Aktualności Nagrania Opinie

Uciekać, ale dokąd?

Zobacz jak niepostrzeżenie masońskie nauki wpłynęły na ciebie. Jak szatan znalazłeś usprawiedliwienie przed zgięciem kolan przed Bogiem. Szukasz pewności że dokonuje się konsekracja. To cię uspokoi

Czy naprawdę wierzysz w Boga? Co jesteś w stanie zrobić dla Niego? W jakim miejscu jesteś myśląc że masoni – słudzy szatana zawładnęli kościołem, jednocześnie idąc na stworzoną przez masonów nową mszę? Czy możliwe jest żeby Boży kapłani głosili błędy i masońskie nauki, które im zarzucasz? A jeśli nie Boży to jacy? Kogo więc wspierasz?

Jeśli wierzysz ze tam jest żywy Bóg to dlaczego przed Nim nie klękasz? Zobacz jak niepostrzeżenie masońskie nauki wpłynęły na ciebie. Jak szatan znalazłeś usprawiedliwienie przed zgięciem kolan przed Bogiem. Szukasz pewności że dokonuje się konsekracja. To cię uspokoi a reszta cię nie obchodzi? Komunia Św. to nie „magiczny pokarm” który wystarczy połknąć i automatycznie jesteś zbawiony. Trzeba dostrzegać prawdę i wrócić do prawdziwej katolickiej wiary. Pytasz jak i gdzie? W nagraniu o tym posłuchasz.


Arkadiusz Niewolski

0 komentarzy dotyczących “Uciekać, ale dokąd?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: