Big Pharma, WHO, Gates i brytyjscy urzędnicy oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości w skardze do sądu międzynarodowego


Aktywiści oskarżają o ludobójstwo brytyjskich urzędników i najpotężniejsze osoby na świecie zajmujące się zdrowiem, powołując się na szereg statystyk dotyczących skutków „szczepionek” i polityki przeciwko COVID.

Grupa, w skład której wchodzi były wiceprezes firmy Pfizer, dr Michael Yeadon, złożyła skargę do Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) w imieniu obywateli Wielkiej Brytanii. O zbrodnie przeciwko ludzkości oskarżani są miedzy innymi brytyjscy urzędnicy w tym premier Boris Johnson, Współprzewodniczący Fundacji Billa i Melindy Gates – Melinda i Bill Gates, prezes wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab, dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO); dyrektorzy generalni firm Big Pharma , dyrektor naczelny agencji regulacyjnej ds. leków i produktów zdrowotnych, prezes Fundacji Rockefellera; oraz dr Peter Daszak.

skardze grupy  złożonej 6 grudnia przedstawiają dowody na to, że długofalowe efekty i bezpieczeństwo leczenia u biorców nie są znane. Według wnioskodawców wszystkie szkodliwe konsekwencje „szczepionek”, blokady i wirusa spełniają kryteria ludobójstwa, zbrodni przeciwko ludzkości i zbrodni wojennych przeciwko ludności Wielkiej Brytanii, ponieważ winni „członkowie rządu Wielkiej Brytanii i świata przywódcy mają zarówno wiedzę, jak i intencje w odniesieniu do tych rzekomych przestępstw”.

 

Stwierdzają że „szczepionki” spowodowały masową śmierć i obrażenia i przytaczają liczne argumenty i dowody:

„Należy zauważyć, że „szczepionki” przeciwko wirusowi koronowemu są pierwszym na świecie wprowadzeniem do technologii syntetycznego m-RNA, a wszystkie poprzednie szczepienia działały w zupełnie inny sposób, wprowadzając do organizmu zdezaktywowany lub osłabiony wirus, aby wywołać naturalne pobudzenie przeciwko niemu układu odpornościowego. Jak szczegółowo opisał dr Mike Yeadon, zagrożenia przewidywane przez to innowacyjne leczenie medyczne są niniejszym załączone jako Załącznik 1 do niniejszego wniosku.”

„Szczepionki” przeciwko Covid-19 nie spełniają wymagań, aby zostać sklasyfikowane jako szczepionki i są w rzeczywistości terapią genową (Załącznik 8).”

Argumentują, że te „szczepionki” spowodowały ogromne uszkodzenia zdrowia i śmierć. Zgłoszono co najmniej 395 049 przypadków działań niepożądanych po „szczepionkach” przeciw COVID w samej Wielkiej Brytanii a rząd nie przeprowadził dochodzenia w sprawie takich zgłoszonych zgonów i obrażeń. 

Stwierdzają że liczby przypadków COVID i zgonów zostały sztucznie zawyżone; że maski na twarz są szkodliwe z powodu niedotlenienia, hiperkapni i innych przyczyn; a testy PCR są „całkowicie niewiarygodne” i „zawierają rakotwórczy tlenek etylenu”:

„Przegląd z Centrum Medycyny Opartej na Dowodach Uniwersytetu Oksfordzkiego (Załącznik 2) wykazał, że standardowy test PRC jest tak czuły, że może wykryć stare infekcje poprzez zbieranie fragmentów martwych komórek wirusowych. Pierwotnie opracowany do wykrywania obecności DNA i RNA w próbkach biologicznych, nawet jego wynalazca, laureat Nagrody Nobla, Kary Mullis, oświadczył, że metoda PCR nigdy nie była przeznaczona do diagnozowania chorobyPo prostu wykrywa obecność określonego materiału genetycznego, który może, ale nie musi, wskazywać na infekcję. Jak to ujął dr Kary Mullis, technika PCR może znaleźć prawie wszystko w każdym.”

 „Twierdzimy, że kolejnym sposobem, w jaki statystyki dotyczące Covid-19 zostały sztucznie zawyżone, jest „przemianowanie” pospolitej grypy, zapalenia płuc i innych infekcji dróg oddechowych na Covid-19….. Dane z ONS (Załącznik 45) wykazały, że zgonów w 2018 r. z powodu grypy i zapalenia płuc wyniosło 29 516, a w 2019 r. 26 398. Jednak w 2020 r. zgony z powodu grypy odnotowano zaledwie 394, a zapalenie płuc 13 619 (Załącznik 46).”

 

Skarga opisuje także jak skuteczne terapie, takie jak hydroksychlorochina i iwermektyna, zostały zablokowane a informacje o nich ocenzurowane, co doprowadziło do większej liczby zgonów z powodu COVID-19 niż by mogło.

„tłumienie bezpiecznych i skutecznych alternatywnych metod leczenia Covid-19 jest równoznaczne z morderstwem i uzasadnia przeprowadzenie pełnego dochodzenia przez sąd”

 

Mówią o innych zagrożeniach takich jak : „niszczenie bogactw i przedsiębiorstw” poprzez narzucone blokady; „dotkliwym pozbawieniu wolności z naruszeniem podstawowych zasad prawa międzynarodowego”, w tym o zakazie zgromadzeń oraz przymusowej kwarantannie i izolacji; wprowadzaniu apartheidu z powodu segregacji poprzez posiadanie paszportu szczepionkowego; oraz o „spodziewanym zmniejszenie płodności” po „szczepieniu” a także innych skutkach fizycznych i psychicznych.

Skarżący przytoczyli również cytaty z ocalałych z Holokaustu, którzy nakreślili „wyraźne podobieństwa między ograniczeniami Covida a początkiem Holokaustu”. liście otwartym  ocaleni z Holokaustu poprosili organy nadzoru medycznego o „natychmiastowe zatrzymanie tego bezbożnego eksperymentu medycznego na ludzkości”, który, jak twierdzą, narusza Kodeks Norymberski:

„To, co odróżnia Holokaust od wszystkich innych masowych ludobójstw, to kluczowa rola, jaką odgrywa establishment medyczny, cały establishment medyczny. Każdy krok w tym morderczym procesie był aprobowany przez akademicką, profesjonalną placówkę medyczną. Lekarze medycyny oraz prestiżowe towarzystwa i instytucje medyczne nadały pozory legitymizacji dzieciobójstwu, masowemu mordowi ludności cywilnej”.

 

Na podstawie wyników badań naukowców przedstawiają też argumenty że Covid to sztucznie stworzona broń biologiczna :

 „Brytyjski profesor Angus Dalgleish i norweski naukowiec dr Birger Sørensen opublikowali raport w Kwartalnym Przeglądzie Biofizyki (Załącznik 7) i twierdzą, że białko kolce koronawirusa zawiera sekwencje, które wydają się być sztucznie wprowadzone. Twierdzą, że przez rok mieli „dowody prima facie na retroinżynierię w Chinach ” – ale zostali zignorowani przez naukowców i główne czasopisma. Dalgleish jest profesorem onkologii w St George University, London , i jest najlepiej znany z przełomu tworzenia pierwszej  „szczepionki na HIV”.

 

Jest to duży skrót z kilkoma najważniejszymi kwestiami. Całość uzasadnienia jest o wiele obszerniejsza i zawiera liczne informacje wraz z wykresami, załącznikami i linkami do źródeł.

Tekst  w języku angielskim jest do pobrania TUTAJ

 

https://niewolnikmaryi45735217.wordpress.com/2021/12/17/zatrzymaj-holokaust-covida-list-otwarty-ocalalych-z-holokaustu/


 

Źrodło: dailyexpose.uk

 

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: