Fatima – odrzucone przesłanie


Rozpoczynamy drugi raz cykl o Fatimie. Zapomnianej, zakłamanej i odrzuconej. Zachęcamy do pobierania darmowego e-booka który jest kompendium wiedzy na temat tych ważnych objawień.

Wstęp
Fatima jest darem Naszej Matki Najświętszej Maryi Panny na nasze czasy. To praktyczny plan jak żyć w czasach wszechobecnego bardziej niż kiedykolwiek zła, grzechu i cierpienia. Dar i obietnica Nieba dla tych, którzy podejmą to koło ratunkowe dla świata.

Ale nie wystarczy posłuchać, ani nawet tylko zrozumieć i przytaknąć. Trzeba ten plan zastosować w praktyce. Dokładnie tak jak mówi Matka Boża.

Maryja przychodzi aby nas ratować. Można Jej nie słuchać, i myśleć, oraz robić po swojemu; bo wiemy lepiej, bo nie mamy czasu albo sił…

Jednak trzeba jeszcze raz siebie zapytać: czy na pewno?

A jeśli odmówimy, to czy wtedy mamy prawo prosić Ją jeszcze o cokolwiek?

POBIERZ  e-book

Przedstawiamy serię tekstów opublikowanych na stronie niewolnikMaryi.com zawierających treść przesłania Matki Bożej, wraz z naszymi refleksjami. Bez skrzywień i interpretacji modernistycznych. Zachęcamy do poznawania przesłania Matki Bożej, krok po kroku razem z nami. Od początku, aby zobaczyć co przeoczyliśmy, czego nie rozumiemy; a najważniejsze: co musimy zrobić.

Na końcu publikujemy dwa teksty z 1946 roku dla przedstawienia, jak już wtedy, niecałe 30 lat po objawieniach Matki Bożej, wielką wagę miały dla katolików Jej orędzia. Mimo tego nie posłuchaliśmy naszej Matki, co, jak wykażą nasze rozważania i wnioski, jeszcze tragiczniej odzwierciedla się w naszych czasach.

Agnieszka Szaroleta

Epilog

Przesłanie fatimskie zostało praktycznie w całości odrzucone . Wiem że wielu z was się oburzy. Przecież Różaniec jest odmawiany, nabożeństwo Pierwszych Sobót jest praktykowane; niektórzy nawet twierdzą że Rosja została poświęcona. Niestety nie jest to prawdą. Nie jest prawdą, że Pius XII  dokonał poświęcenia , ponieważ nie zostało to przeprowadzone w taki sposób jak przekazała Matka Boga; a tym bardziej słów o poświęceniu świata, wypowiedzianych przez Jana Pawła II nie można tak interpretować. Wbrew temu co twierdzą niektórzy, Rosja się nie nawróciła.

POBIERZ  e-book

Wielu ludzi źle interpretuje słowa “błędy Rosji”. Nie chodzi dosłownie o Rosję jako państwo, tylko o komunizm, którego centrum w tamtych czasach była oczywiście Rosja , ale dzisiaj komunizm dotarł aż do USA i jego duchowym, a przede wszystkim finansowym centrum są Chiny.

Trzecia tajemnica fatimska miała zostać ujawniona do 1960 roku. To nie zostało wykonane, chociaż jedna z kar jakie zapowiedziała Matka Boża – II wojna światowa -już się spełniła.

Po śmierci Piusa XII nikt już nie był zainteresowany tym, co przekazał nam Bóg. Ciemne siły modernizmu przejęły administrację Watykanu i nie dosyć, że sprzeciwiły się woli Nieba nie ujawniając jej, to zwołały bluźnierczy sobór na którym zdetronizowano Boga, a intronizowano człowieka.

POBIERZ  e-book

Przemówienie Pawła VI na zakończenie Soboru Watykańskiego II było aktem kapitulacji wobec świata.

Pan nasz Jezus Chrystus mówił, że świat nas znienawidzi i świat od tamtych czasów walczył z Kościołem. Były lata sześćdziesiąte, trwała rewolucja seksualna i tym podobne szatańskie wymysły, i ta rewolucja wdarła się w szeregi tych, którzy powinni być pasterzami Boga, a stali się pasterzami szatana.

Ogólnie znany jest fakt, że na soborze działali doradcy protestanccy i masoni . I to oni ustanowili nowy ryt mszy, który przestał być Ofiarą, a stał się protestancką ucztą odprawianą tyłem do Boga. Ale dzisiejsi katolicy wiedząc o tym twierdzą, że to nic nie zmienia. Nic nie słyszą , nic nie widzą i nic nie rozumieją. Całkowita apostazja stała się faktem.

Mamy cichą nadzieje że przeczytanie tego opracowania pomoże komuś otworzyć się na Prawdę i odrzucić herezje modernizmu. W tym wszystkie fałszywe objawienia, ponieważ Matka Boga ostatni raz przemówiła w Fatimie.

Arkadiusz Niewolski

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/fatima-odrzucone-przeslanie/

POBIERZ  e-book

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: