Nagrania Opinie

Droga zatracenia – Twoje milczenie to grzech!

Czy św. Paweł tylko się modlił i czekał aż się herezje rozszerzą? NIE Cały czas walczył z wdzierającymi się do młodego Kościoła odstępstwami!

Największy kłamliwy argument używany przez modernistów to twierdzenie, że ten kto kwestionuje  niezgodne z Ewangelią nauki hierarchów, albo papieża jest „poza kościołem.” Nazywają tych którzy pokazują prawdę schizmatykami…

Czy św. Paweł tylko się modlił i czekał aż się herezje rozszerzą? NIE Cały czas walczył z wdzierającymi się do młodego Kościoła odstępstwami!

Jeśli nie walczysz z błędami, milczysz, a co gorsza wspierasz herezje jesteś współwinny. To jest grzech zaniechania. Drwisz z  Boga .

Jezus Chrystus nie tolerował fałszywej nauki. Uczonych w piśmie z całą mocą potępiał i nazywał „plemieniem żmijowym” i mającymi „diabła za ojca” . 

‚Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo zamykacie królestwo niebieskie przed ludźmi. Wy sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść tym, którzy do niego idą. Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami.”( Mat. 23: 13,15)

 


Arkadiusz Niewolski

Rysunek przedstawia scenę z życia Św. Mikołaja. Na Soborze Nicejskim w IV wieku Św. Mikołaj uderzył w twarz Ariusza szerzącego herezje.

0 komentarzy dotyczących “Droga zatracenia – Twoje milczenie to grzech!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: