Nagrania

Witajcie w naszej loży – Nakaz ucieczki!

Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową” (Ga 1, 6-7).

Każdy kto zdaje sobie sprawę, choćby w najmniejszym stopniu, z błędów modernistycznego Kościoła nie może wspierać takiego tworu który głosi inną Ewangelię. NAKAZ UCIECZKI!

Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty!” (Ga 1, 8)

Jeśli ktoś przychodzi do was i tej nauki nie przynosi, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie go, albowiem kto go pozdrawia, staje się współuczestnikiem jego złych czynów.” (2 J 1, 10-11)


6 komentarzy dotyczących “Witajcie w naszej loży – Nakaz ucieczki!

 1. Wincenty Laszewski. mariolog: ‚nie ma zbawienia poza Kosciolem’. O. Augustyn mowi o znakach wskazujacych kiedy ‚zejsc do katakumb’. Poki co trzeba sie modlic o ratowanie Kosciola, modlic za duchowienstwo i wiernych,

  Polubienie

  • Gdyby odsłuchała Pani nagranie nie byłoby nieporozumienia. Nikt nie mówi o uciekaniu z prawdziwego Kościoła. Nagranie odpowiada m.in na pytanie gdzie teraz ten prawdziwy Kościół jest. Na pewno nie wśród niewiernych kapłanów gloszących błędne nauki. Po drugie cytat zamieszczony przez Panią to nie są słowa pana Łaszewskiego, ale odwieczna prawda katolicka stwierdzajaca ze „poza Kościołem nie ma zbawienia” często (przynajmniej kiedyś) powtarzana, a przede wszystkim jest to katolicki dogmat wiary.

   Polubione przez 1 osoba

 2. Pingback: Wielka Loża Hiszpanii chwali Franciszka ! – Niewolnik Maryi

 3. Pingback: Ostateczny upadek – Watykan wydaje monetę z pogańską boginią ! – Niewolnik Maryi

 4. Pingback: Franciszek w kolorach tęczy! – Niewolnik Maryi

 5. Pingback: Kolejna loża masońska wychwala encyklikę Franciszka – Niewolnik Maryi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: