Jak sfabrykowano pandemię


W SKRÓCIE:

  • Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom oraz poszczególne stany wycofują się ze swoich statystyk dotyczących zgonów z powodu COVID, pokazując, że ci z nas, którzy twierdzili, że liczba zgonów jest zawyżana, mieli rację przez cały czas
  • 14 marca 2022 roku CDC usunęło z zestawienia 72 277 zgonów spowodowanych przez COVID, w tym 24% zgonów przypisanych dzieciom poniżej 18 roku życia. Twierdzą oni, że „błąd logiczny w kodowaniu”, wadliwy algorytm, „przypadkowo” policzył zgony, które nie były związane z COVID, takie jak zgony w wyniku utonięcia i przedawkowania narkotyków.
  • CDC wykorzystało fałszywe statystyki zgonów wśród dzieci, aby w listopadzie 2021 roku promować szczepionki COVID dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat.
  • Od 2 lutego 2022 roku amerykańska służba zdrowia nie gromadzi już danych dotyczących hospitalizacji i zgonów spowodowanych szczepionką COVID-19.
  • Zgony były początkowo wyolbrzymiane dla celów politycznych – zarówno narodowych, jak i geopolitycznych – a teraz są bagatelizowane z tego samego powodu. Demokraci wiedzą, że nie wygrają w wyborach parlamentarnych, jeśli nie ogłoszą zwycięstwa nad COVID-19

Przez ostatnie dwa lata ja i wiele innych osób szczegółowo opisywaliśmy sposoby, w jakie zawyżano liczbę zgonów spowodowanych wirusem COVID-19, aby stworzyć iluzję, że pandemia jest znacznie gorsza niż w rzeczywistości.

Obecnie Amerykańskie Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) oraz poszczególne stany wycofują się ze swoich statystyk, pokazując, że mieliśmy rację przez cały czas. Początkowo wyolbrzymiano liczbę zgonów dla celów politycznych, a teraz bagatelizuje się je z tego samego powodu.

CDC usuwa ponad 72 000 zgonów spowodowanych przez COVID

Jak donosi The Defender1 , 14 marca 2022 roku CDC usunęło z zestawienia 72 277 „zgonów związanych z COVID”, w tym 24% zgonów przypisanych dzieciom poniżej 18 roku życia.2,3 Twierdzą oni, że „błąd logiczny w kodowaniu”, wadliwy algorytm, „przypadkowo” zaliczył zgony, które nie były związane z COVID. Jak donosi Udumbara: 4

„Niektóre ze zgonów pediatrycznych przypisanych do COVID-19, według wyszukiwania w systemie CDC’s Wonder, obejmują zgony, w których jako główną przyczynę śmierci podano utonięcie lub zażycie narkotyków”.

Tymczasem CDC wykorzystało fałszywe statystyki zgonów wśród dzieci, aby forsować szczepienia COVID dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat. W listopadzie 2021 roku dyrektor CDC, Rochelle Walensky, powołała się na te dane, uzasadniając zalecenie wydania zezwolenia na stosowanie szczepionki firmy Pfizer w trybie nagłym w tej grupie wiekowej 5.

Jakoś mamy uwierzyć, że CDC potrzebowała dwóch lat, aby uświadomić sobie ten błąd. To po prostu niewiarygodne, a The Epoch Times złożył wniosek o Freedom of Information Act o wewnętrzne komunikaty dotyczące zmiany danych. 6

Jak na ironię, korekta danych pojawia się po tym, jak artykuły sprawdzające fakty „obalają” twierdzenia, że liczba zgonów spowodowanych przez COVID była zawyżona. Na przykład na początku marca w Health Feedback stwierdzono, że „nie ma dowodów na to, że liczba zgonów z powodu COVID została zawyżona” i że „dowody wskazują na coś wręcz przeciwnego ” 7 . Liczba zgonów została wyraźnie zawyżona, a nie zaniżona. Ta kontrola faktów nie zestarzała się dobrze.

CDC przekształciło się w agencję propagandową

Według dr Meryl Nass, członkini naukowego komitetu doradczego Children’s Health Defense, CDC zbiera dane, aby uzasadnić swoją politykę w zakresie zdrowia publicznego, a kiedy zostanie przyłapana, po prostu zrzuca winę na „przestarzałe systemy informatyczne”. W artykule z 19 marca 2022 roku napisała: 8

„CDC nie jest agencją zdrowia publicznego. Jest to publiczna agencja propagandowa, która gromadzi ogromne ilości danych. CDC wykorzystuje swoją ogromną bibliotekę danych do tworzenia prezentacji, które wspierają politykę zdrowia publicznego obecnej administracji…

W 2007 r. senacki raport z nadzoru nad CDC odnotował, że agencja wydała 106 mln dolarów na Globalne Centrum Komunikacji (i Wizytacji) im. Thomasa R. Harkina, a 115-stronicowy raport podsumował następująco:

Przegląd tego, jak agencja, której zadaniem jest walka z chorobami i zapobieganie im, wydała setki milionów dolarów z podatków na nieudane działania prewencyjne, międzynarodowe wyprawy i wystawne obiekty, ale nie może wykazać, że kontroluje choroby”.

Urzędnicy służby zdrowia przestają zgłaszać zgony z powodu COVID-19

Co ciekawe, trzy miesiące przed tym, jak CDC zaczęło zmieniać swoje statystyki śmiertelności, amerykańskie służby zdrowia przestały w ogóle zbierać dane o hospitalizacjach i zgonach z powodu COVID-19. HHS ogłosił 9 zmiany w wymaganiach dotyczących sprawozdawczości dla szpitali i placówek opieki ostrej 6 stycznia 2022 roku. Nowe wytyczne, które weszły w życie 2 lutego, odnotowują „wycofanie pól, które nie są już wymagane do raportowania”, do których należą „zgony z poprzedniego dnia COVID-19”.

Co chcą ukryć? Czy zatrzymują przepływ danych, aby uniemożliwić ich zbadanie i analizę? Według niektórych dane szpitalne HHS są jednymi z najlepszych, jakie mamy w USA, więc zaprzestanie ich zbierania nie ma sensu. W styczniu 2021 roku Alex C. Madrigal, współzałożyciel projektu COVID Tracking Project, napisał: 10

„W serii analiz, które przeprowadziliśmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, doszliśmy do niemal przeciwnych wniosków niż inne media. Dane dotyczące hospitalizacji pochodzące z HHS są obecnie najlepszymi i najbardziej szczegółowymi publicznie dostępnymi danymi na temat pandemii.”

Niewymieniony z nazwiska federalny urzędnik służby zdrowia rozmawiał z reporterem WSWS,11 nazywając posunięcie polegające na zaprzestaniu raportowania zgonów szpitalnych związanych z COVID-29 „niezrozumiałym”. Urzędnik dodał:

„Jest to jedyny spójny, wiarygodny i możliwy do wykorzystania zbiór danych na poziomie federalnym. Dziewięćdziesiąt dziewięć procent szpitali codziennie raportuje 100% danych. Nie znam żadnego naukowca, który chciałby mieć mniej danych”.

Zmieniające się definicje uzasadniają narrację COVID

Od początku pandemii zmiana definicji pozwalała władzom na manipulowanie danymi w dowolny sposób. Obecnie państwa zaczynają zmieniać sposób definiowania „śmierci spowodowanej przez COVID”, co skutkuje obniżeniem wskaźników śmiertelności. Na przykład w Massachusetts liczba zgonów z powodu COVID spadła o 3700 po tym, jak stan zmienił swoją definicję, dostosowując ją do definicji Rady Epidemiologów Stanowych i Terytorialnych 12.

Jak donosi CBS Boston:13

„Stan powiedział, że obecnie definicja zgonu z powodu COVID obejmuje każdego, kto ma tę chorobę wymienioną jako przyczynę zgonu w akcie zgonu. Obejmuje ona również każdego, kto miał diagnozę w ciągu 60 dni, ale nie została ona wymieniona jako przyczyna w akcie zgonu. Zgodnie z nową definicją ramy czasowe zostały zmienione na 30 dni dla osób bez diagnozy COVID w akcie zgonu”.

Dla przypomnienia, zaliczanie osoby, która zmarła z jakiejkolwiek przyczyny, do osób zmarłych z powodu COVID tylko dlatego, że jej test dał wynik pozytywny w ciągu 30 dni od śmierci, jest nadal rażąco niedokładnym sposobem określania prawdziwej liczby zgonów spowodowanych tym wirusem, ponieważ wiemy, że testy PCR mają odsetek wyników fałszywie pozytywnych wynoszący około 97%, jeśli są przeprowadzane przy 35 lub więcej cyklach14 , co od początku było normą.

 

Wyniki testów przeprowadzanych w domu nie są zgłaszane

Liczba przypadków jest również korygowana w dół. W połowie stycznia 2022 roku administracja Bidena zaczęła rozprowadzać wśród Amerykanów pół miliarda domowych testów COVID15 , a wyniki tych testów nie są nigdzie podawane16 . Według 13NewsNow:17

… zawodność liczenia przypadków jest powodem, dla którego urzędnicy służby zdrowia śledzą kilka wskaźników COVID-19, takich jak hospitalizacje, zgony, a teraz nawet próbki wirusów w ściekach18 – wskaźników, które niekoniecznie polegają na tym, że ludzie idą się przebadać lub zgłaszają wyniki uzyskane w domu”.

A jednak HHS nie wymaga już od szpitali zgłaszania zgonów z powodu zakażenia wirusem COVID, co jest jednym z kryteriów, na których urzędnicy służby zdrowia rzekomo skupiają się zamiast na śledzeniu przypadków. Nie zrozumcie mnie źle, testy PCR od początku były oszustwem i nie sugeruję, że powinniśmy przywiązywać dużą wagę do tych danych. Chodzi o to, że śledzenie danych COVID od początku było obarczone poważnymi błędami.

Ostatecznie celem jest monitorowanie procesów biologicznych każdego człowieka w czasie rzeczywistym, co jest nieodłącznym elementem transhumanistycznej Czwartej Rewolucji Przemysłowej i Wielkiego Resetu.

 

CDC ukrywa dane

Aby uczynić sprawę jeszcze bardziej mroczną, CDC ukrywa również dane dotyczące hospitalizacji z powodu COVID i szczepionki COVID. Uzasadnieniem dla niepublikowania niektórych danych jest to, że ludzie „źle interpretują” te dane. Innymi słowy, dane te wskazują, że szczepionki COVID nie działają, a CDC nie chce, aby było to powszechnie wiadome.

CDC zebrało dane na temat skuteczności szczepionek przypominających COVID-19, ale z jakiegoś powodu w żadnej ze swoich publikacji nie zamieściło danych dotyczących osób w wieku 18-49 lat. Przypadkowo” jest to również grupa, która ma najmniejsze szanse na skorzystanie z tych szczepionek. Jak donosi „The New York Times „20 , CDC nie udostępnia opinii publicznej danych dotyczących zachorowań na COVID-19 w zależności od wieku, rasy i statusu iniekcyjnego, mimo że gromadzi je od ponad roku.

Gromadzi również dane dotyczące skuteczności szczepionek przypominających COVID-19, ale z jakiegoś powodu w żadnej ze swoich publikacji nie zamieściło danych dotyczących osób w wieku 18-49 lat. Przypadkowo” jest to grupa, w której prawdopodobieństwo skorzystania z dodatkowych szczepień jest najmniejsze” – zauważa „Times”, dodając:21

„Wiele z utajnionych informacji mogłoby pomóc stanowym i lokalnym urzędnikom ds. zdrowia lepiej ukierunkować ich wysiłki w celu opanowania wirusa. Szczegółowe, aktualne dane na temat hospitalizacji według wieku i rasy pomogłyby urzędnikom służby zdrowia zidentyfikować i pomóc populacjom najbardziej zagrożonym. Informacje o hospitalizacjach i zgonach w zależności od wieku i statusu szczepienia pomogłyby ustalić, czy zdrowe osoby dorosłe potrzebują szczepień przypominających.”

Program COVID służył celom czysto politycznym

W ciągu ostatnich dwóch lat pandemia została wykorzystana do wprowadzenia szeregu radykalnych zmian, które nigdy nie zostałyby zaakceptowane, gdyby nie powszechna panika. Wykorzystano ją do wprowadzenia nielegalnych zasad głosowania, które, jak się wydaje, miały wpływ na wybory w 2020 roku.

Wykorzystano ją do ogłoszenia pilnej potrzeby „Wielkiego Resetu” i Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Wykorzystano ją do odebrania ludziom podstawowych praw człowieka i uzasadnienia radykalnej polityki ekologicznej, która doprowadzi do obniżenia standardu życia.

Wykorzystano ją również do nagłego przejścia przemysłu szczepionkowego z konwencjonalnej produkcji szczepionek z wykorzystaniem jaj na ryzykowną technologię transferu genów. Jedyną rzeczą, do której nie wykorzystano pandemii, jest sformułowanie zaleceń, które faktycznie przyczyniłyby się do poprawy zdrowia publicznego. Przez cały czas dane były manipulowane, aby usprawiedliwić to, co nieuzasadnione.

Teraz okazuje się, że dane są manipulowane po raz kolejny – tym razem w celu sztucznego zakończenia kryzysu COVID, aby administracja Bidena mogła przypisać sobie zasługi w nadchodzących wyborach. Jak stwierdzono w liście z Impact Research z 24 lutego 2022 roku, zatytułowanym „Taking the Win Over COVID-19”:22,23

„Nadszedł czas, by Demokraci przypisali sobie zasługi za zakończenie kryzysowej fazy wojny COVID, wskazali na ważne zwycięstwa, takie jak dystrybucja szczepionek i zapewnienie Amerykanom stabilności ekonomicznej, oraz w pełni weszli w fazę odbudowy, która następuje po każdej wojnie. Poniżej przedstawiamy kilka strategicznych pomysłów dla Demokratów, którzy chcą się ustawić na COVID-19 …”.

Strategiczne pozycjonowanie obejmuje ogłoszenie zakończenia fazy kryzysu, dążenie do tego, by „czuć się i zachowywać bardziej normalnie” oraz opowiedzenie się po stronie ludzi, którzy wypalili się na punkcie COVID i nie chcą już o nim słyszeć. Nie ustanawianie standardu zerowej liczby COVID jako „warunku zwycięstwa” oraz „zaprzestanie rozmów o ograniczeniach i nieznanej przyszłości”.

„Jeśli Demokraci nadal będą zajmować stanowisko, które przedkłada środki ostrożności związane z COVID nad naukę, jak żyć w świecie, w którym COVID istnieje, ale nie dominuje, ryzykują, że drogo za to zapłacą w listopadzie” – czytamy w liście.24

Dr Anthony Fauci być może nie otrzymał tej notatki, ponieważ sygnalizuje, że w każdej chwili możemy spodziewać się powrotu do ograniczeń związanych z COVID. W wywiadzie dla CNN w połowie marca stwierdził, że „musimy być elastyczni” i „jeśli zobaczymy nawrót choroby, musimy być w stanie zmienić kierunek i powrócić do dowolnego stopnia łagodzenia, który jest współmierny do sytuacji. Nie możemy po prostu powiedzieć: ‚Skończyliśmy, teraz idziemy dalej’”.

Na podstawie tego, co widzieliśmy do tej pory, nie zdziwiłbym się, gdyby ten „przewrót” z powrotem w tryb kryzysowy COVID nastąpił tuż przed wyborami parlamentarnymi.


Źródło: Mercola.com

1 The Defender March 21, 2022

2, 4, 6 Udumbara.net March 20, 2022

3 Daily Caller March 18, 2022

5 PJ Media March 18, 2022

7 Health Feedback Fact Check of Mercola Claims

8 Meryl Nass Substack March 19, 2022

9 Health Data.gov, January 6, 2022

10 The Atlantic, January 18, 2021

11 WSWS, February 3, 2022

12, 13 CBS Boston March 10, 2022

14 Clinical Infectious Diseases September 28, 2020; ciaa1491

15 White House January 14, 2022

16, 17 13NewsNow March 3, 2022

18 13NewsNow February 11, 2022

19 The New York Times February 4, 2022

20, 21 The New York Times February 20, 2022

22 Impact Research February 24, 2022 Page 1

23, 24 Impact Research February 24, 2022 Page 2

 

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: