Produkcja szczepionki – zbrodnia na tysiącach dzieci nienarodzonych!


 

Film – pigułka na oprzytomnienie. Warto poświęcić te 5 minut z naszego cennego życia.  Pani Kaja Godek objaśnia jak powstają linie płodowe używane do produkcji każdej z tzw. szczepionek przeciwko covid. Wyprodukowanie takiej linii płodowej kosztuje życie setek, a nawet tysięcy dzieci nienarodzonych. A prace nad kolejnymi liniami trwają.
Biorąc udział w tym antymedycznym, zbrodniczym eksperymencie jakim są te tzw. szczepienia licz się z tym, że dzieciom żywcem wycina się organy a potem je dobija. Katolik musi być tego świadomy. Unikanie prawdy szkodzi bardziej niż nieznajomość prawa. I kosztuje dużo więcej. ( fragment od 1.56 )

Nagranie pochodzi z wysłuchania publicznego „w sprawie poselskiego projektu ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19″ (druk nr 1846). 5-01-2022. Kaja Godek z Fundacji ŻYCIE I RODZINA”

 


 

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

2 odpowiedzi na „Produkcja szczepionki – zbrodnia na tysiącach dzieci nienarodzonych!”

  1. Awatar Arkadiusz Niewolski

    Przedstawiciele Kościoła poddający się propagandzie ws. owego preparatu czy wręcz kolaborujący z nią nie tylko wykazują brak teologiczno-moralnej kompetencji, lecz dopuszczają się haniebnej zdrady odwiecznego nauczania Kościoła oraz Bożego Objawienia.
    http://teologkatolicki.blogspot.com/2022/01/czy-katolik-ma-obowiazek-sprzeciwu.html

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: