,,Gdybyśmy powiedzieli to ludziom od początku, nie chcieliby tego.” -Szef Big Pharmy z dumą opowiada, że szczepionka COVID jest terapią genową !


 

,,Gdybyśmy powiedzieli to ludziom od początku, to nie chcieliby tego.”

– powiedział szef firmy Bayer produkującej tzw. szczepionki COVID

Na Twitterze pojawiło  się 40 sekundowe nagranie z wypowiedzą szefa firmy farmaceutycznej  Bayer na którym chwali się dokonaniami Big Pharmy:

Szef firmy farmaceutycznej w Bayer z dumą ogłasza, że szczepionka COVID mRNA jest terapią genową i że wprowadzanie w błąd opinii publicznej było przydatne do wykreowania powszechnej akceptacji.

Szef Bayera wyjaśnia, w jaki sposób musieli manipulować opinią publiczną, aby zaakceptowała coś co jest terapią genową.  Czy ktoś jeszcze zrozumie że został okłamany i zacznie myśleć nad tym, że od początku rządy i media wciskają mu propagandę? Warto poczytać na czym ten mechanizm manipulacji i nakręcania spirali strachu (psychoza formowania mas) polega (tekst dostępny TUTAJ,) bo teraz nakręcany jest inny strach – przed wojną. A w międzyczasie inne totalitarne, niebezpieczne plany WHO zostają powoli wyjawiane i nikogo to nie obchodzi. Zaopatrują się przezornie w płyn Lugola, podczas gdy pozwolili sobie wstrzyknąć coś, co już teraz dla wielu kończy się śmiercią, a inne skutki są nadal nieobliczalne.

Tweet z nagraniem został ocenzurowany, zablokowano jego udostępnianie i zapewne długo na Twitterze nie zabawi. Twitter komunikuje nam, że szef firmy Bayer wprowadza w błąd. Fakt, można uznać że choć raz cenzorzy z TT nie minęli się z prawdą. Sytuacja kuriozalna, ale to idealny przykład tego, na czym polega ta „weryfikacja faktów”- czytaj cenzura . Szef Bayera powiedział dokładnie to, co stwierdził tweet, więc czym jest to „weryfikowanie” jeśli nie blokowaniem dostępu do faktu? Najgorsze że niektórzy od dawna mówią czym ta „szczepionka” naprawdę jest i są zwalczani jako siejący teorie spiskowe itp. nawet jeśli są wiarygodnymi naukowcami. Tak trudno dostrzec, że sami siebie pozwalamy cenzurować? W Rosji to potępiamy jako metody totalitarne,  ale w świecie zachodnim to samo jest uznawane za słuszne, a nawet niezbędne – do takiego absurdu doszliśmy.

Teoria spiskowa- więc trzeba ją zablokować, nawet jeśli okazało się że to w praktyce zrobiono :  ,,Gdybyśmy powiedzieli to ludziom od początku, to nie chcieliby tego.”

Czy wszyscy zdają sobie sprawę z tego co to tak naprawdę znaczy?

Tak właśnie dało się manipulować miliardami ludzi, bo do większości nic nie dociera. Zamiast zadawać pytania dokąd ich się prowadzi, stają się bezwolną masą. Tragedią jest to, że naiwnie współpracują z tymi którzy ich okłamują, szkodząc innym i sobie. I to z jednego głównego powodu- nie chcą prawdy znać. Póki co, jeszcze niektórzy próbują ją przekazywać, co spotyka się nie tylko z blokowaniem przez Google czy YouTube, ale i z agresją tych, do których chcą dotrzeć.  Jeśli się nie obudzą to niedługo będzie za późno. Dla niektórych już jest, o czym wielokrotnie pisaliśmy.

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2022/03/01/pandemia-wkracza-w-ostatni-etap-ujawniono-jej-prawdziwy-cel/

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2022/03/03/pandemia-udowodnila-ze-demokracja-jest-iluzja/


Agnieszka Szaroleta

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: