Fałszywi pasterze

Kapłani dzisiejszego modernistycznego kościoła , który nie ma nic wspólnego ze Świętym Kościołem Katolickim wraz z ich przywódcą argentyńskim heretykiem Franciszkiem uciekli , pochowali się ponieważ szatan któremu służą karmi ich strachem i niepokojem ,

Nie ma co się oburzać że zabrali wiernym nawet wodę święconą, widocznie wiedzą że z ich rąk święte nic nie może wyjść , bo jak powiedział nasz Ukochany Zbawiciel niemożliwe jest żeby złe drzewo wydało dobry owoc .

Padają pytania czy u modernistów jest konsekracja czy nie ma ? Przecież oni sami na to odpowiadają. Kiedyś ludzie dotykali szat Jezusa by zostać uzdrowionymi, dzisiaj  oni twierdzą że przyjście Jezusa do nas możne grozić chorobą i śmiercią. Jezus nie zabija tylko leczy. Chyba że Go tam nie ma…

Uważają wszystko za symbol , zwykły kawałek chleba przenoszący zarazki i wirusy. Wiedzą że na NOM nie ma żadnej przemiany, tak samo jak u protestantów którymi się stali.

Katolik musi myśleć i podejmować decyzje zgodne z tym co naucza Ewangelia . Obowiązuje nakaz ucieczki i nie wspierania bluźnierców (modernistów)

 


Arkadiusz Niewolski

Arkadiusz Niewolski

Niczym jestem, tylko prochem , robakiem pełzającym u stóp Twoich...Panie niegodnym jest Twojego spojrzenia ! Zwracam się więc to Twojej Matki. Ufam i Wierzę , że Matka Boga mnie do Ciebie doprowadzi!

3 myśli na temat “Fałszywi pasterze

Leave a Reply

%d bloggers like this: