Papieska Akademia Życia promuje cywilizacje śmierci !


Papieska Akademia Życia , która od 2016 roku stała się watykańskim promotorem cywilizacji śmierci wspierając aborcję , eutanazję , szczepionki i  homoseksualizm znowu postanowiła zaatakować tych którzy starają się dochować wierności naukom katolickim. W niedzielnym tweecie stwierdza , że jest czystym nonsensem twierdzenie że szczepionki testowane na komórkach abortowanych dzieci maja cos wspólnego z aborcją

Lifesite nazywa ten tweet dziwacznym, jednak według mnie on jest odzwierciedleniem całej dzisiejszej narracji jaką stosuje Watykan. Kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą, nawet jakby było zaprzeczeniem samym w sobie. Czystym nonsensem jest to,  ze ktokolwiek jeszcze słucha i w dodatku wierzy w brednie, które wygaduje administracja watykańska.

Dla nieuświadomionych przypominam że dzieci z aborcji przeznaczone do tych badań powinny jeszcze żyć. A przepraszam, dla znakomitej większości to nie są dzieci, tylko płody. To ładniej brzmi i nie powoduje wyrzutów sumienia, jeżeli ktoś jeszcze sumienie ma. 

Akademia wspiera się guru dzisiejszej synagogi szatana  księdzem Jamesem Martinem , który popiera małżeństwa jednopłciowe i publicznie nazywa Boga kobietą.

Tak, ale pseudo tradycja polska twierdzi że nikt nie powinien uciekać tylko dalej wspierać ten modernistyczny kościół promujący wszelkie zboczenia. Wnioskuję że według nich jeżeli taki „kapłan” jak Martin odprawia mszę to tam jest i konsekracja i wszystko ok.  Bóg w całej Biblii twierdzi że nienawidzi wszystkich zboczeń, ale dla modernistów i pseudo tradycji to nie ma znaczenia. Masz iść wpłacać pieniądze, bo inaczej jesteś schizmatykiem.

Wolę być schizmatykiem w zgodzie z Prawdą i z Bogiem, niż schizofrenikiem w zgodzie z szatanem. 

Oczywiście Akademia prowadzona przez arcybiskupa Paglia promuje szczepionki . Wysławił się on miedzy innymi wypowiedziami takimi jak :

„Musimy zrobić wszystko! Szczepić wszystkich, w tym dzieci, aby chronić jak największą liczbę ludzi” – powiedział w wywiadzie udzielonym Crux w zeszłym miesiącu 

Paglia jest znany z wielu innych oczywiście nie mających nic wspólnego z Kościołem Katolickim rzeczy. Wystarczy spojrzeć na mural w jego kościele katedralnym przedstawiający samego arcybiskupa obejmującego innego mężczyznę. Namalowane, zaprojektowane  przez homoseksualistów bluźnierstwo. (zdjęcie główne)

O szczepieniach dzieci można przeczytać tutaj:

Statystyki śmierci przez zastrzyk są oszałamiające. Zamordowane dzieci są prawdziwe.

ale można też spokojnie nie czytać i nie robić nic. Po co się budzić. lepiej spokojnie iść na wieczną śmierć.

A zresztą przecież to wszystko to tylko są teorie spiskowe schizmatyków, a w waszej parafii jest wszystko jak należy co nie ?

Tylko że przebudzenie już nie będzie takie miłe

A słuchanie herezji Franciszka : „Pan jest dobry i wszystkich zbawi…” nikomu nie pomoże.

Ale jest i dobra dla większości wiadomość.  Bergoglio ostatnio stwierdził ,że zastępowanie dzieci przez psy i koty nie jest dobre, a więc można dalej twierdzić, wbrew faktom, że on jest przeciwko aborcji….


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: