Zatrzymaj holokaust Covida! -List otwarty ocalałych z holokaustu.


Wzywamy do natychmiastowego zaprzestania tego bezbożnego eksperymentu medycznego na ludzkości

Wysłane do:

Europejska Agencja Medyczna (EMA), Unia Europejska

Agencja Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA), Wielka Brytania

Australijska Agencja Regulacji Zdrowia, AHPRA, Australia

Therapeutic Goods Administration (TGA), Australia

Medsafe, Nowa Zelandia

Federacja Organów Nadzoru Medycznego (FMRAC), Kanada

***

Panie i Panowie,

My, ocaleni z okrucieństw popełnionych na ludzkości podczas II wojny światowej, czujemy się zobowiązani podążać za własnym sumieniem i pisać ten list.

Jest dla nas oczywiste, że na naszych oczach rozgrywa się kolejny holokaust o większej skali. Większość ludności świata nie zdaje sobie jeszcze sprawy z tego, co się dzieje, gdyż skala takiej zorganizowanej przestępczości wykracza poza zakres ich doświadczenia.

My jednak wiemy. Pamiętamy nazwisko Josef Mengele. Niektórzy z nas mają osobiste wspomnienia. Doświadczamy déjà vu, które jest tak przerażające, że wstajemy, by chronić naszych biednych bliźnich. Zagrożeni niewinni teraz obejmują dzieci, a nawet niemowlęta. W ciągu zaledwie czterech miesięcy szczepionki przeciw COVID-19 zabiły więcej ludzi niż wszystkie dostępne szczepionki łącznie od połowy 1997 r. do końca 2013 r. – okres 15,5 roku. Najbardziej dotknięci są ludzie w wieku od 18 do 64 lat – grupa, której nie było w statystykach Covid.

Wzywamy was do natychmiastowego zaprzestania tego bezbożnego eksperymentu medycznego na ludzkości . To, co nazywasz „szczepieniem” przeciwko SARS-Cov-2, jest w rzeczywistości bluźnierczą ingerencją w naturę. Nigdy wcześniej nie przeprowadzono immunizacji całej planety poprzez dostarczenie syntetycznego mRNA do ludzkiego ciała. Jest to eksperyment medyczny, do którego należy zastosować Kodeks Norymberski. 10 zasad etycznych zawartych w tym dokumencie reprezentuje fundamentalny kodeks etyki medycznej, który został sformułowany podczas procesu lekarzy w Norymberdze, aby zapewnić, że ludzie nigdy więcej nie będą poddawani mimowolnym eksperymentom i procedurom medycznym.

 

Zasada 1 Kodeksu Norymberskiego:

(a) „Dobrowolna zgoda podmiotu ludzkiego jest absolutnie niezbędna. Oznacza to, że zainteresowana osoba powinna mieć zdolność prawną do wyrażenia zgody; powinien być tak usytuowany, aby móc korzystać z wolności wyboru, bez interwencji jakichkolwiek elementów siły, oszustwa, oszustwa, przymusu, nadmiernego nacisku lub innej ukrytej formy przymusu lub przymusu; i powinien mieć wystarczającą wiedzę i zrozumienie elementów przedmiotowego zagadnienia, aby umożliwić mu podjęcie zrozumiałej i oświeconej decyzji.

(b) Ten ostatni element wymaga, aby przed zaakceptowaniem pozytywnej decyzji przez badanego, poinformowano go o naturze, czasie trwania i celu eksperymentu; metodę i środki, za pomocą których ma być przeprowadzone; wszelkie niedogodności i zagrożenia, których można się spodziewać; oraz skutki dla jego zdrowia lub osoby, które mogą wynikać z jego udziału w eksperymencie.

(c) Obowiązek i odpowiedzialność za ustalenie jakości zgody spoczywa na każdej osobie, która inicjuje, kieruje lub angażuje się w eksperyment. Jest to osobisty obowiązek i odpowiedzialność, której nie można bezkarnie delegować na inną osobę.

Ad (a): Nie ma mowy o swobodnej decyzji. Środki masowego przekazu szerzą strach i panikę i wykorzystują rządy propagandy Goebbelsa, powtarzając nieprawdę, dopóki w to nie uwierzą. Od tygodni nawołują do ostracyzmu nieszczepionych. Jeśli 80 lat temu demonizowano Żydów jako roznosicieli chorób zakaźnych, dziś o szerzenie wirusa oskarża się nieszczepionych. Integralność fizyczna, swoboda podróżowania, swoboda pracy, wszelką koegzystencję odebrano ludziom, aby wymusić na nich szczepienia. Dzieci są zachęcane do zaszczepienia się wbrew osądowi rodziców.

Ad (b): 22 Straszne skutki uboczne już wymienione w zezwoleniu FDA na zastosowanie awaryjne nie zostały ujawnione uczestnikom eksperymentalnej próby. Podajemy je poniżej z korzyścią dla światowej opinii publicznej.

Z definicji nigdy nie uzyskano świadomej zgody. W międzyczasie, tysiące skutków ubocznych zarejestrowanych w licznych bazach danych zostało odnotowanych. Podczas gdy tak zwane liczby przypadków są wypowiadane w 30-minutowych odstępach przez wszystkie środki masowego przekazu, nie ma żadnej wzmianki o poważnych niepożądanych skutkach ubocznych ani o tym, jak i gdzie należy zgłaszać skutki uboczne. O ile nam wiadomo, w każdej bazie danych na dużą skalę usuwano nawet zarejestrowane uszkodzenia.

Zasada 6 Kodeksu Norymberskiego wymaga:

„Stopień ryzyka, jakie należy podjąć, nigdy nie powinien przekraczać poziomu określonego humanitarnym znaczeniem problemu, który ma zostać rozwiązany przez eksperyment”.

„Szczepienie” przeciwko Covidowi okazało się bardziej niebezpieczne niż Covid dla około 99% wszystkich ludzi. Jak udokumentował Johns Hopkins, w badaniu 48 000 dzieci dzieci nie są narażone na ryzyko zarażenia wirusem.

Twoje własne dane pokazują, że dzieci, które nie są zagrożone wirusem, miały zawał serca po szczepieniu ; ponad 15 000 doznało zdarzeń niepożądanych – w tym ponad 900 poważnych zdarzeń. Co najmniej 16 nastolatków zmarło po szczepieniu w USA. Jak wiesz, zgłaszanych jest tylko około 1%. A liczby szybko rosną, gdy piszemy. Z twoją wiedzą.

Zasada 10 Kodeksu Norymberskiego:

Podczas trwania eksperymentu odpowiedzialny naukowiec musi być przygotowany do zakończenia eksperymentu na dowolnym etapie, jeśli ma prawdopodobny powód, by sądzić, w oparciu o dobrą wiarę, wyższe umiejętności i wymaganą od niego ostrożną ocenę, że kontynuacja eksperymentu może skutkować urazem, niepełnosprawnością lub śmiercią badanego”.

Podobno około 52% światowej populacji otrzymało przynajmniej jeden zastrzyk. Uczciwe ujawnienie prawdziwej liczby przypadków „szczepionek” szkodliwych, nieuleczalnie szkodliwych, a także zmarłych na całym świecie jest od dawna spóźnione. W międzyczasie są to miliony. Podaj nam teraz prawdziwą liczbę ofiar szczepień przeciwko Covid.

Ilu wystarczy, aby obudzić twoje sumienie?

 

Lista działań niepożądanych znanych FDA przed zatwierdzeniem awaryjnym:

1. Zespół Guillain-Barré

2. Ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia

3. Poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego

4. Zapalenie mózgu/zapalenie mózgu i rdzenia/zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych/zapalenie opon mózgowych/encefalopatia

5. Konwulsje/napady padaczkowe

6. Udary

7. Narkolepsja i katapleksja

8. Anafilaksja

9. Ostry zawał mięśnia sercowego

10. Zapalenie mięśnia sercowego/zapalenie osierdzia

11. Choroba autoimmunologiczna

12. Zgony

13. Ciąża i wyniki porodu

14. Inne ostre choroby demielinizacyjne

15. Nieanafilaktyczne reakcje alergiczne

16. Małopłytkowość

17. Stwardnienie rozsiane wewnątrznaczyniowe

18. Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa

19. Zapalenie stawów i bóle stawów

20. Choroba Kawasaki

21. Wieloukładowy zespół zapalny u DZIECI

22. Choroba wzmocniona szczepieniem

Podpisano

osoby, które przeżyły obóz koncentracyjny, ich synowie i córki oraz wnuki, w tym osoby dobrej woli i sumienia.

Zgodnie z obecnymi zgodami:

Rabin Hillel Handler
Hagar Schafrir
Sorin Shapira
Mascha Orel
Morry Krispijn
Shimon Yanowitz
Hila Moscovich
Tamir Turgal
Amira Segal
Jacqueline Ingenhoes
Andrea Drescher
Edgar Siemund, Esq.

 

 

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2021/12/17/big-pharma-who-gates-i-brytyjscy-urzednicy-oskarzeni-o-zbrodnie-przeciwko-ludzkosci-w-skardze-do-sadu-miedzynarodowego/

 

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: