Kto naprawdę jest właścicielem świata? – Sieć przestępcza COVID prowadzi do bram piekielnych!


W SKRÓCIE

  • Niemiecki Club Der Klaren Worte zagłębia się w sieć osób i organizacji odpowiedzialnych za oszustwo związane z COVID
  • Niezależnie od tego, czy jest to rażąco widoczne, czy nie, możesz zidentyfikować niemal każdą sieć, łącząc kropki między osobami i organizacjami. Kto z kim pracuje, gdzie i dlaczego? Kto komu płaci? A kiedy już to zrobisz, możesz wyraźniej zidentyfikować motywacje różnych decyzji
  • Wydaje się, że Fundacja Billa i Melindy Gatesów znajduje się w pobliżu szczytu lub centrum tej sieci plandemicznej COVID. Gates jest również głównym sponsorem mediów głównego nurtu, a jego sieć obejmuje globalną politykę żywnościową i klimatyczną
  • Fundacja Gatesa, poprzez finansowanie WEF, odgrywa również ważną rolę w Wielkim Resecie, który został oficjalnie ujawniony podczas szczytu WEF w maju 2020 r.
  • Każdy wyobrażalny aspekt życia i społeczeństwa ma zostać „zresetowany” zgodnie z ich planem. Ostatecznie to właśnie tam próbuje nas doprowadzić to przestępcze przedsięwzięcie związane z COVID

Powyższy film, autorstwa niemieckiego Club Der Klaren Worte, czyli Club of Clear Words, głęboko zagłębia się w sieć osób i organizacji odpowiedzialnych za oszustwo COVID. Dźwięk jest w języku niemieckim, ale na dole filmu znajduje się tłumaczenie z napisami.

Przegląd prowadzi dziennikarz i filmowiec Markus Langemann. Jak zauważył Langemann, niekoniecznie w życiu wygrywają ludzie z najlepszymi pomysłami. Raczej zwycięzcami są ci, którzy są we „właściwej” sieci — sieci z ludźmi we właściwych miejscach. Nigdy nie lekceważ potęgi sieci.

Niektóre sieci są widoczne. Jednym z przykładów może być sieć absolwentów, do której możesz dołączyć i wykorzystać do promowania swojej kariery. Inne sieci są bardziej ukryte, tajne i ekskluzywne i można do nich wejść tylko po wybraniu zaproszenia innego członka.

Niezależnie od tego, czy jest to rażąco widoczne, czy nie, możesz zidentyfikować niemal każdą sieć, łącząc kropki między osobami i organizacjami. Kto z kim pracuje, gdzie i dlaczego? Kto komu płaci? A kiedy już to zrobisz, możesz wyraźniej zidentyfikować motywacje różnych decyzji.

Ujawniono globalną sieć

W tym filmie Langemann przedstawia „unikalny w skali światowej dokument sieciowy, który po raz pierwszy pokazuje złożoną sieć relacji z organizacjami pozarządowymi (NGO), firmami, dokumentami i ludźmi”.

170-stronicowy dokument zawiera ponad 7200 powiązań między 6500 podmiotami i obiektami, w tym przepływy płatności i inwestycje.

„W przypadku Fundacji Billa i Melindy Gatesów, już na stronie 4 dokumentu, widać, że ta fundacja wydała 43 miliardy dolarów [należy zauważyć, że jest to miliard z „b”] w samych Stanach Zjednoczonych w latach 1994-2001 i rozdał w tym okresie około pół miliarda dolarów w Niemczech” – mówi Langemann.

 

Możesz przejrzeć i pobrać dokument tutaj . 1 Dokument jest w większości w języku angielskim. Jest niezwykle obszerny, szczegółowo opisuje globalną sieć, która działa za kulisami, aby wpływać na globalne zdrowie, finanse i zarządzanie.

Co ciekawe, dokument został stworzony przy użyciu oprogramowania, którego używają śledczy i detektywi, aby pomóc im zidentyfikować ukryte powiązania między potencjalnymi podejrzanymi. Wszystkie punkty danych, dokumenty, dane dotyczące płatności itp. są publicznie dostępne.

Czerwone strzałki są używane w całym dokumencie, aby wskazać przepływy pieniężne, takie jak dotacje, darowizny i inne płatności. Jako jeden przykład, jak pokazano na stronie 3 dokumentu, co najmniej 21 amerykańskich uniwersytetów jest finansowanych przez i za pośrednictwem zaledwie trzech kluczowych organizacji:

  1. Fundacja Billa i Melindy Gates
  2. Projekt Otwarta Filantropia, fundacja badawcza i grantodawcza, która jest powiązana z WEF
  3. The Wellcome Trust, druga co do wielkości fundacja zdrowia na świecie, z siedzibą w Wielkiej Brytanii

Mała ciasna grupa

Według anonimowego informatyka, który stworzył dokument, rdzeń tej „siatki przestępczej COVID”, wokół której kręci się prawie wszystko, nie przekracza 20-30 osób. Kilka z nich pojawia się na stronie 36.

Spotkali się 8 maja 2019 r. na imprezie CDU/CSU, podczas której dyskutowali o tym, jak wzmocnić zdrowie na świecie i wdrożyć Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ. CDU/CSU to sojusz polityczny dwóch niemieckich partii politycznych, Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej Niemiec (CDU) i Unii Chrześcijańsko-Społecznej w Bawarii (CSU). Wśród uczestników byli:

Hermann Gröhe, członek Unii Chrześcijańskiej Demokracji (CDU) i były minister zdrowia

Ralph Brinkhaus, parlamentarny przewodniczący CDU

Dr Angela Merkel, była kanclerz Niemiec i członek CDU

dr Ilona Kickbush, Graduate Institute of International and Development Studies, Genewa

Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny WHO

Dr Christian Drosten, niemiecki wirusolog, który na początku 2020 roku stworzył test COVID PCR

Dr Clarissa Prazeres da Costa, mikrobiolog i specjalista chorób zakaźnych

Joe Cerrell, dyrektor zarządzający na Europę, Bliski Wschód i Azję Wschodnią w The Gates Foundation

Profesor Jeremy Farrar, dyrektor Wellcome Trust

Dr. Georg Kippels, członek CDU

Jens Spahn, członek CDU i były minister zdrowia

Począwszy od tego spotkania w maju 2019 r., osoby te są wielokrotnie spotykane w nakładających się grupach roboczych.  W przeszłości też ich drogi się spotykały. 

Na przykład, Farrar, Drosten i Kickbush byli obecni 14 lutego 2019 r. na ćwiczeniu symulacyjnym dotyczącym międzynarodowej reakcji na celowe zdarzenia biologiczne, które odbyło się podczas Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa, jak pokazano na stronie 124. Osoby z Instytutu Roberta Kocha, Chińskie CDC i Fundacja Gatesów były również obecne.

W 2017 i 2018 roku Kickbush, Drosten i Farrar zostali dodani jako członkowie Międzynarodowej Rady Doradczej ds. Zdrowia na Świecie. Farrar i Kickbush dołączyli również do Rady Monitorowania Globalnej Gotowości, wspólnego ramienia WHO i Banku Światowego, formalnie powołanego w maju 2018 r. (dr Anthony Fauci jest kolejnym członkiem tej rady). Dwie inne kluczowe osoby w tej sieci to:

  • Dr Chris Elias, prezes Globalnego Programu Rozwoju w Gates Foundation. On również zasiada zarówno w Radzie Monitorowania Globalnej Gotowości, jak i Międzynarodowej Radzie Doradczej ds. Zdrowia na Świecie, wraz z Kickbush, Drosten i Farrar.
  • Dr Peter Piot, belgijsko-brytyjski mikrobiolog znany z badań nad wirusem Ebola i AIDS, profesor zdrowia globalnego, dyrektor London School of Hygiene and Tropical Medicine, starszy doradca Globalnego Programu Zdrowia Fundacji Gatesa i były podsekretarz stanu -generał z ONZ.
 

Kluczowe organizacje

Ze względu na złożoność połączeń sieciowych naprawdę nie ma łatwego sposobu na ich podsumowanie. Musisz po prostu przejrzeć dokument, strona po stronie. To powiedziawszy, kluczowe organizacje, których połączenia sieciowe są szczegółowo opisane, obejmują:

Fundacja Billa i Melindy Gates

The Wellcome Trust, organizacja finansowana i strategicznie powiązana z GlaxoSmithKline (producentem szczepionek, w który zainwestował Bill Gates)

Światowa Organizacja Zdrowia

Fundacja Rockefellera

Grupa Banku Światowego

Światowe Forum Ekonomiczne (WEF)

GAVI, Szczepionkowy Sojusz, założony przez Fundację Gatesa

Koalicja na rzecz Innowacji na rzecz Epidemii Gotowości (CEPI), założona przez rządy Norwegii i Indii, Fundację Gatesa, Wellcome Trust i WEF

Światowy Fundusz

Forum Młodych Globalnych Liderów, założone przez WEF w 2004 roku

FIND, globalny sojusz na rzecz diagnostyki, dąży do zapewnienia równego dostępu do rzetelnej diagnozy na całym świecie

Wielka Farmacja

Uniwersytet Johna Hopkinsa

Charité – Medycyna Uniwersytecka w Berlinie

Instytut Roberta Kocha

Komisja Europejska

Europejska Agencja Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA)

Szwajcarska Agencja Produktów Leczniczych

Niemieckie globalne centrum zdrowia

 

Spośród nich Fundacja Billa i Melindy Gatesów wydaje się znajdować na szczycie lub w centrum tej sieci przestępczej, w zależności od tego, jak to sobie zobrazujesz. Gates jest również głównym sponsorem mediów głównego nurtu, co oczywiście jest ważne, jeśli chcesz zapewnić jednostronnie dobrą prasę.

 

Kontrola mediów przez Gatesa

W przeszłości Fundacja Billa i Melindy Gates finansowała umieszczanie wiadomości „edukacyjnych” w popularnych programach telewizyjnych, takich jak „ER”, „Prawo i porządek: SVU” i „Private Practice”, w tym na tematy takie jak zapobieganie HIV, bezpieczeństwo chirurgiczne oraz rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych, tj. szczepień. 2 Ale to był dopiero początek.

Poprzez ponad 30 000 dotacji Gates przekazał mediom co najmniej 319 milionów dolarów, w tym CNN, NBC, NPR, PBS, The Atlantic, Texas Tribune (USA), BBC, The Guardian, The Financial Times, The Daily Telegraph (Wielka Brytania). ), Le Monde (Francja), Der Spiegel (Niemcy), El País (Hiszpania) oraz nadawcy globalni, jak Al-Jazeera. 3

Ponad 38 milionów dolarów z pieniędzy Gatesa trafiło również do centrów dziennikarstwa śledczego. Większość tych pieniędzy została przeznaczona na rozwój i ekspansję mediów w Afryce. 4 Jak można się domyślać, darowizny Gatesa wiążą się z pewnymi zobowiązaniami. Jak donosi Columbia Journalism Review: 5

„Kiedy Gates przekazuje pieniądze redakcji, ogranicza sposób ich wykorzystania – często na takie tematy, jak globalna opieka zdrowotna i edukacja, nad którymi pracuje fundacja – co może pomóc ulepszyć jej program w mediach.

 

Na przykład w 2015 r. Gates przekazał 383 000 dolarów Instytutowi Poyntera, szeroko cytowanemu autorytetowi w dziedzinie etyki dziennikarskiej… przeznaczając fundusze „na poprawę dokładności w mediach na całym świecie twierdzeń związanych ze zdrowiem i rozwojem na świecie”. Starszy wiceprezes Poynter, Kelly McBride, powiedział, że pieniądze Gatesa trafiły do ​​mediów, które sprawdzają fakty …

 

Od 2000 roku Fundacja Gatesa przekazała 17,5 miliona NPR [obecnie do 24,6 miliona 6 ] poprzez 10 grantów charytatywnych – wszystkie przeznaczone na pokrycie globalnego zdrowia i edukacji, konkretnych zagadnień, nad którymi pracuje Gates.

 

Kto jeszcze kontroluje media?

Władza Gatesa nad mediami jest ogromna, ale nie jest on jedynym aktorem. Inni gracze w kontroli mediów to BlackRock i Vanguard Group, dwie największe firmy zarządzające aktywami na świecie, które również kontrolują Big Pharma. 7 Znajdują się na szczycie piramidy, która kontroluje w zasadzie wszystko, ale nie słyszysz o ich przerażającym monopolu, ponieważ są również właścicielami mediów. Jak zauważono w filmie „The Puppet Masters Portfolios”, Vanguard and Blackrock: 8

„… są właścicielami wiadomości, które zostały stworzone, są właścicielami dystrybucji wiadomości, które zostały stworzone, są właścicielami życia reporterów, którzy relacjonują rozpowszechniane wiadomości, które są tworzone na ekranie telewizora. CBS, FOX, ABC , nie ma znaczenia, co oglądasz.”

W obecnej sytuacji ważne jest, aby mieć świadomość, że konwencjonalne media znajdują się pod kontrolą potężnych wpływów – czy to Billa Gatesa, BlackRock czy Vanguard – a ich głównym celem nie jest przekazywanie obiektywnych informacji, ale raczej wspieranie programów tych grup.

 

Kto naprawdę jest właścicielem świata?

BlackRock i Vanguard posiadają również udziały na niemożliwie długiej liście praktycznie każdej większej firmy na świecie. Oprócz światowych mediów, firmy kontrolowane przez Blackrock i Vanguard obejmują wszystko, od rozrywki i linii lotniczych po media społecznościowe i komunikację9 – dosłownie wszystko, o czym możesz pomyśleć, a wiele, czego nie możesz.

Razem tworzą ukryty monopol na globalne zasoby aktywów, a poprzez swój wpływ na nasze scentralizowane mediamają moc manipulowania i kontrolowania dużej części światowej gospodarki i wydarzeń oraz tego, jak świat to wszystko postrzega.

W sumie BlackRock i Vanguard są właścicielami około 1600 amerykańskich firm, które w 2015 roku osiągnęły łączne przychody w wysokości 9,1 biliona dolarów. Po dodaniu trzeciego co do wielkości globalnego właściciela, State Street, ich łączna własność obejmuje prawie 90% wszystkich firm z indeksu S&P 500. 10

Co ciekawe, Vanguard ma również duży udział w Blackrock. Z kolei Blackrock zostało nazwane przez Bloomberg „czwartą gałęzią rządu”, ponieważ jest jedyną prywatną firmą, która ma umowy finansowe na pożyczanie pieniędzy do centralnego systemu bankowego. 11

Właściciele i udziałowcy Vanguard to Rothschild Investment Corp, Edmond De Rothschild Holding, 12  włoska rodzina Orsini, amerykańska rodzina Bush, brytyjska rodzina królewska i rodzina du Pont, rodziny Morgan, Vanderbilt i Rockefeller. 14 , 15

 

Gates dyktuje również globalną politykę żywnościową

Oprócz jego kontroli nad globalnym zdrowiem i mediami, sieć Billa Gatesa obejmuje również globalną politykę żywnościową i rolną. Jest nawet jednym z największych właścicieli gruntów rolnych w Stanach Zjednoczonych. 16Gdyby Gates był zwolennikiem produktów organicznych, jego ziemia prawdopodobnie byłaby postrzegana jako dobra rzecz, ale nie jest nim.

Wręcz przeciwnie, nie tylko jest wieloletnim orędownikiem GMO i toksycznych chemikaliów rolniczych, ale także namawia zachodnie kraje do przejścia na w 100% syntetyczną imitację wołowiny uprawianej w laboratoriach, a także sprzeciwia się próbom legislacyjnym upewnienia się, że fałszywe mięso jest właściwie oznakowane, ponieważ spowolni to społeczną akceptację. 17

Nic dziwnego, że Gates inwestuje finansowo w większość proponowanych przez siebie „rozwiązań” problemów świata, takich jak głód, choroby, pandemie wirusowe czy zmiany klimatyczne. 18

To właśnie tego rodzaju egoistyczne przedsięwzięcia przyniosły Gatesowi nieoficjalny tytuł najniebezpieczniejszego filantropa na świecie. Jak zauważył AGRA Watch, 19 dr Vandana Shiva i inni, filantropia Gatesa stwarza kilka nowych problemów dla każdego z nich, które obiecuje rozwiązać, i najlepiej można je opisać jako „filantrokapitalizm”.

Wielokrotnie globalistyczne podejście Gatesa do rolnictwa miało niszczące konsekwencje dla zrównoważonego rozwoju żywności i środowiska w ogóle, a w szczególności dla lokalnego bezpieczeństwa żywnościowego. Jest to jednak opłacalne dla Gatesa i jego korporacyjnych sojuszników, a także wspiera technokratyczny plan kontrolowania świata poprzez posiadanie wszystkich światowych zasobów.

WEF, założony przez lidera technokratów Klausa Schwaba, jest tylko jedną z globalnych agencji pozarządowych, które pomagają promować destrukcyjny program rolny i podrabianą żywność Gatesa.

 

Wielki reset życia, jakie znamy

The Gates Foundation, poprzez finansowanie WEF, odgrywa również ważną rolę w The Great Reset, który został oficjalnie ujawniony podczas szczytu WEF w maju 2020 roku. Jak donosi The Defender, The Great Reset: 20

[Wielki Reset] to wizja przeniesienia świata do totalitarnego i autorytarnego państwa nadzoru, manipulowanego przez technokratów, aby zarządzać straumatyzowanymi populacjami, przesuwać bogactwo w górę i służyć interesom elitarnych oligarchów-miliarderów. 

Każdy wyobrażalny aspekt życia i społeczeństwa ma zostać „zresetowany” zgodnie z ich planem – w tym globalną polityką żywnościową. Na czele tych konkretnych zarzutów stoi organizacja o nazwie EAT Forum, której współzałożycielem jest Wellcome Trust, która określa się mianem „Davos for food”.

Największa inicjatywa EAT Forum nosi nazwę FRESH, której celem jest przekształcenie całego systemu żywnościowego. Partnerami projektu w tym przedsięwzięciu są Bayer, Cargill, Syngenta, Unilever i Google. EAT współpracuje również z prawie 40 władzami miejskimi w Europie, Afryce, Azji, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Australii oraz pomaga finansowanemu przez Gatesa Funduszowi Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF) w tworzeniu zaktualizowanych wytycznych żywieniowych.

Jak widać, bez względu na sieć, na którą patrzysz, czy to globalne zdrowie, finanse, media, polityka środowiskowa czy żywność, są tam Fundacja Gatesa, WEF i Wellcome Trust, a powiązanie tego wszystkiego razem to plan Wielkiego Resetu, z jego Czwartą Rewolucją Przemysłową (kolejną miksturą Schwaba), która polega na przekształceniu samej ludzkości w cyborgi połączone z Internetem.

Ostatecznie to właśnie tam próbuje nas doprowadzić to kryminalne przedsięwzięcie COVID. Aby ten dystopijny koszmar nie stał się naszym udziałem, musimy zobaczyć ukryte sieci działające za kulisami.

Musimy zdać sobie sprawę, że decyzje nie są podejmowane przypadkowo. Jest plan, a decyzje w pozornie odmiennych obszarach mają w rzeczywistości ten sam cel. Nie możesz tego zobaczyć, jeśli myślisz, że ludzie, organizacje, a nawet kraje działają niezależnie.

W rzeczywistości są połączone w sieć, co czyni je tak potężnymi. Rzeczą, która może przerwać lub złamać tę władzę, jest publiczny wgląd w te sieci i zrozumienie, że ostatecznym celem wszystkich z nich jest „zresetowanie” i „odbudowa” cywilizacji („Build Back Better”) wg ich wizji.

Google nie chce, abyś badał PSYCHOZĘ FORMOWANIA MAS


Za: Mercola.com

Przypisy:

1 Club Klaren Worte, Public-Private Partnership (PDF)

2 Philanthropy News Digest April 3, 2009

3, 4, 6 MintPress News November 15, 2021

5 Columbia Journalism Review August 21, 2020

7, 11 Humans Are Free May 5, 2021

8, 9 The Puppet Masters Portfolios July 31, 2021

10 The Conversation May 10, 2017

12 Fintel Rothschild

13 Fintel Edmond De Rothschild

14 SGT Report May 6, 2021

15 Lew Rockwell April 21, 2021

16 New York Post February 27, 2021

17 Technology Review February 15, 2021

18, 20 The Defender February 4, 2021

19 Third World Network, Philanthrocapitalism: The Gates Foundation’s African Programs Are Not Charity

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: