Propaganda zbiera żniwo – Z królestwa szatana nie wyjdziesz bez Boga!


Cały wysiłek propagandy od lat jest skierowany w jedną stronę. Pokazać że dobro nie jest całkiem dobre, a zło nie jest całkiem złe i że najgorsi są chrześcijanie. Ich wartości pokazuje się jako przyczynę zła a nawet zbrodni, lub w najlepszym wypadku pogardliwie ośmiesza. Sam Franciszek powiedział: Kim ja jestem żeby oceniać? Oczywiście jak to apostata kłamał, ponieważ umie oceniać i to ostro ale ludzi wiernych nauce katolickiej. Jednak w tym przypadku chodziło o ocenę znienawidzonych przez Boga sodomitów, a więc omija coś, co jest obiektywnie złe więc ten kto to robi, robi źle.

Jezus Chrystus powiedział, że jest tylko TAK albo NIE., a reszta pochodzi od szatana. Dlatego to robią – rozmywają prawdę, tym samym naukę Boga zawartą przecież w Piśmie Św. Tak prostą, a tak bardzo zakłamaną przez pisarzy, teologów i kapłanów, ale też samych wiernych , którzy biorą z wiary to co im pasuje, a resztę odrzucają.

Takim przykładem w modernistycznym kościele jest wybielanie czynów Judasza. Już przestał być dla nich zły. Zdrajca został ułaskawiony przez Watykan. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – oni stali się judaszami odwróconymi do Boga plecami, a więc wybielają siebie.

To wszystko dzieje się od lat. Na przykład amerykańskie filmy – w westernach źli bohaterowie cytują Biblię i powołując się na nią zabijają. Tak jest kreowany wizerunek chrześcijanina. Pastora przedstawia się np. jak pijaka znęcającego się nad rodziną. Tworzy się stereotypy. Ludziom to zostaje w głowie.

Dla ludzi już jest obojętnie, czy ktoś reprezentuje ten dzisiejszy modernistyczny kościół, który sam w sobie jest zły, milczący o grzechach, a nawet popierający zboczenia, czy też ktoś jest prawdziwym wiernym Ewangelii kapłanem. Zwykły człowiek już nie odróżnia co jest katolickie. Po prostu widzi kapłana, czy jakąś religię chrześcijańską i tak reaguje jak widzi; a raczej jak mu każą widzieć.

Z kolei muzułmanie są pokazywani jako dobrzy, uczciwi i szlachetni. Nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Zapomniano o tym że chrześcijańska Europa była przez wieki oblężona przez nich, zresztą to trwa aż do dzisiaj, tylko metody najazdu się zmieniły, ale pogarda i nienawiść do chrześcijaństwa zostały. Fałszywy ekumenizm promowany przez dzisiejszy kościół modernistyczny jest kłamstwem i oszustwem. Islam się nie zmienił ani trochę i wykorzystuje zdrajców modernistycznych do zniszczenia swojego wroga. Nie jest prawdą to co jest pokazywane na przykład w tureckich telenowelach, które mają nas przekonać że są tacy sami jak my.

Tak samo jest z obrazem hindusa pogrążonego w modlitwie i we własnym udoskonalaniu, a w rzeczywistości  fanatyka prześladującego innowierców – najlepiej chrześcijan. Indie są tego dobitnym przykładem.

Wybiela się zło, a dobro się oczernia. Ale nie tylko obraz wyznawców danej religii się zmienia. Zmieni się też postrzeganie piękna. Spójrzcie na stare kościoły. Architektura wyrażała miłość do Boga. Wszystko było z dbałością o detale i piękno. Teraz buduje się kościoły w których panuje pustka, chłód i są wręcz szkaradne. W mediach panuje brzydota, horror. Nawet bohaterowie bajek dla dzieci są przerażający. Skrzywiają poczucie piękna i dobra. To co jest ciemne, brzydkie nie jest dobrem a tak się to celowo przedstawia.

Bóg jest pięknem a szatan brzydotą, a teraz przekazuje się ludziom że jest odwrotnie. Kreuje się ludziom świat przepełniony ciemnością i złem. Okultyzm stal się religią wielu ludzi, jednocześnie z hasłami o wolność i wolnym wyborze. Aborcja czyli zabijanie, to jest wolność i wybór.

Z tak wykreowanego świata już mało kto potrafi się wyrwać i dostrzec prawdę. Nigdzie nie znajdziecie sprawiedliwego. Praktycznie nikt nie mówi całej prawdy. Wszystkie media i to te, które są nazywane opozycyjnymi tak naprawdę są w tym świecie tolerowane, ponieważ wykonują swoje zadanie mówiąc tylko półprawdy, omijając pewne tematy działają jako zawory bezpieczeństwa przekierowują frustrację ludzi w kanał, chronią system przed upadkiem. Tak samo jak w świecie politycznym tak i w religii.

Np. możesz mieć kanał na YouTube i wyzywać biskupów i posoborowy kościół. Na to ci pozwolą. Nie możesz natomiast mówić, że nie jest on kościołem. Nawet krytykując ich utwierdzają w fałszu że jest on ważny i trzeba w nim tkwić, najwyżej ponarzekać że jest źle. Wszystko jest złe, ale jednak trochę dobre. Tak albo Nie dla nich nie istnieje…

Jest to tzw. zawór bezpieczeństwa stosowany też w polityce. Czasami to pożyteczni idioci, a czasami świadomi, nawet opłacani współpracownicy. Krytykują to co wielu uważa za złe, ale nie mówią całej prawdy, a nawet fałszują rzeczywistość, aby ludzi nakierować jak mają myśleć. Zagospodarować żeby przypadkiem nie doszli do innych wniosków niż ”jedyne słuszne”. Mogą przekazywać 90 % prawdy, ale i tak na końcu doprowadzą do wniosków, że musisz ich wspierać.

Przykład – grupy na Facebooku. W antyaborcyjnej grupie możesz mówić dopóki mówisz to co wszyscy, czyli oczywistości jak wielkie to zło. Jeśli zaczniesz mówić skąd to zło się bierze, wskazujesz winnych to jesteś usuwany.  Zostałem usunięty , więc wiem jak to tam działa. Tak się dzieje wszędzie. Pytań niewygodnych nie wolno stawiać również wśród zwolenników jakiejś partii, bo natychmiast stajesz się wrogiem.

 Mało kto mówi prosto i całą prawdę. 

Jaki związek ma „pandemia” z aborcją?

Po skutku aborcji którym jest starzenie się społeczeństwa, teraz mamy odpowiedź wobec tych starszych. W pierwszej kolejności zlikwidować ich, a potem resztę. Jeśli wspomnisz słowo depopulacja bo jesteś blokowany. Wśród blokad i zakazów stosowanych w fałszywej pandemii dbano bardzo skrupulatnie o zapewnienie dostępu do aborcji. Przemysł aborcyjny to przede wszystkim ogromny biznes warty miliony, a może nawet miliardy i do tego w dużej części z pieniędzy podatników, ponieważ organizacje tym procederem się zajmujące są często dotowane przez państwa.  Można przypuszczać, że gdyby grupy promujące życie miały choćby ułamek tych funduszy i dostęp do mediów szaleństwo zabijania własnych dzieci stałoby się w świadomości ludzkiej zwykłą zbrodnia.

Zwolennicy aborcji nazywają ją podstawowym prawem człowieka. Prawo człowieka pozwalające zabijać człowieka! Zwolennicy zmniejszenia populacji ludzkiej uważają też, że mają prawo zabijać ludzi w imię jakichś „wyższych wartości”. Masowe zaprzestania leczenia w wyniku blokad czym jest jak nie morderstwem? a szczepionki  Podobnie jak w przypadku aborcji ludzie to akceptują jako milcząca większość. Kiedyś wystarczyły podwyżki cen aby setki tysięcy ludzi brały udział w strajkach i demonstracjach, teraz wyrwanie kogoś z nierealnego świata wykreowanego przez media i samego siebie graniczy z cudem.

Jesteśmy świadkami powstania dyktatury globalistów opartej na propagandzie mediów. Kłamstwa i dezinformacja są tak powszechne ze naprawdę trudno dostrzec prawdę. Nie pierwszy raz piszę, że było to możliwe tylko poprzez odrzucenie Boga ,który jako jedyny jest wyznacznikiem prawdy .

Niemcy przed dojściem do władzy Hitlera nie były wcale narodem kulturalnym, jak to jest powszechnie podawane, tylko sfrustrowanym upadkiem swojej wielkości, przepojonym ideami socjalistyczno-komunistycznymi, a do tego okultyzm był bardzo modny. Do Boga w tamtym okresie, tak jak i teraz było im bardzo daleko. Przyjęli nazistowska propagandę zła i dokonali ludobójstwa ustępującego tylko komunistycznym mordom.

Świat bez Boga jest królestwem nie ludzi, tylko szatana i historia nam to dokładnie przekazuje.

Przerażające jest że teraz do orędowników globalizacji i depopulacji ludzi dołączył kościół modernistyczny, bezprawnie używający nazwy Kościół Katolicki. Jest on jednym z głównych graczy na tej scenie szatana. Wierni wspierający ta synagogę szatana, którą się stał, usiłują się bronić z oskarżeń o wszelkiego rodzaju deprawacje, nadużycia i przekręty finansowe. Nie są wstanie tego zrobić ponieważ hierarchia na Soborze Watykańskim II odrzuciła Boga i podpisała pakt z diabłem. Ten kościół właśnie tym jest Sodomą i Gomorą i nie zmieni tego fakt że ludzie w małych parafiach tego nie widzą . To jest prawda wielokrotnie nawet przez nas udowadniana.

Królestwo szatana jest odwrotnością królestwa Bożego, a więc jest przepełnione tym czego Bóg nienawidzi. Widzimy obraz sodomii , zboczeń, kłamstw i zmieniania Ewangelii. To jest wyznacznikiem tej fałszywej religii. Nic nie pomogą jakieś odwoływania się do innych modernistów takich jak Benedykt XVI, czy JPII. Są oni częścią tego imperium zła, a Franciszek jest po prostu ich następcą, który realizuje otwarcie to, co przedtem było częściowo zakryte.

Kłamstwo goni kłamstwo, a fałsz, obłuda i pogarda okazywana Bogu podczas bluźnierczej nowej mszy przeraża. Dlatego Bóg nas będzie karał i zagłada już się rozpoczęła. Nie trzeba zbierać papieru toaletowego, jak sugeruje jeden z „wizjonerów”, posiadać świstek papieru z pieczątką, czy też tajne „nie do złamania” hasło do Boga, jak twierdzi następny fałszywy prorok. Trzeba poddać się woli Boga i odrzucić kłamstwa, a On nas poprowadzi.

Trzeba dostrzegać prawdę żeby przetrwać, a to jest możliwe tylko z Bogiem. Panuje powszechna ślepota i głuchota. Każdy słyszy i widzi to co chce, to co jest zgodne z jego własnymi poglądami, a mówiąc ścisłej z poglądami kreowanymi przez media. Irracjonalizm takiego postępowania jest widoczny podczas tzw. pandemii. Ludzie umierają na skutek zaniedbań, odstąpienia od leczenia, a panuje większościowe poparcie dla tej polityki. Na przykład, jeżeli jest ktoś zwolennikiem partii rządzącej to odrzuca prawdę o fałszywej pandemii. Prawda już jest przez niego negowana.

Ostatnio można było zaobserwować atak na Bractwo Św. Piusa XII przez ludzi, którzy wcześniej potępiali działania hierarchii modernistycznej pokazując jej zło. Skąd nagle ta zmiana? Jest to po prostu normalne działanie zaworu bezpieczeństwa, który jest zamykany, gdy wierni chcą uciekać, czy wydostają się na zewnątrz. Ludzie mają narzekać ale dalej wspierać tą synagogę szatana. Bractwo Kapłańskie Św. Piusa XII już płaci za swoje umizgi do modernistów i jeżeli tego nie zaprzestanie zostanie przez nich wchłonięte lub zniszczone, ponieważ z szatanem się nie dyskutuje, a tym bardziej nie wchodzi w żadne układy. Jednak tutaj ta sytuacja jest tylko przykładem jak działa system – Dostali rozkaz i zaatakowali Bractwo. Podobna  sytuacja była z kardynałem Sarah który nauczał w jakimś stopniu prawdy, zaprzeczając Franciszkowi i nagle stwierdził, że kto nie słucha papieża jest poza Kościołem. Ta sama sytuacja- jest zły ale masz go słuchać i wspierać.

Wina tu leży w dużej mierze po stronie wiernych, którzy za wszelką cenę szukają wsparcia w ludziach, a nie w Bogu, i jak tylko usłyszą słowa zgodne z Ewangelią i z nauką katolicką lecą nie zważając że to np. tylko parę zdań prawdy, a cała reszta to kłamstwo. Podobnie jest z Benedyktem XVI , więc dzisiejszy lament pseudo tradycji jest po prostu śmieszny. Ratzinger był od zawsze, można powiedzieć, zaciekłym modernistą, a modernizm, co trzeba przypominać ciągle, to ściek wszystkich herezji (jak już ponad 100 lat temu stwierdził Pius X), i jakieś jego pojedyncze działania czy wypowiedzi miały i mają na celu zwodzenie wiernych. Franciszek przecież, jak sam twierdzi, to jego przyjaciel i razem wspierają np. szczepienia.

Jedli pili żenili się, aż przyszedł potop i wszystkich wytracił. Nawrócenie jest konieczne do zbawienia. Trzeba odrzucić wszystkie kłamstwa propagandy, czy fałszywych proroków. Pamiętajcie, że dla szatana wystarczy jeden procent kłamstwa, po to żeby zwyciężyć. On w ten sposób przejął administrację Kościoła Katolickiego. Po troszeczku, etapami od jednego kłamstwa doszedł do synagogi szatana. Najtrudniejszą rzeczą jaką trzeba zrobić to detoks od mediów. Szum informacyjny propagujący wyimaginowany świat, w którym ludzie żyją, nie pozwala usłyszeć głosu Boga  wołającego w każdym z nas z dna naszej duszy. Bez tego nigdy nie zrozumiecie co się dzieje wokół was.  Nie ujrzycie prawdziwej wolności, którą można odnaleźć tylko w Bogu. Co prawda pasterze porzucili swoje stada, ale wiara katolicka to nie jest hierarchia i duchowieństwo które zdradziło – to jesteście wy, bo w was i z was musi się zbudować Kościół. W waszych duszach na twardej skale Ewangelii i Tradycji. Oddajcie się woli Boga, a kajdany skruszeją i synagoga szatana spłonie w ogniach piekielnych, a wy jak Noe odpłyniecie arką do Boga.


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: