Wypłaty odszkodowań z tytułu powikłań poszczepiennych COVID w UK mogą wynosić więcej niż przez ostatnie 40 lat !


Roszczenia z tytułu urazów spowodowanych przez COVID w Wielkiej Brytanii mogą osiągnąć 110 milionów funtów. Od momentu uruchomienia programu Vaccine Damage Payment Scheme w 1979 wypłaty odszkodowań dla osób zmarłych lub poszkodowanych w wyniku szczepień wyniosły łącznie 75 350 000 funtów. Oznacza to że w wyniku szczepień COVID tylko w ciągu jednego roku program będzie musiał wypłacić o ponad 40 mln funtów więcej, niż przez 40 lat istnienia.

Aby się zakwalifikować, wnioskodawcy musieli zostać niepełnosprawni w co najmniej 60 procentach z powodu szczepienia, lub należy udowodnić, że z tego powodu zmarli.

Podobna sytuacja jest na całym świecie. Na przykład Niemieckie dane ubezpieczeniowe ujawniły , że obrażenia szczepionki COVID są 10 razy wyższe niż to, co zgłosił rząd.

Andreas Schöfbeck, członek zarządu BKK ProVita pisze ;

„Według naszych obliczeń, uważamy, że 400 000 wizyt u lekarza  z powodu powikłań po szczepieniach przez naszych ubezpieczonych jest prawdziwe. Przenosząc to na całą populację, ta wartość wyniosłaby trzy miliony”

W odniesieniu do szczepionek COVID-19, szczegółowe prace Steve’a Kirscha i współpracowników doszły do ​​wniosku , że zaniżenie liczby zgonów po szczepionce COVID może być nawet 20-krotne, a ich całkowita śmiertelność szacowana jest na ponad 150 000, podczas gdy VAERS wykazał tylko 7149 (USA). / Terytoria / Nieznane) 27 sierpnia 2021 r.

Oferując przy kilku okazjach miliony dolarów każdemu, kto może obalić jego tezy na ten temat, Kirsch wciąż nie znalazł żadnej wykwalifikowanej osoby, która mogłaby zakwestionować jego rozumowanie .

Do zatuszowania wychodzących kłamstw i przemilczeń potrzebna jest wojna.

Wojna – następny element totalitaryzmu nowego porządku świata


Arkadiusz Niewolski

żródła : https://www.lifesitenews.com/

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: