Ubezpieczyciel odmawia rekompensaty za zgon poszczepienny twierdząc, że ofiara wzięła udział w eksperymencie na własne ryzyko 


Werdykt sądu potwierdza – podjęcie śmiertelnego ryzyka jest w świetle prawa uważane za samobójstwo. 

Pomimo tego, że szczepienia zostały uznane przez lekarzy i towarzystwa ubezpieczeniowe za przyczynę zgonu, ubezpieczyciel odmówił pokrycia śmierci spowodowanej szczepionką COVID twierdząc, że ofiara, bogaty przedsiębiorca, wziął udział w eksperymencie na własne ryzyko. Eksperymentalna szczepionka, która kończy się śmiercią, według korporacji jest równoznaczna z samobójstwem.

Sprawa jest obecnie przedmiotem gorącej debaty w mediach społecznościowych we Francji. Bogaty, starszy przedsiębiorca z Paryża zmarł w wyniku zastrzyku. Wcześniej wykupił wielomilionowe polisy ubezpieczeniowe na życie na rzecz swoich dzieci i wnuków, jak donoszą media.

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2022/02/17/ekspert-watykan-jest-wspolwinny-masowej-smierci-ludzi/

Chociaż szczepienie jest uznawane przez lekarzy i towarzystwo ubezpieczeniowe za przyczynę zgonu, odmówiono  wypłaty. Powodem jest to, że skutki uboczne szczepień przeciw COVID są znane i opublikowane. Ubezpieczyciel twierdzi, że zmarły wziął udział w eksperymencie na własne ryzyko. Covid-19 sam w sobie  nie jest klasyfikowany  jako „choroba krytyczna” wymuszająca takie rozwiązania.

Ubezpieczyciel wyjaśnił swój sprzeciw w sprawie rekompensaty rodzinie, zauważając, że poddanie się eksperymentalnym lekom lub terapiom, takim jak zastrzyki COVID, jest wyraźnie zabroniona przez polisę ubezpieczeniową. Następnie rodzina złożyła pozew przeciwko ubezpieczycielowi, który okazał się bezowocny.

Sąd rzekomo uzasadnił swoje orzeczenie w następujący sposób: „Skutki uboczne eksperymentalnej szczepionki zostały opublikowane i zmarły nie mógł twierdzić, że nic o tym nie wiedział, kiedy dobrowolnie przyjął szczepionkę. We Francji nie ma prawa ani mandatu, który zmuszałby go do szczepienia. Dlatego jego śmierć jest zasadniczo samobójstwem”. Ponieważ samobójstwo nie jest objęte polisą, ubezpieczyciel nie ma obowiązku wypłacenia środków.

O sprawie nie słychać we francuskich mediach głównego nurtu. Została nagłośniona w mediach społecznościowych przez prawnika rodziny, Carlo Alberto Brusa .

Jak widać gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze, niektórym wraca rozsądek i wyciągają logiczne wnioski oparte na faktach, a nie medialnej propagandzie.

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2022/02/17/kto-naprawde-jest-wlascicielem-swiata/


Źródło: greatgameindia.com

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: