W cieniu pandemii narasta prześladowanie chrześcijan !


Open Doors organizacja zajmująca się monitorowaniem i pomocą prześladowanym chrześcijanom na całym świecie w swoim corocznym raporcie mówi że 340 mln ludzi podążających za Jezusem Chrystusem jest prześladowanych. W tym także mordowanych. Zauważalny jest ogromny wzrost  w porównaniu z poprzednimi latami.  W 2020 podawana była liczba 260 mln.

W najgorszej sytuacji są kobiety na masową skalę w krajach muzułmańskich gwałcone, torturowane i zmuszane do małżeństw. Warto zauważyć , że w kreowanym często przez media obrazie hindusa czy buddysty jako pokojowo nastawionego człowieka pochłoniętego medytacją jest mało prawdy. Państwa w których te religie dominują, chrześcijanie są zabijani z taką samą brutalnością. Indie znajdują są tego najlepszym przykładem będąc ciągle w pierwszej 10 krajów w których chrześcijanie są prześladowani najbardziej. Żadna inna religia na świecie nie jest tak brutalnie zwalczana jak chrześcijaństwo. Rocznie ginie kilka tysięcy chrześcijan na świecie; niektóre źródła podają nawet liczby dochodzące do 100 000 .

Przerażające jest w tym milczenie świata. Zwłaszcza po ogłoszeniu fałszywej pandemii .

Pierwszą rzeczą jaką zrobiono, to pozamykano kościoły i rozpoczęto bezwzględną wojnę z kultem, nie tylko katolickim ale ogólnie chrześcijańskim. Wszystko co jest związane z imieniem Jezusa Chrystusa zostało zakazane i skazywane jest na zapomnienie i zniszczenie.

Wzrost prześladowań wiąże się z bezkarnością sprawców, a nawet poparciem świata dla nich. Bezprecedensowym przykładem jest sytuacja w Afganistanie gdzie USA nie tylko zostawiło tamtejszych chrześcijan na pastwę mordujących ich talibów , ale ewidentnie przeszkadzało w pomocy różnym organizacjom charytatywnym.

Systematyczny wzrost ataków na chrześcijan odnotować można także w USA i Europie. Tutaj trudno o poprawne statystyki, ponieważ ataki na chrześcijan są przemilczane przez media i nawet sądy nie podają takich przypadków jako atak religijny, tylko akt wandalizmu, czy zwykły kryminalny incydent.

Podczas gdy krzywe spojrzenie na muzułmanina czy żyda kwalifikuje się jako akt nienawiści, to zdewastowanie kościoła jest incydentem wandalizmu.

Bardzo rzadko takie sprawy jak ostatnio w Paryżu, gdzie  procesja katolicka była atakowana przez islamistów, wychodzą na światło dzienne, ponieważ świat nienawidzi Prawdy. Oni nienawidzą Chrystusa.

LIFESITENEWS podało że 8 grudnia procesja przy świecach ku czci Niepokalanego Poczęcia była nękana przez grupę kilkunastu młodych muzułmanów  w Nanterre, na zachód od Paryża. Wierni byli celem obelg i gróźb śmierci. Muzułmanie krzyczeli miedzy innymi:

”przysięgam, że poderżnę ci gardło”

Niektórych wiernych popychano a księdza stojącego na czele procesji opluto i grożono mu śmiercią.

Takie incydenty jak rozbicie młotkiem figury Matki Boskiej Fatimskiej jaki miał miejsce w Stanach Zjednoczonych, czy też dewastacje miejsc kultu chrześcijańskiego są w tak zwanym cywilizowanym świecie pomijane milczeniem.

Prawie nikt nie dostrzega, że prawdziwa wojna nie toczy się o szczepionki i tym podobne rzeczy, ale o zniszczenie wiary chrześcijańskiej, która jest celem brutalnego i bezwzględnego ataku,  ponieważ jest ona jedyną bronią mogącą się przeciwstawić złu komunizmu czyli globalizmu

Kto zwraca uwagę na to że żona Gatesa występuje w telewizji z odwróconym krzyżem na szyi? . Takie znaki nie mają raczej nic wspólnego z ateizmem i wolnością religijną.

Watykan z całą hierarchią stanowi awangardę  tej rewolucji i wykorzystuje wszystkie możliwe środki do promowania Nowego Porządku Świata, którego cele nie mają nic wspólnego z nauką Jezusa Chrystusa. Katolicy stali się ślepcami  prowadzonymi nie przez ślepców, tylko wyznawców  szatana. 

Bergoglio milczy tak jak świat o prześladowaniach chrześcijan, a nawet sam sprowadza ich morderców do Europy. Mówi dużo o miłosierdziu dla odrzuconych, ale wspiera ich prześladowców. Jest kłamcą, a ojcem kłamstwa jest szatan.

Wiele krajów wprowadzając różne zakazy związane z pandemią jednocześnie dbało o to aby przemysł aborcyjny rozwijał się bez przeszkód . Do tego stopnia że nawet pozwalano i wspierano aborcje w domach. Przemysł aborcyjny to są miliardy dolarów potrzebne do finansowania rewolucji, a jednocześnie doskonałe narzędzie do wyniszczania całych narodów.

Ilość śmierci spowodowanych samobójstwami czy przedawkowaniem narkotyków też jest pomijana. Większość tych rzeczy dzieje się w krajach związanych w jakiś sposób z kulturą chrześcijańską. Jedynym celem jest całkowite wymazanie imienia Jezusa Chrystusa poprzez ludobójstwo , które odbywa się na naszych oczach, a nikt tego nie widzi i nie słyszy.

Bardzo się mylą ci, którzy uważają że walcząc tylko z nakazem szczepień coś wygrają.

Trzeba zobaczyć prawdziwy cel ataku wroga, żeby zwyciężyć. Czas nie jest naszym sprzymierzeńcem ponieważ z tygodnia na tydzień ludzie zatracają resztki wartości chrześcijańskich poddani propagandzie na niespotykaną nigdy skalę, i już niedługo nie będzie miał kto walczyć. 

Ekumenizm jest niczym innym jak wspieraniem piątej kolumny, która rozsadza od środka chrześcijański świat. To wszystko zostało zaplanowane i jest brutalnie wprowadzane.

Kapłani modernistyczni to judasze zdrajcy którzy wspomagają ten obłęd. Nikt, kto mówi że masz nie chodzić do kościoła się modlić, i kto mówi że wszystkie religie są równe a allah, czy budda to prawie to samo co prawdziwy Bóg,  nie pochodzi od Jezusa Chrystusa.


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: