Produkcja szczepionki – zbrodnia na tysiącach dzieci nienarodzonych!

 

Film – pigułka na oprzytomnienie. Warto poświęcić te 5 minut z naszego cennego życia.  Pani Kaja Godek objaśnia jak powstają linie płodowe używane do produkcji każdej z tzw. szczepionek przeciwko covid. Wyprodukowanie takiej linii płodowej kosztuje życie setek, a nawet tysięcy dzieci nienarodzonych. A prace nad kolejnymi liniami trwają.
Biorąc udział w tym antymedycznym, zbrodniczym eksperymencie jakim są te tzw. szczepienia licz się z tym, że dzieciom żywcem wycina się organy a potem je dobija. Katolik musi być tego świadomy. Unikanie prawdy szkodzi bardziej niż nieznajomość prawa. I kosztuje dużo więcej. ( fragment od 1.56 )

Nagranie pochodzi z wysłuchania publicznego „w sprawie poselskiego projektu ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19″ (druk nr 1846). 5-01-2022. Kaja Godek z Fundacji ŻYCIE I RODZINA”

 


 

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

2 komentarze do “Produkcja szczepionki – zbrodnia na tysiącach dzieci nienarodzonych!”

Skomentuj