Biden mówi ,,Nie lękajcie się”, ale zapomina dodać: ”tylko brońcie brudnych interesów mojej rodziny na Ukrainie,,


Podczas wizyty ”prezydenta” USA Joe Bidena w Polsce padły magiczne słowa ”Nie lękajcie się” . Polakom łezka w oku się zakręciła; szkoda ze nie dodał coś o słynnych kremówkach. Niestety, tylko tyle wiedzą na temat Jana Pawła II, a ta niewiedza jest bezwzględnie wykorzystywana, jak widać nie tylko przez Watykan, ale i przez polityków. Od dawna zwracamy na to uwagę, że Polacy traktowani są jak idioci , którym wystarczy wspomnieć o Wojtyle i wszystko załatwione . Większość tego co naprawdę się dzieje np. w kościele nie dociera do Polski, ponieważ nie ma kto o tym informować. Główne media nawet te niby tradycyjne nie robią tego, ponieważ boją się natychmiastowego ataku o bezczeszczenie pamięci, dla nich świętego JPII.

Droga zatracenia Jan Paweł II

Podobna sytuacja jest w polityce. Każdy kto powie coś niezgodnego z głównym nurtem, od razu zostaje ruskim agentem

Wszyscy jesteśmy agentami Putina ?

Podczas gdy w USA ponad 50% amerykanów uważa, że sfałszowanie informacji o powiązaniach syna Bidena z laboratoriami broni biologicznej na Ukrainie wpłynęło na wybory, w Polsce słychać same pochwały dla tego przegranego polityka.

Wiadome jest że tragiczna sytuacja gospodarcza i międzynarodowa Stanów Zjednoczonych doprowadzi do klęski demokratów w następnych wyborach i od początku tej wojny prawicowi komentatorzy wcale nie chwaląc Putina twierdzili, że jedną z jej przyczyn jest chęć poprawy wizerunku Bidena. Druga przyczyna to odwrócenie uwagi od fałszywej pandemii, którą globaliści postanowili zakończyć ostrym cieciem ponieważ przyszedł czas na następny etap- wojnę, która wytłumaczy kryzys gospodarczy. Tak wychwalane sankcje najbardziej uderzają w społeczeństwa zachodnie w tym Polskę. Po prostu Putin stał się pretekstem do ostrych podwyżek i wprowadzania ludzi w biedę, ale też do zaostrzenia cenzury, która osiągnęła już niewyobrażalny, jeszcze parę lat temu, rozmiar.

Sankcje uderzają nie w Rosję ale w społeczeństwa zachodnie

Wracając do kryminalnych powiązań  syna Bidena Huntera z ukraińskimi laboratoriami biologicznymi badania laptopa Huntera pokazują przerażającą prawdę dla jednych, ale dla zorientowanych w polityce USA, będącą tylko potwierdzeniem, że za wielkimi hasłami obrony demokracji zawsze stały jakieś przekręty finansowe.

Jack Maxey, były współgospodarz programu War Room Steve’a Bannona i członek zespołu LifeSite Faith & Reason, znalazł dużą liczbę e-maili na laptopie Huntera Bidena, które zostały usunięte, ale można je było odzyskać

…wiele e-maili, które pokazują powiązania rodziny Biden z Metabiotą, firmą zajmującą się badaniami biologicznymi, która jest zaangażowana w ukraińskie laboratoria biologiczne.

Jak wykazały poprzednie badania dotyczące laptopa, a także raport Senatu USA , rodzina Bidenów jest mocno związana z ukraińskim koncernem naftowym Burisma, a Hunter Biden przez lata otrzymywał 50 000 dolarów miesięcznie za zasiadanie w jego zarządzie.

„To najbardziej zbrodnicza rzecz, jaką widziałem w swoim życiu” – podsumował historyk i politolog

Usunięte e-maile z laptopa Huntera ujawniają „kryminalne” powiązania rodziny Biden z ukraińskimi laboratoriami biologicznymi – mówi Jack Maxey

Joe Biden zapewniał Polaków o tym że udzieli Polsce pomocy w razie ataku. Czy jednak można wierzyć człowiekowi który pozostawił na ścięcie i straszliwe tortury chrześcijan w Afganistanie ? Tak, pozwolił – Departament Stanu nie zajmował się ewakuacją, tylko przeszkadzał w próbach pomocy i to przez prywatne fundacje, pozostawionym tam chrześcijanom. Ewakuacja przerodziła się w paniczną ucieczkę , pozostawiono sprzęt wojskowy dla talibów wartości milionów dolarów. Ale tym się nikt nie przejmował, ważniejsze było nie dopuszczenie do ucieczki chrześcijan, zresztą sojuszników USA.

Prezydent USA J,Biden skazuje na śmierć afgańskich chrześcijan !!!

Zresztą niektórzy amerykańscy generałowie twierdzą, że obłędna polityka szczepionkowa i LGBT doprowadziła do tego że armia USA nie jest zdolna do walki.

Jednak warszawscy politycy nie dostrzegają tego, że w pobliżu znajduje się półtora milionowa armia rosyjska, a ich sojusznik USA traktuję Polskę jak marionetkowe państwo trzeciego świata. Oczywiście można słuchać kłamliwej propagandy o wielkich sukcesach Ukraińców z której wynika, że wojna to gra komputerowa – bo informacje przekazywane są na poziomie gier i komiksów.

Duda był zachwycony wizytą i pochwalił się że przyjęliśmy już 2 mln uchodźców i ta liczba się zwiększy. Ciekawe że Francja po przyjęciu kilku tys. stwierdziła że to w 40% nie Ukraińcy, ale Pakistańczycy i inne narodowości, a w Polsce tego nie zauważono. Nikt też nie zastanawia się nad tym, skąd tylu uchodźców skoro rosyjska armia zajęła tylko, tak naprawdę, skrawek Ukrainy. Rewolucja na Majdanie( też finansowana przez USA) doprowadziła do skrajnej nędzy zwykłych ludzi, więc nie można się dziwić że uciekają jak nadarza się okazja. Ale Polskie władze powinny nad tym panować, a nie wpuszczać wszystkich.

Jeszcze niedawno tak heroicznie bronili białoruskiej granicy przed kilkuset emigrantami a teraz w ciągu paru tygodni wpuścili miliony. 

Polska szczęśliwa – poklepywana po ramieniu przez zachodnich sojuszników, tak jak przed II Wojną Światową. Narracja jest też taka sama ”Nie oddamy ani guzika”

Czy ktoś się obudzi ?

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2022/03/25/czy-badania-nad-bronia-biologiczna-na-ukrainie-byly-i-sa-finansowane-przez-usa/


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: