Wojna Putina na życzenie Zachodu


Sytuacja USA jest katastrofalna. Rządy demokratów poniosły całkowicie fiasko. Administracja Bidena doprowadziła do wzrostu długu publicznego do bilionów dolarów. Codziennie przez nieszczelne granice przedostają się setki a nawet tysiące nielegalnych emigrantów. Wszechobecny rasizm w stosunku do normalnych Amerykanów. Radykalni marksiści opanowali wszystkie resorty. Katastrofalna polityka covid charakteryzująca się tylko jednym – przymusem zabójczych szczepień. Porażka w Afganistanie, chaotyczna ucieczka, pozostawienie chrześcijan na pastwę fantayków islamskich czy tez wzmacnianie pozycji Chin kosztem upadku USA.

.

Już od dłuższego czasu prawicowi komentatorzy zwracali uwagę na to że Bidenowi za wszelką cenę potrzebna jest wojna dla odwrócenia uwagi społeczeństwa od swoich spektakularnych porażek.

Do tego dochodzi jeszcze kanadyjski falstart wprowadzający metody władzy oparte na komunistycznych dyktaturach. Premier Kanady ratując własną skórę pokazał światu czym będą rządy globalistów i jednego rządu światowego. Opozycjoniści są pozbawiani wszelkich praw. Blokuje się im karty i dostęp do wszystkiego z godziny na godzinę stają się wyrzutkami beż środków do życia. Wpłacenie już 25 dolarów na rzecz Konwoju Wolności skutkuje represjami i blokowaniem kont bankowych. Tak to nie film si-f, to rzeczywistość.

To są elementy dzięki którym Putin mógł zaatakować Ukrainę

Przerzucenie paru tysięcy żołnierzy do Niemiec ,czy też paru samolotów na wschodnia flankę nie ma tu żadnego znaczenia militarnego, ani nawet psychologicznego. Jest tylko przykrywką dla ogłupienia mas. 5 000 hełmów wysłanych z Niemiec to nawet zakrawa na groteskę.

Sankcje gospodarcze nigdy nie są tym na co wyglądają. Nieraz w historii okazywało się że najbardziej bogacą się firmy które je w jakiś sposób łamią. Słynne blokowanie osobistych aktywów jest śmieszne. Czy naprawdę ktoś myśli że Putin i reszta się na to nie przygotował?

Jeżeli chcesz pomóc komuś podczas wojny to przysyłasz żołnierzy i broń na skalę odpowiednią do prowadzonych działań wojennych . Sankcje to takie wypowiedzenie wojny Hitlerowi przez Aliantów we wrześniu 1939 r gest na otarcie łez.

Świat to naczynia połączone.  Bardzo dobrze jest to widoczne na przykładzie Izraela , który w sposób bardzo delikatny negatywnie się wyraził o działaniach Moskwy, ale odpowiedź była natychmiastowa . Kreml potępił wszystkie bezprawne działania tego państwa na Bliskim Wschodzie , co bardzo utrudni politykę Izraela. Tak to działa w każdej dziedzinie politycznej, czy też gospodarczej.

Paradoksalnie zaakceptowanie przez Polskę polityki opartej na kulcie mordercy Polaków Banderze dało pretekst Putinowi do ataku .

Nie musiał nawet kłamać nazywając władze w Kijowie faszystami i nacjonalistami. Oczywiście to nie miało żadnego wpływu na jego decyzję, ale opinia jest ważnym elementem w walce. Przekaz z Ukrainy szedł jasny -nacjonalizm w najgorszym wykonaniu oparty ma mordach setek tysięcy Polaków i innych narodowości. Byli w Polsce tacy którzy mówili o tym, ale od razu nazywano ich pachołkami Kremla.

Nie podobało się też to rosyjskojęzycznym mieszkańcom Ukrainy .

Więc sami wybudowaliśmy Putinowi narrację, którą przekazuje i wbrew pozorom zachód dobrze o tym wie, że rządy ukraińskie to nie żadna demokracja. I dlatego łatwiej im przymykać oko na poczynania Kremla.

Pytanie co się stanie z Polską powinno się skierować do Waszyngtonu, lub Berlina . Polska jako marionetka USA realizuje politykę nie mająca nic wspólnego z interesami Polski.

Niemcy zawsze dbały o to, żebyśmy byli w stanie wojny z Rosją, ponieważ tylko wtedy nie zagrażamy ich interesom.

Dla Amerykanów jesteśmy tylko pionkiem w grze, tak samo jak Ukraina. Poświęcili Ukrainę i teraz będą chcieli przedłużać ten konflikt realizując w międzyczasie swoje globalistyczne plany wielkiego resetu.

W gruncie rzeczy wszyscy, lub prawie wszyscy potrzebują tej wojny.

Umieralność po szczepionkach dramatycznie wzrasta. Na światło dzienne wychodzi coraz więcej kłamstw i dezinformacji. Np. Facebook traci ogromne pieniądze bo poprzez swoje cenzorskie działania doprowadził do tego że ludzie lawinowo uciekają na inne portale społecznościowe.

Posunięcia premiera Kanady to był duży błąd, za który on na pewno zapłaci. Niektórzy komentatorzy już stwierdzają ze globaliści mogą przegrać, ponieważ pokazał kim oni naprawdę są.

Teraz są trochę inne realia niż za czasów Rewolucji Francuskiej. Informacja rozchodzi się błyskawicznie. Jeżeli społeczeństwo rewolucyjnej Francji znałoby całą prawdę o mordach a nawet ludobójstwie takim jak w Wandei najprawdopodobniej rewolucja by przegrała.

Zatuszowanie tego wszystkiego jest możliwe tylko poprzez wojnę. I oczywiście ma ona jeszcze jeden bardzo pożądany czynnik – wprowadzenie następnych ustaw zabierających nam wolność pod pretekstem zagrożenia wojennego.

Gdzie w tym wszystkim jest Ukraina ?

Tam gdzie sama się zaprowadziła- w nacjonalistycznym dołku w którym nic nie zależy od niej, tylko od wielkich tego świata. Ma poparcie prezydenta USA , ale jest on raczej niewiarygodny i do tego według jego przeciwników niezdolny do własnego działania i decydowania, a co najwyżej do drzemek na spotkaniach.

Pomyślcie tylko jak nisko upadło USA. Spektakularna praktycznie ucieczka z Afganistanu , pozostawienie islamistom sprzętu wojskowego i do tego Departament Stanu zamiast próbować opanować chaos zajmował się utrudnianiem ewakuacji chrześcijan a wiec swoich sojuszników. Teraz zostawiają Ukrainę .Kto im jeszcze będzie wierzył ? Chyba tylko Warszawa.

Media już krzyczą że Rosjanie nie osiągnęli głównych celów.

Skąd ktoś może wiedzieć jakie założenia zrobił sobie Putin?

Może chce pokazać Ukraińcom, że nikt im nie pomoże tylko Rosja . Ten cel już osiągnął W sumie nie wiadomo dlaczego ktoś liczył na to ze Zachód pomoże. Przecież tak naprawdę zawsze tylko coś tam obiecywał bez żadnych konkretów i wykorzystywał Kijów do swoich rozgrywek z Kremlem.

A moze tylko wystraszy świat i skończy działania wojenne w zamian za jakieś ustępstwa.

Wielkie mocarstwa rzadko tak naprawdę przegrywają wojny. Zawsze coś na tym zyskują, chyba że się ma za przywódcę takiego nieudacznika jak Biden który z armii zrobił jakiś cyrk homoseksualny. Jeden z generałów amerykańskich stwierdził, że armia jest niezdolna do walki że względu na takie właśnie tęczowe poczynania.

Putin za to umiejętnie wylansował się jako obrońca prawdziwej rodziny i wartości . Takie opinie też są ważne w wojnie psychologicznej jaka się toczy wokół każdej konwencjonalnej wojny. W Polsce mało kto pisze o tym co robi Putin w sposób pozytywny, ale na zachodzie każda jego inicjatywa związana z takimi sprawami jak wartość rodziny, stwierdzenie że rodzina to mężczyzna i kobieta, są nagłaśniane i konserwatywna część społeczeństw patrzy na to z sympatią, ponieważ w swoich krajach nie mogą nawet głośno o takich wartościach mówić.

W Polsce Kreml nie musi się wcale reklamować. Każdy kto kwestionuje politykę rządów pookrągłostołowych jest nazywany agentem kremla. Ale to nie wszystko. Tradycji katolicy też są nazywani agentami- nawet przeciwnicy aborcji, czy też ludzie przeciwstawiający się tyrani covid, nie wspominając o tych co walczą o prawdę na temat ludobójstwa wołyńskiego. To wzbudza ciekawość i poszukiwanie informacji . Tylko co można znaleźć? Z jednej strony znane kłamstwa i przemilczenia, a z drugiej propaganda umiejętnie pokazująca Moskwę jako obrońcę wszystkich wartości. To tak jak z promowanie powrotu do pogaństwa słowiańskiego. To takie modne, bo chrześcijaństwu można dołożyć. Tylko że to prowadzi w prostej linii do ideologii naprawdę wywodzącej się z Rosji o Zjednoczonych Słowianach.

Tak jest budowany mit Putina i najśmieszniejsze jest to, że nie musi się wcale męczyć bo jego przeciwnicy go wyręczają.

Wielcy tego świata jak zawsze rozgrywają swoje partie pionkami takimi jak Ukraina czy Polska i rzadko cierpią z tego powodu . Tylko smutne jest to, że Polska nie musi być wcale pionkiem. Ale jeżeli nawet Polacy w to nie wierzą, tylko szukają oparcia w obcych mocarstwach, to jak może się to zmienić.


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Jedna odpowiedź do „Wojna Putina na życzenie Zachodu”

  1. Awatar Ewa
    Ewa

    Potrzeba pełnej Intronizacji Pana Jezusa Króla Polski wg orędzi
    Rozalii Celak http://www.radiochrystusakrola.comhttp://www.telewizjachrystusakrola.com Episkopat śpi zahipnotyzowany nadal ..,

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: