Wojna na Ukrainie – Wielkie kłamstwa w imię wielkiego resetu! Gdzie w tym jesteśmy my Polacy?


Jeżeli ktoś by się, tak całkiem przypadkiem, zastanawiał jak można wystraszyć społeczeństwa na całym świecie jakimś konfliktem lokalnym, to Putin właśnie dał odpowiedź.

Szantaż nuklearny.

Co za straszne słowa , trzeba podjąć natychmiastowe działania. Ograniczające prawa obywateli w imię oczywiście praw człowieka. Komuniści zwani dzisiaj ładnie globalistami bardzo często twierdzą, że walczą o prawa człowieka tylko, że im człowiek kojarzy się raczej z jakimś zboczeńcem, lub niewolnikiem na usługach ich zbrodniczego systemu.

Putin zaatakował i to nikogo nie powinno dziwić ani zaskoczyć. USA zaraz przy granicy z Rosją utrzymuje swoje marionetkowe państwo Ukrainę. Skorumpowane wpędzające swoich obywateli w coraz większą biedę, ale to akurat Putina najmniej obchodzi. Nie może on jednak na takie działania dopuścić, ponieważ Rosja straciłaby prestiż mocarstwa.

Jak zauważali zachodni komentatorzy, był on nieustannie prowokowany, ale i tak długo wytrzymał zanim zdecydował się na wojnę. Putin wbrew temu co, zwłaszcza polskie media, pokazują nie jest żadnym szaleńcem. Spokojnie poczekał aż sytuacja dojrzeje do ataku.

Wiedział że zachód zwłaszcza USA bardziej tej wojny potrzebuje niż on i na pewno zdawał sobie sprawę, że Chiny mają dość samowoli Tajwanu. Arena międzynarodowa została oczyszczona, a więc mógł uderzyć.

To znaczy wywołać konflikt lokalny, bo tak naprawdę chyba nikt nie wierzy, że to jakaś wielka wojna. Słuchając propagandy pro ukraińskiej można tak sądzić ale tylko całkiem ogłupieni przez oficjalne media będą wierzyli w takie bajki jak 1000 zabitych Rosjan w jeden dzień, czy też zrzuty spadochroniarzy koło Lwowa.

Relacje z konfliktu toczącego się w europejskim kraju w dodatku zapełnionym agentami z całego świata są nader skromne, ale za to skala kłamstw jest tak wielka, że aż byłaby nieprawdopodobna gdyby nie to, że trzeba zdać sobie sprawę jak wiele krajów chce wykorzystać tę wojnę do swoich interesów.

Polska np. otworzyła granice dla uciekinierów. Nie tylko Ukraińców ale wszystkich którzy przedostają się z Ukrainy, a to jest diametralna różnica , ponieważ okazuje się, z czego chyba mało kto zdawał sobie sprawę, że Ukraińcy to też Pakistańczycy i cała gama nielegalnych emigrantów przed którymi z takim poświęceniem rządy warszawskie rzekomo nas chroniły na granicy białoruskiej. Ilu tam szturmowało 200, 300… a teraz w parę dni 300 tyś czy więcej.

Spójrzcie tylko jaka zgodna narracja wszystkich od lewa do prawa. Sława Ukrainie jest na ustach wszystkich.

Mało kto zauważa że Niedzielski i reszta wcale się nie zajmują wojną, tylko tym po co ona wybuchła. Myślą i wprowadzają w życie plany dalszego zniewolenia narodu. Takie oto oświadczenie minister złożył 25 lutego 2022 w Nowym Jorku:

,,Z zadowoleniem przyjmujemy międzynarodowe wysiłki mające na celu złagodzenie tych wyzwań. COVAX okazał się skutecznym mechanizmem ułatwiającym dystrybucję szczepionek. Naukowy autorytet środowiska medycznego oraz kampanie informacyjne prowadzone przez WHO pomagają zwalczać infodemię i zwalczać ruchy antyszczepionkowe. Solidarność międzynarodowa to potrzebne bardziej niż kiedykolwiek, aby posunąć się do przodu w procesie szczepień.

Zapewniam, że rząd Polski jest gotów przyczynić się do tego globalnego wysiłku na rzecz walki z COVID-19. Solidarność to słowo, które w naszej historii wiele znaczy. Do tej pory dostarczyliśmy na zasadzie dwustronnej około 27 milionów dawek szczepionek do 26 krajów na całym świecie, w tym wielu krajów o niskich i średnich dochodach. To jest wspólnym wysiłkiem kilku agencji rządowych. Ściśle współpracujemy z europejskimi Komisji i jesteśmy wdzięczni wszystkim partnerom, którzy pomagają nam w tym procesie. Na znak globalnej solidarności Polska wniosła również wkład finansowy do COVAX.

Kolejnym kamieniem milowym naszego zaangażowania w ułatwienie szczepień było podjęcie: koordynującej roli w procesie udostępniania szczepionek z państw członkowskich UE do Krajów Partnerstwa Wschodniego…

Zdajemy sobie sprawę, że tylko globalne i zjednoczone wysiłki w walce z COVID-19 mogą przynieść światu zwycięstwo w tej bitwie. Wzywamy każdy rząd do przyłączenia się do tej wspólnej akcji. My rozważamy nasze dwustronne wysiłki w zakresie wymiany szczepionek, a także inicjatywę Team Europe dotyczącą w ramach tego solidarności szczepionkowej z naszymi partnerami z Partnerstwa Wschodniego,,

Naprawdę czytając takie słowa każdemu wielbicielowi komunizmu łezka w oku się zakręca. Czysty zjazd PZPR, tylko nie wiem który to już z kolei, jednak wydaje mi się że ciągłość została zachowana.

Jestem przekonany że tak naprawdę nie wyprowadzono sztandaru PZPR, jak to jest nam wpierane. Został on podzielony od lewa do prawa i jest wiecznie żywy na którą stronę sceny politycznej byś nie popatrzył. Cywilizacja dla nich jest teraz na zachodzie, bo bieguny się poprzekręcały i tam jest więcej komunizmu niż na wschodzie…no chyba że na Bliskim Wschodzie.

Putin wraz z innymi przywódcami dzisiejszego świata jest absolwentem szkoły liderów Klausa Szwaba, a więc dokładnie zna cele globalistów. Oczywiście nie musi się on z nimi wcale zgadzać, wystarczy że dąży do tego samego. Wie on że globaliści zdają sobie sprawę, że trudno im będzie opanować dosłownie cały świat, a więc zakładają podział.

Jednym z beneficjentów tego podziału będzie Rosja i Chiny. Te dwa ostatnie państwa widocznie są dogadane kto co bierze w Azji, ponieważ Chiny wbrew niektórym opiniom poparły Rosję i skierowały swój wzrok na Tajwan. Kreml nie potrzebował nikogo straszyć bronią atomową, ale zachód tego chciał ,a więc jeżeli zostało to powiedziane to w określonym celu. Zastraszenia mas.

W Polsce media informują że aż 90 % walczących z nakazem szczepień wypowiada się negatywnie o Ukrainie. To dla nich na pewno tragedia . To inaczej powinno wyglądać. Raczej tak jak przed wyborami , w imię większego dobra tzw. niezależni publicyści nawoływali do głosowania na PiS, chociaż wcześniej ich jedynym zadaniem było krytykowanie. Teraz się to nie sprawdziło widocznie ku przerażeniu poprawnych politycznie mediów i postanowili oni zareagować.

Chyba nikt się nie zdziwi jak powiem, że ograniczaniem wolności słowa bez ograniczeń. Na całym świecie trwa walka z Big Tech ponieważ przejmuje kontrolę nad wszystkim, a w Polsce oficjalnie media żądają jeszcze większej kontroli. Media takie jak:

Instytut Zamenhofa
Interia
Fundacja Grand Press
Gazeta Wyborcza
Gazeta.pl
Magazyn „Press”
Newonce
Newsweek
Onet
Outriders
Polsatnews.pl
Press Club Polska
RMF FM
Spider’s Web
Tok FM
Tygodnik Sieci
Tygodnik Solidarność
Wirtualna Polska

Oczywiście niech nikt się nie łudzi że to kiedyś zostanie zniesione, ale warto zobaczyć kto jest kim. Jaki jest prawdziwy cel tej akcji?

Zablokowanie informacji o tragicznych skutkach szczepień i informacji o kłamstwach wokół fałszywej pandemii.

Nie rozumiem dlaczego można być oficjalnym folksdojczem, czy też pieskiem na usługach USA, a nie można mówić nic o Rosji. Kiedyś prawie 30 lat temu stary narodowiec z Stronnictwa Narodowego tłumaczył mi żeby nigdy nie używać słowa Żyd ponieważ zawsze można to wykorzystać przeciwko tobie i teraz występuje taka sama sytuacja – najlepiej nie mówić nic o Rosji, bo wszyscy się rzucają jak wściekle psy.

Zawsze będę powtarzał że Rosja , Niemcy czy też USA nigdy nie były i nie będą naszymi przyjaciółmi, tak samo jak każdy inny kraj. To nie znaczy że mamy z nimi toczyć wojny, należy współpracować zachowując ograniczone zaufanie

Teraz zresztą to już nie ma znaczenia jesteśmy tylko pionkami w ich grze, a nasze elity polityczne mają coraz dłuższe nosy Pinokia bo kłamstwo tylko płynie z ich ust.

UE wspomoże Ukrainę to znaczy pozwoli wysłać polskie samoloty MIG 29 . Nawet te stare złomy boją się sami wysłać tylko wysługują się pachołkami warszawskimi, a może to też fakenews. Trudno nadążyć. MIG 29 zestrzeliwuje kilka nowoczesnych SU. Kreml twierdzi że ofiar prawie nie ma, kijów mówi że zabiją ich setkami. Cuda. Tusk szczęśliwy chwali Morawieckiego- jedna wielka rodzina . Jeszcze większe cuda.

Na początku lat 90 Kornel Morawiecki powiedział mi że milicja i policja niczym się nie różni, a nawet policja mocniej, brutalniej biję demonstrantów. W najgorszych snach bym się nie spodziewał ze jego syn będzie tym, kim się stał.

Ukraińska parlamentarzystka twierdzi że Ukraińcy walczy o Nowy Porządek Świata. Coś w tym jest, bo nawet Soros ich popiera. Tylko ze jeżeli ktoś się boi, że wielki reset doprowadzi do takiego zniewolenia jak teraz widzimy w Kanadzie, czy Australii to niech lepiej spojrzy na Ukrainę i zrozumie że Kanada to bajka.

Wschód toczy teraz wojnę, ale radziłbym jednak zwracać baczniejsza uwagę na to co jest wprowadzane w jej cieniu . Wojna minie i można się obudzić z ręką w nocniku, a rok 1984 Orwella nie będzie już fikcja literacka.

A może już nie jest …?

Tak na marginesie prezydent USA przyjaciel apostaty Franciszka zajmuje się dalej aborcją. Grozi sankcjami dla polityków tych krajów które nie zezwalają na aborcję.

Putin nie ma co się obawiać dopóki nie zakaże aborcji.

Do wielbicieli Kremla mam tylko jedne zdanie :

Obudźcie się! Polskę stać na niezależność od Niemieckich , amerykańskich czy rosyjskich wpływów. Naród Polski kona na waszych oczach, a wszyscy szukają ratunku za granicą. Prawdziwi katolicy już są w katakumbach, resztki Polaków tam zmierza, a więc za majorem Łupaszką:

Z Bogiem Polacy ! My nie banda tylko krew z krwi tego niegdyś wielkiego narodu !

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2022/03/03/pandemia-udowodnila-ze-demokracja-jest-iluzja/


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: