Depopulacja przyśpiesza! – aborcja, eutanazja, samobójstwa a teraz jeszcze ”preparaty”

,

LifeSiteNews pisze , że w ogólnodostępnej bazie danych Światowej Organizacji Zdrowia odnotowano w samym 2021 r.  ponad 2 miliony przypadków szkód  spowodowanych szczepionkami, z czego 69 procent przypadków wystąpiło u kobiet. Odnotowano szokującą ilość szkodliwych efektów obejmujących krwotoki z pochwy, zapalenie mięśnia sercowego, nowotwory mózgu (guzy), samoistne poronienia, śmierć płodu, urodzenie martwego płodu, zatorowość płucną, niewydolność nerek, zakrzepicy żył i wiele innych.  „20-krotny wzrost” zachorowani na raka endometrium (nowotwór złośliwy narządu rodnego kobiety) od czasu wprowadzenia szczepionek świadczy o tym, że po eksperymentach prowadzonych przez różne organizacje na przykład w Afryce gdzie pod szyldem pomocy humanitarnej propagowane są rożne „kuracje” których efektem jest bezpłodność, globaliści postanowili wdrożyć ten ludobójczy program na całym świecie.

Wszystkie obawy dotyczące wpływu tych preparatów na kobiety, zwłaszcza na ich narządy rozrodcze i ich płodność niestety się potwierdzają.

Baza danych leków Unii Europejskiej (UE) również zgłosiła ponad 2 miliony niepożądanych reakcji na szczepienie, z których 1 milion uznano za poważne, a ponad 21 000 spowodowało śmierć.

Dane z USA są jeszcze gorsze  i wskazują na 45 000 zgonów .

Te liczby są oczywiście zaniżane i co niektórzy badacze twierdzą, że są astronomicznie wyższe.

Aborcja i bezpłodność powoduje starzenie się społeczeństw ale z tym problemem poradzi sobie eutanazja. Dodatkowy wcale nie mały czynnik w tym zbrodniczym planie stanowią samobójstwa i zgony spowodowane przedawkowaniem narkotyków.

Słowa watykańskiego apostaty popierające tą zbrodnie jednak nie mogą zaskakiwać, ponieważ kościół modernistyczny, globaliści i komuniści to jedna rodzina:

„Zaszczepienie się szczepionkami  jest aktem miłości…Nie wiem dlaczego dziś ktoś mówi, że szczepionka  jest niebezpieczna.  Nieprzyjęcie szczepionki to samobójcze zaprzeczenie, którego nie potrafię wyjaśnić

Franciszek jak zwykle kłamie , ponieważ dobrze wie dlaczego. Wie i bardzo aktywnie wspiera te plany ponieważ nie jest katolikiem ani pasterzem Boga tylko szatana.(Pasterz szatana)

 

Tak na zakończenie :

Ponad trzy czwarte zgonów z powodu pandemii w Vermont (USA)w zeszłym miesiącu miało miejsce u „w pełni zaszczepionych”, ujawnili niedawno stanowi urzędnicy ds. zdrowia. To jest obserwowane zjawisko na całym świecie.

Przez cały okres tej fałszywej pandemii nie słyszałem , żeby ktoś zmarł na tą chorobę z kręgu moich znajomych ale o urazach poszczepiennych słyszę ciągle , w tym o przypadkach śmiertelnych.  


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: