jest to rodzaj systemu paszportów szczepionkowych, który niektórzy chcieliby wprowadzić na całym świecie.

 

Działania rządu chińskiego zmierzają do osiągnięcia zera COVID

COVID-19 po raz pierwszy pojawił się w Wuhan w Chinach, zanim 9 000 sportowców wojskowych z całego świata udało się do Wuhan, aby wziąć udział w Światowych Igrzyskach Wojskowych 2019, tworząc wydarzenie z super rozprzestrzenianiem.

Oficjalnie rząd chiński ma politykę zero- COVID, którą określa jako „jedyną drogę naprzód”, jak donosi The Washington Post:

„Wu Zunyou, główny epidemiolog Chińskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, powiedział w zeszłym tygodniu, że powodem, dla którego inne kraje nie zastosowały tego podejścia, jest to, że po prostu nie były w stanie – w przeciwieństwie do Chin.

Inne kraje nie miały innego wyboru, jak tylko „położyć się” i zaakceptować wirusa, ale „dynamiczne usuwanie” pozostaje najlepszą opcją dla Chin, powiedział”.

Polityka „zero COVID” jest nieosiągalna przy obecnym stanie wiedzy na temat wirusa i nie do pomyślenia jest, aby chińscy urzędnicy państwowi i eksperci ds. zdrowia nie znali faktów, które sprawiają, że ich cel jest nierealny. Niewiarygodne jest to, że nie zdają sobie sprawy z tego, że środki, które wprowadzili, aby osiągnąć ten cel, są brutalne i nie do przyjęcia.

Wirus COVID-19 pochodzi z rodziny wirusów, które powszechnie wywołują przeziębienie.14 Wirusy te mają rezerwuar zwierzęcy, o czym wiemy również w przypadku SARS-CoV-2, wirusa wywołującego COVID-19. Oznacza to, że kiedy wirus nie zaraża ludzi, zaraża zwierzęta. Niektóre działania podejmowane przez rząd chiński zdają sobie z tego sprawę.

Jednak chociaż wierzą, że zwierzęta domowe mogą przenosić wirusa i go rozprzestrzeniać, nie rozszerzają swoich działań na miliardy dzikich zwierząt żyjących w tym kraju, o podobnym potencjale do przenoszenia wirusa, mimo że twierdzą, że jego źródłem jest nietoperz.

Aby w sposób racjonalny osiągnąć zero COVID w Chinach, należałoby zabić każde zwierzę w kraju i całkowicie zamknąć granice dla wszelkich podróży, w tym importu towarów, chyba że produkty te zostałyby zatrzymane na granicy, a ciężarówka, samolot lub pociąg zostałyby przejęte przez inną ekipę.

Innymi słowy, zgodnie z logiką rządu chińskiego, Chiny muszą zostać oddzielone od reszty świata. Jednak, jak w przypadku wszystkich masowych działań skierowanych przeciwko milionom ludzi, niektóre informacje wydostają się na zewnątrz. Muszę Was ostrzec, że dalsza część tego artykułu opisuje tylko niektóre z okrucieństw popełnianych na mieszkańcach Chin, a filmy wideo potwierdzające te twierdzenia są niepokojące.

 

26 milionów ludzi zamkniętych w swoich domach w Szanghaju

Aby spojrzeć z innej perspektywy, 18 kwietnia 2022 r. Reuters  poinformował, że w Szanghaju doszło do trzech zgonów z powodu wariantu Omicron, o którym teraz wiemy, że wywołuje u większości ludzi jedynie łagodne objawy przeziębienia.  Podobno był to ich pierwszy zgon w Szanghaju pacjentów z COVID-19 w obecnym ognisku epidemicznym.

Szanghaj nadal zgłasza bezobjawowe przypadki COVID oraz choroby objawowe i od 10 marca 2022 r. przeprowadził ponad 200 milionów testów kwasów nukleinowych. To wszystko jest wysiłkiem na rzecz osiągnięcia kraju zerowego COVID. Jednak w wywiadzie z doradcą rządowym, dr Ivanem Hungiem, ABC News  dowiedziało się, że „w końcu wszyscy będą musieli żyć z wirusem”, który jest daleki od stanu zerowego COVID.

Stopniowa blokada w Szanghaju rozpoczęła się 28 marca 2022 r., ale do 5 kwietnia 2022 r. 26 milionów mieszkańców zostało objętych największymi restrykcjami w całym mieście od czasu wybuchu pandemii. 

Blokady te zmuszały mieszkańców do pozostania w swoich domach i nie pozwalały im odwiedzać sklepu spożywczego w celu uzupełnienia żywności lub zaopatrzenia się w leki z apteki.

Dotknęło to setki tysięcy osób starszych w mieście, które według szacunków ekspertów stanowią prawie jedną trzecią populacji Szanghaju.  South China Morning Post  opowiada o trudnej sytuacji pewnej starszej pary, która, podobnie jak inni w ich sytuacji, mieszka sama i ma w domu zapasy żywności na mniej niż tydzień.

Na początku blokady małżeństwo zaczęło racjonować jedzenie, które posiadali, mając nadzieję, że uda im się przetrwać blokadę lub do czasu, gdy do ich domu dotrą dostawy rządowe. Ich córka również została poddana kwarantannie, a para nie mogła korzystać ze smartfonów ze względu na swój wzrok.

W ich przypadku młoda para z kompleksu zaczęła organizować pomoc dla wszystkich starszych mieszkańców, aby zdobyć żywność i zaopatrzenie. Ale nie każda odosobniona starsza osoba miała taką pomoc. Ten film pokazuje ludzi próbujących wydostać się z kompleksu, krzycząc „Głodujemy!”

Pomimo obciążenia miejskiego systemu logistycznego i dostaw, które wpłynęło na niedobory żywności, film opublikowany w mediach społecznościowych pokazuje duże ilości owoców i warzyw dostarczonych do magazynu, gdzie zostały otwarte i wrzucone bezpośrednio do pojemników na śmieci

Jedna z internetowych list osób, które zginęły z powodu ograniczeń, została usunięta przez cenzorów wspieranych przez Chińską Partię Komunistyczną. Radio Free Asia  informuje, że chociaż użytkownik zapisał go na stronie opartej na blockchain, adres URL został zablokowany. Witryna twierdziła, że ​​ponad 152 zgony były bezpośrednio związane z zerowymi ograniczeniami COVID i że były to „niepełne liczby”.

Wśród nazwisk był były urzędnik w centrum zdrowia dla matek i dzieci dystryktu Hongkau po tym, jak popełnił samobójstwo, pielęgniarka, która zmarła na atak astmy, wiceprezes NETCOM Securities, który zmarł na udar mózgu, oraz kilka samobójstw osób, które zmarły skacząc z wysokich budynków. 

Brutalność wykorzystywana do egzekwowania nakazów kwarantanny i szczepień

Po pozytywnym wyniku testu mieszkańcy nie mogą poddawać się kwarantannie w swoich domach, ale są przewożeni do obozów kwarantanny, lecz są przewożeni do obozów kwarantannowych, gdzie są upychani w metalowych komórkach, szybko wznoszonych wokół Szanghaju. Jeden pokazany w ABC News  miał 3900 łóżek i został zbudowany w ciągu jednego tygodnia.

Mieszkańcy, którzy nie chcą być transportowani do obozów bez odpowiednich urządzeń, kontroli temperatury czy żywności, są brutalnie zabierani z ulicy.  The Guardian  poinformował, że na początku kwietnia 2022 r. 30 szpitali w całym mieście zawiesiło działalność.

Innymi słowy, gdy rząd poinformował obywateli, że obawia się wzrostu liczby zachorowań i zgonów, zawiesił również działalność szpitali. Ludzie zaczęli korzystać z mediów społecznościowych, prosząc o pomoc. The Guardian podał, że jeden z mieszkańców napisał: „Nie jestem w stanie kupić jedzenia. Nie mam już nic w lodówce. Moja okolica została odcięta. Nie wiem, co robić”. I kolejny:

„Nasza 90-latka choruje na cukrzycę. Przed zamknięciem placówki lekarz przepisał nam leki do stosowania w domu, ponieważ wszystkie pielęgniarki zostały poproszone o pomoc w przeprowadzeniu testów Covid. Nagle Pudong został zamknięty, a my nie mogliśmy w ogóle zdobyć leku. Potem kupiliśmy je przez Internet, ale firma kurierska nie była w stanie nam ich wysłać, ponieważ teraz niczego nie dostarczają.”

Okrucieństwo wobec obywateli Chin nie skończyło się wraz z wprowadzeniem ograniczeń dotyczących kwarantanny i związanych z nią niebezpieczeństw. Rządowi chińskiemu zależy na tym, aby wszyscy obywatele zostali zaszczepieni. W tym celu polują na ludzi na ulicy  i przymusowo szczepią dorosłych i dzieci.

Czasami włamywali się do domów ludzi.  W jednym filmie można usłyszeć dziecko krzyczące ze strachu, podczas gdy dorośli się śmieją.  Według The Washington Post,  krytycy restrykcji polegających na zamknięciu, brutalności i głodzie uważają, że są to nieuniknione koszty masowych restrykcji, które nie są już konieczne, ponieważ prawie 90% kraju jest zaszczepione.

Jednak urzędnicy nadal mówią obywatelom, że rozluźnienie polityki restrykcyjnej doprowadziłoby do „niezrównoważonego wzrostu liczby zgonów”. Jednak mimo że od 1 marca 2022 r. ponad 350 000 osób uzyskało wynik pozytywny, to albo kraj odkrył lekarstwo, albo wariant Omicron jest naprawdę tylko łagodną chorobą, ponieważ zmarły tylko trzy nieszczepione osoby w wieku od 89 do 91 lat, z których każda miała wcześniej istniejące schorzenia.

Blokada w Szanghaju zwiększa presję na globalny łańcuch dostaw

Oprócz zbrodni przeciwko ludzkości, ważne jest również dostrzeżenie szkód gospodarczych spowodowanych blokadą całego miasta i zatorami w porcie w Szanghaju. Jak donosi The Epoch Times , blokada ta prawdopodobnie spowoduje zakłócenia w logistyce, które ostatecznie zaostrzą problemy związane z globalnym łańcuchem dostaw, które zaczęły się już na początku pandemii.

Jeden z amerykańskich ekspertów finansowych powiedział The Epoch Times, że może to wywołać większą presję inflacyjną w USA, ponieważ Szanghaj odgrywa kluczową rolę w przemyśle wytwórczym i eksporcie do Ameryki. Jedno z badań przeprowadzonych przez Amerykańską Izbę Handlową w Szanghaju pokazuje, że 167 amerykańskich firm prowadzących działalność w Szanghaju obniżyło swoje prognozowane przychody.

Brak personelu, brak surowców i wolniejsza produkcja wpłynęły na wytwarzanie i dystrybucję towarów. Stany Zjednoczone importują ponad 15% swoich produktów z Chin i ta sytuacja wpływa i będzie wpływała na rosnące ceny w USA i innych krajach

Zwierzęta nie są zwolnione w państwie policyjnym

Krytyka publiczna jest również wymierzona w urzędników, którzy zabijają zwierzęta domowe, gdy właściciele mają pozytywny wynik testu na obecność wirusa.  Radio Wolna Azja donosiło o wysiłkach jednego mieszkańca Szanghaju, Ji Xiaolonga, który, będąc w więzieniu, opublikował petycję do władz w Pekinie.

Po tym został ostrzeżony przed publicznym wypowiadaniem się, ale rozmawiał z reporterem Radia Wolna Azja, mówiąc: „Mam nadzieję, że moja petycja trafi na biurko Xi Jinpinga” i że od czasu opublikowania petycji co minutę odbiera wiele telefonów od ludzi z całych Chin.

Petycja pojawiła się w ślad za materiałem filmowym, na którym widać, jak służby porządkowe biją psa rasy Corgi na poboczu drogi po tym, jak zabrano jego właściciela, u którego wykryto obecność COVID-19.

Radio Free Asia  informuje, że na filmie jeden z członków lokalnego komitetu sąsiedztwa powiedział, że otruł psa, a następnie przekazał go komitetowi. To tylko jeden przykład zwierząt domowych w mieście, które były maltretowane i zabijane, gdy ich właściciele uzyskali pozytywny wynik testu na COVID-19.

Po zdarzeniu komisja odpowiedziała: „W tamtym czasie pracownicy nie rozpatrywali (sprawy) bardzo wyczerpująco. Porozmawiamy z właścicielem i zaoferujemy odszkodowanie później.”

W innym filmie można zobaczyć sześciu egzekutorów z długimi metalowymi kijami bijących bardzo małego psa na śmierć , a trzeci pokazuje co najmniej dziewięć worków wypełnionych kotami, które czekają na zabicie przy krawężniku.

Nietrudno sobie wyobrazić, że zamykanie i głodzenie mieszkańców, zmuszanie dzieci i dorosłych do szczepień oraz znęcanie się nad zwierzętami domowymi i ich zabijanie to jeszcze jeden sposób manipulowania i kontrolowania ludzi, aby byli posłuszni władzy!

Jeden komentarz na Twitterze jest dobrym podsumowaniem :

„Strach i głód zamieniają się w odwagę i gniew wobec niesprawiedliwości. Ignorancja i ślepe posłuszeństwo zamieniają się w brutalność i nieludzkość.


Analiza  Dr. Joseph Mercola


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: