Szczepionkowa zbrodnia !

Biolog Pamela Acker 19 lutego na konferencji internetowej zorganizowanej przez LifeSiteNews pwiedziała, że linie komórkowe pochodzące od dzieci po aborcji wykorzystywane do produkcji lub testowania różnych szczepionek, w tym szeregu szczepionek przeciw COVID,  pochodziły od dzieci, które zostały poddane aborcji i żywe zgodnie z ogólną praktyką przedstawioną w literaturze medycznej,  zostały umieszczona w lodówce, gdzie czekały do 24 godzin na rozczłonkowanie i pobranie materiałów do badań.

„Musieli utrzymywać sterylne środowisko, aby tkanka nie była zanieczyszczona  obcymi czynnikami, bakteriami, wirusami itp Niemowlęta – a w niektórych przypadkach również macicę – wyjmowano z kobiety i bez przebijania worka owodniowego umieszczano bezpośrednio w lodówce.

Więc te dzieci zostały dosłownie umieszczone w lodówce żywe. I to jest właśnie w literaturze naukowej ”

Wiele linii komórek płodowych z aborcji  używane w obecnie licencjonowanych szczepionkach to kulminacja serii eksperymentów obejmujących wielokrotne aborcje” – powiedziała i wymieniła następujące przykłady:

  • Linia komórkowa WI-38 (stosowany w szczepionkach MMR i półpasiec) pochodziła z 32 aborcji  Inne linie komórkowe, które wyszły z Instytutu Wistar to WI-26 (z 20 aborcji ) i WI-44  (z 38 aborcji ).
  • Linia MRC-5 (stosowana w szczepionkach przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A, odrze i półpaścu) wymagała do rozwoju 5 aborcji.
  • WALVAX2, najnowsza  linia komórkowa płodu, pochodzi z 9 aborcji
  • RA273, stosowany w różyczce, pochodzi z 27 aborcji Matki zarażone wirusem różyczki w czasie ciąży były zachęcane do dokonania aborcji. Następnie wykonano czterdzieści kolejnych aborcji do dalszych badań.

Wszystko jest dokładnie opisane przez Lifesite :

Babies were aborted alive, placed in fridge to harvest cell lines used in some vaccines: researcher

Vaccine expert answers critics, exposes horrific nature of abortion-tainted vaccine research

Widać wyraźnie, że oprawcy z niemieckich obozów koncentracyjnych mają godnych następców. Pozostawiam to bez dalszych komentarzy, dodam tylko i przypomnę. że aborcja to taka łagodna nazwa na mordowanie dzieci.

Firma która zarabia miliony na jej propagowaniu i wykonywaniu Planned Parenthood  zabiła co najmniej 354 871 dzieci w roku 2019-2020, otrzymując ponad 618 milionów dolarów z pieniędzy podatników.

Planned Parenthood killed at least 354,871 babies, according to its new report

Taka jest prawda. Przemysł aborcyjny zarabia miliony na mordowaniu niemowląt i nazywa to wolnością, wolnym wyborem. Większość w to wierzy, lub udaje że wierzy chcąc uspokoić sumienia.

 


Arkadiusz Niewolski

ABORCJA

Codziennie wieczorem wspieramy osoby wyrażające swoje poddanie się woli Boga naszą modlitwą:

Niech się stanie wola Twoja! (Módlmy się)

„Ojcze, jeśli chcesz, zabierz ode Mnie ten kielich. Jednak nie Moja wola, lecz Twoja niech się stanie.”

Wskazane jest też dodać za Matką Boga: „Oto Ja służebnica(sługa) Pańska(i), niech Mi się stanie według Twego słowa!”

Codziennie wieczorem wspieramy osoby tak wyrażające swoje poddanie się woli Boga modlitwą :

CZYTAJ CAŁOŚĆ