Jak pacjenci z COVID są zaleczani na śmierć?


 W SKRÓCIE

  • W Stanach Zjednoczonych pacjenci z COVID-19 są zabijani przez niewłaściwe sposoby leczenia i nie mają nic do powiedzenia na temat leczenia, które otrzymują. Zostali dosłownie pozbawieni praw pacjenta
  • Pacjentom z COVID odmawia się podawania podstawowych leków, takich jak antybiotyki . Odmawia się im nawet podstawowego pożywienia i płynów, co jest zbrodnią wojenną. Zamiast tego pacjenci z COVID są nadmiernie leczeni remdesivirem, narkotykami i wentylacją mechaniczną, co często prowadzi do śmierci
  • Szpitale są opłacane przez rząd za testy COVID, diagnozy COVID, przyjmowanie pacjentów z COVID, stosowanie remdesiviru i respiratorów oraz zgony związane z COVID. Ten schemat płatności stworzył rodzaj zinstytucjonalizowanej maszyny do zabijania, w której przychody szpitala są powiązane z pacjentami umierającymi w szpitalu z etykietą COVID, 
  • Kanadyjska prasa donosi, że pacjenci z COVID-19 często otrzymują nadmierne dawki leków, takich jak opioids, benzodiazepines i anticholinergics, które mogą spowodować śmiertelne przedawkowanie, a w Wielkiej Brytanii domy opieki zostały oskarżone o zabijanie pacjentów z COVID za pomocą  midazolam – silny środek uspokajający
  • Łącznie zaniedbanie pacjenta, złe traktowanie, niewłaściwe leczenie i szczepienie COVID spowodowało masową niepełnosprawność i śmierć. Zgony wśród Amerykanów w wieku produkcyjnym (18 do 64 lat) w trzecim kwartale 2021 r. były o 40% wyższe niż wskaźniki przed pandemią. Porównaj to z 15,4% wzrostem odnotowanym w latach 2019-2020, który został zgłoszony jako najwyższy wzrost wypłat z ubezpieczenia na życie od 100 lat

W amerykańskich szpitalach dzieje się coś naprawdę nie do pomyślenia. W całym kraju pacjenci z COVID-19 są zabijani przez niewłaściwe sposoby leczenia i nie mają nic do powiedzenia na temat leczenia, które otrzymują. Zostali dosłownie pozbawieni praw pacjenta. Odmówiono im podstawowych leków, takich jak antybiotyki . Odmawia się im nawet podstawowego pożywienia i płynów, co stanowi zbrodnię wojenną zgodnie z Regułami 531 i 1182 Konwencji Genewskiej, które stanowią, że nie można głodzić ludzi i należy zapewnić podstawowe artykuły nawet więźniom. Zamiast tego pacjenci z COVID są  leczeni niebezpiecznymi i nieskutecznymi terapiami, takimi jak remdesivir, narkotyki i wentylacja mechaniczna, które często prowadzą do śmierci. Wielu lekarzy, którzy rozumieją znaczenie wczesnego i odpowiedniego leczenia, jest przerażonych tym, co widzą, i nie bez powodu. W tym momencie jest to naprawdę poza zrozumieniem normalnych ludzi.

Przypadki dosłownych porwań związanych z COVID

Być może najbardziej szokującym przykładem, z jakim się spotkałem, jest przypadek doskonale zdrowego mężczyzny, który uległ wypadkowi samochodowemu. W rozmowie z Stew Peters na Rumble, Benjamin Gord twierdzi, że otrzymał od ratownika nieznany lek i obudził się pod aparaturą podtrzymującą życie na oddziale COVID. Sam od od niej się odłaczył, ponieważ nie został ranny w wypadku. Kiedy zapytał, dlaczego został poddany wentylacji mechanicznej, zszokowany personel powiedział mu, że jest leczony z powodu COVID.

W innych przypadkach pacjenci zostali objęci standardową opieką COVID, mimo że przyszli po coś innego. Pacjentom odmawia się również zwolnienia i są w zasadzie przetrzymywani jako więźniowie w szpitalu. Wielu odmawia się prawa do odmowy leczenia. Z drugiej strony są zmuszeni do przyjmowania leczenia którego nie chcą. Istnieją również doniesienia o pacjentach z COVID, którym podaje się silne środki depresyjne na ośrodkowy układ nerwowy, znane również jako „koktajle eutanazji” — połączenia środków uspokajających, takich jak morfina, fentanyl i midazolam.

Porwania medyczne i złe traktowanie pacjentów wbrew ich woli stało się tak powszechne, że prawnik Thomas Renz poprosił Fundację Prawda dla Zdrowia o utworzenie medycznego zespołu doradczego, zwanego COVID Care Strategy Team, który pomógłby rodzinom fizycznie uwolnić ich bliskich ze szpitali, w których są przetrzymywani.

Zachęcanie do zabijania pacjentów

Chociaż można spekulować na temat etyki administratorów szpitali i lekarzy przez cały dzień, jedną z najbardziej oczywistych odpowiedzi na pytanie, jak to się mogło stać, jest to, że szpitale otrzymują ogromne pieniądze za niewłaściwe leczenie doprowadzające pacjenta do śmierci. Mówiąc najprościej, każdy szpital ma za głowę nagrodę w wysokości ponad 100 000 USD. Szpitale otrzymują premię za:

Testy na COVID i diagnozy COVID — szpitale otrzymują 20% „premię” oprócz standardowych kosztów leczenia pacjenta z COVID

Przyjęcie „pacjenta COVID”

Stosowanie remdesiviru — rząd USA faktycznie płaci szpitalom dodatkową premię, gdy korzystają z remdesiviru,8,9,10, a to jest dodatek do 20% dopłaty. Remdesivir został opracowany jako lek przeciwwirusowy i przetestowany podczas wybuchu epidemii eboli w 2014 roku. Wyniki  były rozczarowujące. W pierwszych miesiącach 2020 roku lek został włączony do badań COVID.

Badania te również pokazały ze jest on nie tylko nieskuteczny w walce z infekcją, ale miał również poważne i zagrażające życiu skutki uboczne, w tym niewydolność nerek i uszkodzenie wątroby.1 Pomimo wyraźnych zagrożeń i braku skuteczności, Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków zatwierdziła remdesivir do stosowania w sytuacjach awaryjnych przeciwko COVID w maju 2020 r., a następnie wydała na niego pełną aprobatę w październiku 2020 r.

Stosowanie wentylacji mechanicznej, które według informatorów CMS zabija 84,9% pacjentów z COVID w ciągu zaledwie 96 godzin,18 zazwyczaj z powodu barotraumy (uraz płuc spowodowany podwyższonym ciśnieniem).

Zgony z powodu COVID — w sierpniu 2020 r. były dyrektor Amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, Robert Redfield, zgodził się, że szpitale mają premię finansową za zgony z powodu COVID.

Według Renza szpitale zgarniają dodatkowo co najmniej 100 000 USD za każdego „pacjenta z COVID”, gdy przestrzegają dyrektywy, aby leczyć tylko remdesivirem i wentylacją. Z drugiej strony szpitale, które odmawiają przestrzegania tego śmiertelnego protokołu i używają takich rzeczy jak iwermektyna, antybiotyki i sterydy, tracą wszystkie płatności rządowe.

Mimo to zachęty finansowe dyktujące leczenie odwykowe nie wyjaśniają, dlaczego niektóre szpitale wstrzymują obecnie podstawowe odżywianie i płyny, dosłownie torturując — głodując — pacjentów na śmierć. Takie przypadki jasno pokazują, że śmierć po prostu musi być pożądanym rezultatem. Z jakiego innego powodu odmawiałbyś jedzenia i wody?

Początkowo te zachęty związane z COVID były uzasadnione jako sposób na upewnienie się, że szpitale nie zostaną finansowo zniszczone przez pandemię, ponieważ tracą one dochody z rutynowej opieki i planowych operacji, których nie były już w stanie zapewnić.

Teraz jednak wydaje się, że ten schemat płatności stworzył rodzaj zinstytucjonalizowanej machiny do zabijania, w której dochody szpitala są powiązane z pacjentami umierającymi w szpitalu z etykietą COVID,

Nadmierne podawanie leków pacjentom z COVID

Inne kraje zgłaszają podobne trendy. Kanadyjska prasa donosi, że pacjenci z COVID-19 często otrzymują nadmierne dawki leków, takich jak opioidy, benzodiazepiny i leki antycholinergiczne, które mogą spowodować śmiertelne przedawkowanie. 

W Wielkiej Brytanii domy opieki dla seniorów zostały oskarżone o zabijanie pacjentów z COVID za pomocą midazolamu, silnego środka uspokajającego. W kwietniu 2020 r. wystawiono 38 352 pozaszpitalnych recept na midazolam, podczas gdy średnia miesięczna za pięć lat wcześniej wynosiła tylko 15 000, co szczegółowo wyjaśniono w powyższym filmie.

„Midazolam hamuje oddychanie i przyspiesza śmierć. Zamienia opiekę u schyłku życia w eutanazję” – powiedział w rozmowie z MailOnline emerytowany neurolog dr Patrick Pullicino.

Mówiąc o eutanazji, pod koniec 2021 r. rząd Nowej Zelandii OK zaakceptował „dobrowolną eutanazję” przez śmiertelny zastrzyk dla pacjentów z COVID, jeśli lekarz uważa, że ​​pacjent z COVID nie wyzdrowieje.  Lekarz wykonujący eutanazję otrzymuje od rządu za tę usługę 1087 dolarów. 

Śmiertelna prewencja

Wszędzie, gdzie nie spojrzysz, widać skupianie się na maksymalizacji liczby ofiar śmiertelnych, a nie na ratowaniu życia. Obejmuje to szczepienia COVID, które są reklamowane jako jedyny sposób na zapobieganie poważnej infekcji i śmierci. Jednak dane z Departamentu Obrony USA sugerują, że szczepionki powodują bezprecedensowe ilości obrażeń i śmierci. Dane Defense Medical Epidemiology Database (DMED) zostały uzyskane przez Renza od sygnalistów DOD i zostały opublikowane na stronie internetowej Renz Law.

Pozwól mi być szczerym. Te szczepionki ranią, a czasem nawet zabijają naszą armię i ludzi, którzy wierzą propagandzie  ze to „bezpieczny i skuteczny” preparat. Te liczby udowadniają to bez cienia wątpliwości. ~ Thomas Renz, radca prawny

Dane pokazują, że w porównaniu z poprzednimi pięcioletnimi średnimi liczba poronień wśród personelu DOD wzrosła w 2021 r. o 279%, raka piersi o 487%, zaburzeń układu nerwowego o 1,048%, niepłodności męskiej o 350%, niepłodności kobiecej o 471%, dysfunkcji jajników 437% i tak dalej. Jak zauważył Renz podczas panelu amerykańskiego senatora Rona Johnsona „COVID-19”

Te dane dostarczone przez trzech lekarzy wojskowych… pokazują historyczny punkt odniesienia dla tego, jak wyglądał stan zdrowia amerykańskiego wojska przed 2021 r., czyli rokiem, w którym wypuszczono szczepionkę przeciw COVID. To, co widzisz, jest dość niepokojące.

Od 2016 do 2020 wszystkie odmiany schorzeń pozostają spójne. Ale w 2021 r., kiedy wprowadzono szczepionki widoczny jest wzrost liczby nowotworów, poronień, niepłodności, i jest to skala wzrostu od setek do tysięcy procent.

Odpowiedź Pentagonu jest co najmniej dziwna

W odpowiedzi na ujawnione dane DMED, Pentagon twierdzi teraz, że „usterka” w bazie danych spowodowała wyświetlenie niekompletnych zestawów danych przez pięć lat, które Renz wykorzystuje jako punkt odniesienia. Twierdzą, że prawdziwe diagnozy medyczne na lata 2016-2020 są znacznie wyższe, co sprawiło, że liczby z 2021 roku wydają się fałszywie podwyższone.

Według majora Charliego Dietza, oficera ds. spraw publicznych w DOD, DMED został wyłączony „w celu zidentyfikowania i skorygowania pierwotnej przyczyny uszkodzenia danych”. Po ponownym dodaniu rzekomych „brakujących” diagnoz medycznych, zgłoszona liczba chorób i urazów w 2021 r. była o 3% NIŻSZA niż w 2020 r., a najniższa od sześciu lat. Jak donosi The Blaze:

„Gdzie istniały te prawdziwe liczby, dlaczego nie było ich w systemie przez pięć lat, co dokładnie było w systemie i dlaczego liczby z 2021 r. były dokładne zgodnie z kontem DOD, pozostają tajemnicą.

Jednak jeden po drugim urzędnicy wojskowego zdrowia publicznego ponownie dodawali losowe liczby do kodów 2016–2020. Renz i dwaj informatorzy powiedzieli mi, że w ciągu ostatniego tygodnia ponownie przeszukiwali te same dane, a w większości kategorii ICD odkryli, że liczby od 2016 do 2020 „wzrosły” wykładniczo. jakby 2021 nie był rokiem nienormalnym.

Dokonano tego bez jakiejkolwiek przejrzystości, jakichkolwiek informacji prasowych, jakichkolwiek oświadczeń narracyjnych i niechlujnie w sposób, który sprawia, że ​​już nieprawdopodobna narracja jest po prostu nie do uwierzenia.

Oprócz wiary, że każdy raport epidemiologiczny przez pięć lat był w jakiś sposób całkowicie skażony fałszywymi danymi… musielibyśmy uwierzyć, że w chwili, gdy Renz im to pokazał, nagle odkryli dokładne liczby. Pięcioletni błąd naprawiony z dnia na dzień!”

Niekompetencja, korupcja, jedno i drugie — czy może coś całkiem gorszego?

Ten wszystko wydaje się jeszcze bardziej nie do obrony, ponieważ Komitet Doradczy Centrów Kontroli i Prewencji Chorób ds. Praktyk Szczepień (ACIP) przyznał, że monitoruje dane DMED od samego początku.

Obojętnie jak na to spojrzysz, mamy poważny problem. Jeśli Departament Obrony właśnie odkrył uszkodzone dane w DMED, oznacza to niekompetencję w jego szeregach. A jeśli ACIP patrzył na dane DMED i naciskał na szczepienie pomimo alarmujących sygnałów bezpieczeństwa, to ACIP jest niekompetentny – lub gorzej.

Jeśli nie ma nic złego w bazie danych, a liczby uzyskane początkowo przez Renza były dokładne, to ludzie w DOD fałszują dane, aby ukryć obrażenia spowodowane przez szczepionki COVID i poświęcają nasze wojsko, aby chronić zyski Wielkiej Farmacji – działanie, które, jeśli jest prawdziwe, wydaje się niebezpiecznie bliskie do zdrady.

Jak zauważył Steve Kirsch, 30-letni założyciel Funduszu Wczesnego Leczenia COVID-19, „wyjaśnienie” DOD dotyczące rozbieżności w statystykach obrażeń z 2021 r. jest po prostu kłamliwe. Przede wszystkim nie wyjaśnili, dlaczego wpłynęło to na dane z lat 2016–2020, ale nie z 2021 r.

Po drugie, nie wyjaśnili, w jaki sposób byli w stanie skorygować „zaniżone zgłaszanie” problemów zdrowotnych w latach 2016-2020. Skąd wiedzieli, że było zaniżone zgłaszanie? A dlaczego nie naprawili tego wcześniej? Po trzecie, a może najważniejsze:

„Tylko objawy, które zostały podwyższone przez szczepionkę, zostały naruszone; to niemożliwe, aby usterka komputera spowodowała to … To sprawia, że ​​ich wyjaśnienie„ korupcji ”jest trudne do wyjaśnienia. Bardzo trudne do wyjaśnienia”.

Pfizer ostrzega inwestorów przed możliwymi skutkami biznesowymi

Tymczasem Pfizer wydaje się być przygotowany na pojawienie się złych wiadomości. W raporcie o wynikach za czwarty kwartał i ujawnieniu ryzyka, firma przyznaje, że „możliwość pojawienia się nowych, niekorzystnych danych przedklinicznych, klinicznych lub dotyczących bezpieczeństwa oraz dalszych analiz istniejących danych przedklinicznych, klinicznych lub dotyczących bezpieczeństwa, lub dalszych informacji dotyczących jakości danych przedklinicznych, klinicznych lub dane dotyczące bezpieczeństwa, w tym poprzez audyt lub inspekcję” mogą mieć wpływ na zyski.

Odnotowują również wyzwania związane z zaufaniem publicznym, obawy dotyczące integralności danych klinicznych oraz edukację lekarzy i aptek jako potencjalne zagrożenia, a to oprócz możliwości, że COVID-19 może „zmniejszyć nasilenie lub częstość występowania lub całkowicie zniknąć”.

Zgony z różnych przyczyn wzrosły w 2021 r.

Łącznie zaniedbanie pacjenta, złe traktowanie, nadmierne leczenie i szczepienie COVID spowodowało masową niepełnosprawność i śmierć. Na początku stycznia 2022 r. OneAmerica, krajowa firma ubezpieczeń wzajemnych na życie z siedzibą w Indianapolis, zgłosiła zgony wśród Amerykanów w wieku produkcyjnym (18 do 64 lat) w trzecim kwartale 2021 r. były o 40% wyższe niż wskaźniki przed pandemią — i nie umierają z COVID.

Porównaj to z 15,4% wzrostem odnotowanym w latach 2019-2020. W grudniu 2021 r. magazyn Fortune podał, że jest to najwyższy wzrost wypłat ubezpieczeń na życie od 100 lat. Cóż, jak to się mówi, jeszcze nic nie widzieli. Dyrektor generalny OneAmerica, Scott Davidson, powiedział:

„W tej chwili obserwujemy najwyższy wskaźnik śmiertelności, jaki zaobserwowaliśmy w historii tej firmy — nie tylko w OneAmerica. Dane są spójne dla wszystkich w tej branży.

A to, co widzieliśmy tylko w trzecim kwartale, widzimy, że to trwa do czwartego kwartału, że śmiertelność wzrosła o 40% w stosunku do stanu sprzed pandemii. Żeby dać ci wyobrażenie, jaka  katastrofa jeden na 200 lat oznaczałaby wzrost o 10% w stosunku do stanu sprzed pandemii. Tak więc 40% jest po prostu niesłychane”.

W tym samym czasie OneAmerica również odnotowała wzrost liczby roszczeń z tytułu niezdolności do pracy. Początkowo nastąpił wzrost roszczeń z tytułu krótkoterminowej niepełnosprawności, ale obecnie większość roszczeń dotyczy długoterminowej niepełnosprawności. Firma spodziewa się, że wzrost liczby roszczeń będzie kosztować ich „znacznie ponad 100 milionów dolarów”, co jest nieoczekiwanym wydatkiem, który zostanie przeniesiony na pracodawców kupujących grupowe polisy na życie.

Na całym świecie branża ubezpieczeń na życie została dotknięta roszczeniami o wartości 5,5 miliarda dolarów w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2021 r., kiedy to ataki na COVID były najbardziej agresywne. Przez cały rok 2020, apogeum pandemii, roszczenia osiągnęły tylko 3,5 miliarda dolarów. Według jednego z brokerów ubezpieczeniowych cytowanych przez Reuters, branża została zaskoczona, ponieważ spodziewali się, że kampania masowych szczepień spowoduje niższe wypłaty w 2021 roku. Reuters informuje również, że

  • Holenderski ubezpieczyciel Aegon, który dwie trzecie swojej działalności prowadzi w Stanach Zjednoczonych, odnotował wzrost roszczeń w USA z 31 mln USD w 2020 r. do 111 mln USD w 2021 r.
  • Ubezpieczyciele amerykańscy MetLife i Prudential Financial również odnotowali wzrost szkód w 2021 r. w porównaniu do 2020 r. i lat przed pandemią
  • Firma reasekuracyjna Munich Re podniosła swoje szacunki dotyczące roszczeń życiowych i zdrowotnych związanych z COVID-19 na 2021 r. z 400 mln euro do 600 mln euro

Leczenie objawów COVID natychmiast i agresywnie

Żyjemy w rozdzierających serce czasach — tyle niepotrzebnego bólu, cierpienia i śmierci. Fakt, że tak wiele z tych okrucieństw ma miejsce w naszych szpitalach, sprawia, że ​​sytuacja jest jeszcze bardziej niepokojąca. To naprawdę nie jest czas na pójście do szpitala, chyba że od tego zależy twoje życie.

To ostatnie miejsce, w którym chcesz teraz być, z jakiegokolwiek powodu. To jest tragiczne, ale po prostu nie możesz liczyć na to, że szpitale zapewnią bezkonfliktową opiekę, tak jak w przeszłości, a to może doprowadzić do przedwczesnego zgonu.

Twoja najlepsza alternatywa to być przygotowanym. Stwórz „zestaw przetrwania COVID”, podobnie jak zestaw do tornada lub huraganu, abyś mógł przystąpić do działania i natychmiast leczyć się przy pierwszych objawach. Może to zwykłe przeziębienie lub zwykła grypa; może jest to znacznie łagodniejszy Omicron, ale ponieważ trudno je odróżnić, najlepiej jest leczyć wszystkie objawy przeziębienia/grypy tak, jakbyś leczył wcześniejsze postacie COVID.

I pamiętaj, ta rada dotyczy również tych, którzy zostali zaszczepieni, ponieważ jest tak samo prawdopodobne, że zostaniesz zarażony – a może nawet bardziej. Wczesne protokoły leczenia o wykazanej skuteczności obejmują:

Protokół profilaktyki i wczesnego leczenia w domu Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC). Mają również protokół szpitalny i wytyczne dotyczące długoterminowego postępowania w przypadku długotrwałego zespołu COVID-19. Listę lekarzy, którzy mogą przepisać iwermektynę i inne niezbędne leki, można znaleźć na stronach:

Na podstawie mojego przeglądu tych protokołów opracowałem następujące podsumowanie specyfiki leczenia, które uważam za najłatwiejsze i najskuteczniejsze.

dr mercola covid treatment protocol

Żródło: Mercola.com


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: