Opinie

Nie zwalczajmy zła kłamstwem – Kard. Dziwisz masonem?

W dzisiejszych czasach ludzie uwielbiają czytać różne teorie spiskowe, orędzia i inne zjawy. Jeżeli chodzi o teorie spiskowe to wiadomo, że cześć z nich jest świadomym oszustwem dla jakiś celów, ale też wiele z nich to nie żadne teorie, tylko prawda. Problem polega na tym, że nieraz wykorzystuje się kłamstwo w zwalczaniu zła. Wypędzanie szatana za pomocą innego demona nie jest dopuszczalne dla katolika

W dzisiejszych czasach ludzie uwielbiają czytać różne teorie spiskowe, orędzia i inne zjawy. Jeżeli chodzi o teorie spiskowe to wiadomo, że cześć z nich jest świadomym oszustwem dla jakiś celów, ale też wiele z nich to nie żadne teorie, tylko prawda. Problem polega na tym, że nieraz wykorzystuje się kłamstwo w zwalczaniu zła. Wypędzanie szatana za pomocą innego demona nie jest dopuszczalne dla katolika.

AKTUALNOŚCI

Zwróćmy uwagę na to ile w ostatnich latach, zwłaszcza po Soborze Watykańskim II, pojawiło się różnych „proroków” czy „mistyków”. Wysyłają oni czasami nawet codzienne przekazy rozmów z nazwijmy to ogólnie Niebem. Gorące linie fałszu i kłamstwa. Bardzo często piętnują oni zło, ale przekazują też inne informacje dla nich najważniejsze. Szatan nie jest głupi i dawkuje kłamstwa w w małych porcjach. Czasami ludzie wierzą w takie absurdy , że ktoś ma szyfr do Boga. Nie wiem do kogo jest ten szyfr, ale bardziej to przypomina dostęp do tej drugiej, ciemnej strony. Może 666…

„Poczekajmy na efekty, poznamy po owocach” – tak mówią zwolennicy tych współczesnych szamanów i szamanek. Nie, nie trzeba na nic czekać. Nic co rodzi się z kłamstwa nie może dać prawdy. Nawet chwilowe dobre efekty nie mogą tego zmienić. Złe drzewo nie wyda dobrych owoców.

Ciekawe jest jak wielu wierzy w jakieś fałszywe proroctwa a odrzuca prawdę objawioną nam przez Pana naszego Jezusa Chrystusa. Tajne hasło do Boga? Czy ludzka naiwność ma swoje granice? Chyba nie.

AKTUALNOŚCI

Wróćmy do teorii spiskowych, też bardzo popularnych. Napisze dzisiaj o jednej sprawie, domniemanym członkostwie Kardynała Dziwisza w masonerii.

Według  mnie cała dzisiejsza administracja watykańska to jedna wielka loża masońska (wyjaśniam to TUTAJ) ale opieram to na konkretnych wypowiedziach i postępowaniu.

Niestety niektórzy próbują to robić preparując dowody, lub należycie nie sprawdzając.

Znalazłem  w sieci dokument, który ma być jakimś dyplomem, nadaniem 33 stopnia masońskiego dla kard. Dziwisza. Jak wspomniałem, nie twierdzę, że on nie jest masonem, ale przyjrzyjmy się co tam jest napisane:

(zamieszczamy tylko tłumaczenie ,ponieważ zdjęcie tego niby dokumentu można znaleźć w sieci )

Wielki Mistrz Loży Eliseo potwierdza:

wprowadzenie na najwyższy 33. stopień Stanisława Dziwisza – Elizeusza, urodzonego 27 kwietnia 1939 roku, kapłana katolickiego, który stał się zdolny do zostania kardynałem z dniem 24 sierpnia 2001 roku.

Nasz drogi brat będzie odpowiedzialny za wprowadzenie instrukcji zgodnie z wytycznymi przyjętymi na ostatnim posiedzeniu.

Przysięgę posłuszeństwa usłyszał i ją złożył. Podpisane i opieczętowane dnia 24 sierpnia 2001 roku.

 

 

….stał się zdolny do zostania kardynałem z dniem 24 sierpnia 2001 roku.

będzie odpowiedzialny za wprowadzenie instrukcji zgodnie z wytycznymi przyjętymi na ostatnim posiedzeniu.

Dokładne instrukcje kim będzie i że ma zadania do wykonania.

Pisałem wyżej, że szatan nie jest idiotą i masoni też nie. Jeżeli taki dokument istnieje naprawdę, to na pewno nie są w nim zapisane takie rzeczy. To tak, jakby na zakończenie szkolenia szpiega wystawić mu oficjalny dyplom z instrukcjami. Takich rzeczy się nie robi. Poza tym  33 stopień w 2001? Prawa ręka papieża dopiero pod koniec jego życia to otrzymuje? Ważne i mające dużą wartość dla masonerii osoby, mogą i dostępują bardzo szybko ostatniego kręgu wtajemniczenia. Zresztą nie sam 33 stopień jest najważniejszy, tylko funkcje jakie można pełnić po jego osiągnięciu. Można być wolnomularzem 33 stopnia i nie mieć dostępu do prawdziwej władzy. Z tego „dokumentu” wynika, że dla loży Dziwisz nie miałby żadnej większej wartości. Co jest raczej niemożliwe z uwagi na jego pozycje.

Pamiętajmy prawda i tylko prawda nas wyzwoli. Nic więcej.

 


Arkadiusz Niewolski

AKTUALNOŚCI

 

 

 

 

0 komentarzy dotyczących “Nie zwalczajmy zła kłamstwem – Kard. Dziwisz masonem?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: