Aktualności Nagrania Opinie

Droga zatracenia cz.2 – „Bóg nam obiecał”

Najgorszą rzeczą jest mentalność masońska dzisiejszych "katolików". Przyjmują wszystko co mówią ludzie. Odrzucają Ewangelię tłumacząc że któryś biskup powiedział inaczej. Słuchają ludzi a nie Boga...

Najgorszą rzeczą jest mentalność masońska dzisiejszych „katolików”. Przyjmują wszystko co mówią ludzie. Odrzucają Ewangelię tłumacząc że któryś biskup powiedział inaczej. Słuchają ludzi a nie Boga, a człowiek bez Boga jest odzwierciedleniem szatana na ziemi. I jego pychy.

…..

Jest teraz powszechnie używany argument że Kościół nigdy nie zostanie zniszczony. Ale gdzie prawdziwy Kościół jest? Za czasów Jeremiasza też mówili że Bóg im obiecał. Ale to ludzie nie dotrzymali przymierza z Bogiem. Świątynia została zniszczona. Żydzi zabili Jezusa, bo słuchali arcykapłanów i faryzeuszów. Świątynia została drugi raz zniszczona. Nie można szydzić z Boga! Budowla to fasada. Jedyne co nas może uratować to nawrócenie do prawdziwej katolickiej wiary. Nie bójcie się szczepionek ani świata. Bójcie się tego co się stanie, jeśli nie zaufacie Bogu i Jego prawdziwej nauce trwającej od 2 tys lat. Nie od 60-ciu! Wtedy nic nas nie zniszczy. Ale jeśli nasz duch upadnie i jeśli nie mamy prawdziwej wiary nic z nas nie zostanie. Jak ze świątyni jerozolimskiej.


Arkadiusz Niewolski

Droga zatracenia cz.1 – miłość własna!

1 komentarz dotyczący “Droga zatracenia cz.2 – „Bóg nam obiecał”

 1. „Ale gdzie prawdziwy Kościół jest?”

  Św. Hieronim ze Strydonu odpowiada:
  „Ecclesia non parietibus consistit, sed in dogmatum veritate, Ecclesia ibi est ubi fides vera est. Ceterum ante annos quindecim aut viginti parietes omnes hic ecclesiarum hæretici possidebant, Ecclesia autem vera illic erat, ubi vera fides erat.”
  (Breviarium in Psalmos – Psalm CXXXIII, Patrologia Latina – Migne, t. 26, s. 1223)

  Mówiąc w skrócie: Kościół to nie budynki (mury), które mogą posiąść i posiedli heretycy, lecz prawdziwa nauka dogmatyczna. Kościół jest tam gdzie prawdziwa wiara.

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: